UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz I ligi piłki ręcznej kobiet

 Poniżej terminarz I ligi piłki ręcznej kobiet w sezonie 2011/2012. Zobacz tabelę I ligi.

1. kolejka - 24/25.09.2011
     MKS MOS Gniezno - Lis Kościerzyna
     Słupia Słupsk - Latocha Sambor Tczew
     AZS PWSZ Jutrzenka Płock - Sparta Oborniki Wlkp.
     Start II Elbląg - AZS AWF Poznań
     

     2. kolejka - 1/2.10.2011
     Lis Kościerzyna - AZS AWF Poznań
     Sparta Oborniki Wlkp. - Start II Elbląg
     
Latocha Sambor Tczew - AZS PWSZ Jutrzenka Płock
     MKS MOS Gniezno - Słupia Słupsk
     
     3. kolejka - 8/9.10.2011
     Słupia Słupsk - Lis Kościerzyna
     AZS PWSZ Jutrzenka Płock - MKS MOS Gniezno
     Start II Elbląg - Latocha Sambor Tczew
     AZS AWF Poznań - Sparta Oborniki Wlkp.
     
     4. kolejka - 15/16.10.2011
     Lis Kościerzyna - Sparta Oborniki Wlkp.
     Latocha Sambor Tczew - AZS AWF Poznań
     MKS MOS Gniezno - Start II Elbląg
     Słupia Słupsk - AZS PWSZ Jutrzenka Płock
     
     5. kolejka - 29/30.10.2011
     AZS PWSZ Jutrzenka Płock - Lis Kościerzyna
     Start II Elbląg - Słupia Słupsk
     
AZS AWF Poznań - MKS MOS Gniezno
     Sparta Oborniki Wlkp. - Latocha Sambor Tczew
     
     6. kolejka - 5/6.11.2011
     Lis Kościerzyna - Latocha Sambor Tczew
     MKS MOS Gniezno - Sparta Oborniki Wlkp.
     Słupia Słupsk - AZS AWF Poznań
     AZS PWSZ Jutrzenka Płock - Start II Elbląg
     

     7. kolejka - 12/13.11.2011
     Start II Elbląg - Lis Kościerzyna
     
AZS AWF Poznań - AZS PWSZ Jutrzenka Płock
     Sparta Oborniki Wlkp. - Słupia Słupsk
     Latocha Sambor Tczew - MKS MOS Gniezno
     
     8. kolejka - 19/20.11.2011
     Lis Kościerzyna - MKS MOS Gniezno
     Latocha Sambor Tczew - Słupia Słupsk
     Sparta Oborniki Wlkp. - AZS PWSZ Jutrzenka Płock
     AZS AWF Poznań - Start II Elbląg
     

     9. kolejka - 3/4.12.2011
     AZS AWF Poznań - Lis Kościerzyna
     Start II Elbląg - Sparta Oborniki Wlkp.
     
AZS PWSZ Jutrzenka Płock - Latocha Sambor Tczew
     Słupia Słupsk - MKS MOS Gniezno
     
     10. kolejka - 10/11.12.2011
     Lis Kościerzyna - Słupia Słupsk
     MKS MOS Gniezno - AZS PWSZ Jutrzenka Płock
     Latocha Sambor Tczew - Start II Elbląg
     
Sparta Oborniki Wlkp. - AZS AWF Poznań
     
     11. kolejka - 21/22.01.2012
     Sparta Oborniki Wlkp. - Lis Kościerzyna
     AZS AWF Poznań - Latocha Sambor Tczew
     Start II Elbląg - MKS MOS Gniezno
     
AZS PWSZ Jutrzenka Płock - Słupia Słupsk
     
     12. kolejka - 28/29.01.2012
     Lis Kościerzyna - AZS PWSZ Jutrzenka Płock
     Słupia Słupsk - Start II Elbląg
     MKS MOS Gniezno - AZS AWF Poznań
     Latocha Sambor Tczew - Sparta Oborniki Wlkp.
     
     13. kolejka - 11.02.2012
     Latocha Sambor Tczew - Lis Kościerzyna
     
Sparta Oborniki Wlkp. - MKS MOS Gniezno
     AZS AWF Poznań - Słupia Słupsk
     Start II Elbląg - AZS PWSZ Jutrzenka Płock
     
     14. kolejka - 25.02.2012
     Lis Kościerzyna - Start II Elbląg
     
AZS PWSZ Jutrzenka Płock - AZS AWF Poznań
     Słupia Słupsk - Sparta Oborniki Wlkp.
     MKS MOS Gniezno - Latocha Sambor Tczew 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama