Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Sobota 03-12-2016, imieniny Franciszka, Ksawerego
 
Rek

UWAGA!

Terminarz I ligi piłki ręcznej mężczyzn

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2006-08-22
Aktualizowany 2010-08-17 16:59

Poniżej terminarz I ligi piłki ręcznej w sezonie 2011/2012. Zobacz tabelę.

1. kolejka - 17/18.09.2011

     GSPR Gorzów Wlkp. - Wolsztyniak Wolsztyn

     Gaz-System Pogoń Szczecin - Spójnia-Wybrzeże Gdańsk

     Arot Astromal Leszno - Zepter AZS UW Warszawa

     Politechnika Warszawska - Orlen Wisła II Płock

     SMS ZPRP Gdańsk - Grunwald-Allegro Poznań

     Vetrex Sokół Kościerzyna - Wójcik Meble-Techtrans Elbląg

     


     2. kolejka - 24/25.09.2011

     Wolsztyniak Wolsztyn - Wójcik Meble-Techtrans Elbląg

     
Grunwald-Allegro Poznań - Vetrex Sokół Kościerzyna

     Orlen Wisła II Płock - SMS ZPRP Gdańsk

     Zepter AZS UW Warszawa - Politechnika Warszawska

     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk - Arot Astromal Leszno

     GSPR Gorzów Wlkp. - Gaz-System Pogoń Szczecin

     

     3. kolejka - 1/2.10.2011

     Gaz-System Pogoń Szczecin - Wolsztyniak Wolsztyn

     Arot Astromal Leszno - GSPR Gorzów Wlkp.

     Politechnika Warszawska - Spójnia-Wybrzeże Gdańsk

     SMS ZPRP Gdańsk - Zepter AZS UW Warszawa

     Vetrex Sokół Kościerzyna - Orlen Wisła II Płock

     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - Grunwald-Allegro Poznań

     


     4. kolejka - 8/9.10.2011

     Wolsztyniak Wolsztyn - Grunwald-Allegro Poznań

     Orlen Wisła II Płock - Wójcik Meble-Techtrans Elbląg

     
Zepter AZS UW Warszawa - Vetrex Sokół Kościerzyna

     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk - SMS ZPRP Gdańsk

     GSPR Gorzów Wlkp. - Politechnika Warszawska

     Gaz-System Pogoń Szczecin - Arot Astromal Leszno

     

     5. kolejka - 15/16.10.2011

     Arot Astromal Leszno - Wolsztyniak Wolsztyn

     Politechnika Warszawska - Gaz-System Pogoń Szczecin

     SMS ZPRP Gdańsk - GSPR Gorzów Wlkp.

     Vetrex Sokół Kościerzyna - Spójnia-Wybrzeże Gdańsk

     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - Zepter AZS UW Warszawa

     Grunwald-Allegro Poznań - Orlen Wisła II Płock

     

     6. kolejka - 22/23.10.2011

     Wolsztyniak Wolsztyn - Orlen Wisła II Płock

     Zepter AZS UW Warszawa - Grunwald-Allegro Poznań

     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk - Wójcik Meble-Techtrans Elbląg

     
GSPR Gorzów Wlkp. - Vetrex Sokół Kościerzyna

     Gaz-System Pogoń Szczecin - SMS ZPRP Gdańsk

     Arot Astromal Leszno - Politechnika Warszawska

     

     7. kolejka - 29/30.10.2011

     Politechnika Warszawska - Wolsztyniak Wolsztyn

     SMS ZPRP Gdańsk - Arot Astromal Leszno

     Vetrex Sokół Kościerzyna - Gaz-System Pogoń Szczecin

     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - GSPR Gorzów Wlkp.

     
Grunwald-Allegro Poznań - Spójnia-Wybrzeże Gdańsk

     Orlen Wisła II Płock - Zepter AZS UW Warszawa

     

     8. kolejka - 12/13.11.2011

     Wolsztyniak Wolsztyn - Zepter AZS UW Warszawa

     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła II Płock

     GSPR Gorzów Wlkp. - Grunwald-Allegro Poznań

     Gaz-System Pogoń Szczecin - Wójcik Meble-Techtrans Elbląg

     
Arot Astromal Leszno - Vetrex Sokół Kościerzyna

     Politechnika Warszawska - SMS ZPRP Gdańsk

     

     9. kolejka - 19/20.11.2011

     SMS ZPRP Gdańsk - Wolsztyniak Wolsztyn

     Vetrex Sokół Kościerzyna - Politechnika Warszawska

     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - Arot Astromal Leszno

     
Grunwald-Allegro Poznań - Gaz-System Pogoń Szczecin

     Orlen Wisła II Płock - GSPR Gorzów Wlkp.

     Zepter AZS UW Warszawa - Spójnia-Wybrzeże Gdańsk

     

     10. kolejka - 26/27.11.2011

     Wolsztyniak Wolsztyn - Spójnia-Wybrzeże Gdańsk

     GSPR Gorzów Wlkp. - Zepter AZS UW Warszawa

     Gaz-System Pogoń Szczecin - Orlen Wisła II Płock

     Arot Astromal Leszno - Grunwald-Allegro Poznań

     Politechnika Warszawska - Wójcik Meble-Techtrans Elbląg

     
SMS ZPRP Gdańsk - Vetrex Sokół Kościerzyna

     

     11. kolejka - 3/4.12.2011

     Vetrex Sokół Kościerzyna - Wolsztyniak Wolsztyn

     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - SMS ZPRP Gdańsk

     
Grunwald-Allegro Poznań - Politechnika Warszawska

     Orlen Wisła II Płock - Arot Astromal Leszno

     Zeptar AZS UW Warszawa - Gaz-System Pogoń Szczecin

     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk - GSPR Gorzów Wlkp.

     

     12. kolejka - 21/22.01.2012

     Wolsztyniak Wolsztyn - GSPR Gorzów Wlkp.

     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk - Gaz-System Pogoń Szczecin

     Zepter AZS UW Warszawa - Arot Astromal Leszno

     Orlen Wisła II Płock - Politechnika Warszawska

     Grunwald-Allegro Poznań - SMS ZPRP Gdańsk

     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - Vetrex Sokół Kościerzyna

     


     13. kolejka - 28/29.01.2012

     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - Wolsztyniak Wolsztyn

     
Vetrex Sokół Kościerzyna - Grunwald-Allegro Poznań

     SMS ZPRP Gdańsk - Orlen Wisła II Płock

     Politechnika Warszawska - Zepter AZS UW Warszawa

     Arot Astromal Leszno - Spójnia-Wybrzeże Gdańsk

     Gaz-System Pogoń Szczecin - GSPR Gorzów Wlkp.

     

     14. kolejka - 4/5.02.2012

     Wolsztyniak Wolsztyn - Gaz-System Pogoń Szczecin

     GSPR Gorzów Wlkp. - Arot Astromal Leszno

     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk - Politechnika Warszawska

     Zepter AZS UW Warszawa - SMS ZPRP Gdańsk

     Orlen Wisła II Płock - Vetrex Sokół Kościerzyna

     Grunwald-Allegro Poznań - Wójcik Meble-Techtrans Elbląg

     


     15. kolejka - 18/19.02.2012

     Grunwald-Allegro Poznań - Wolsztyniak Wolsztyn

     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - Orlen Wisła II Płock

     
Vetrex Sokół Kościerzyna - Zepter AZS UW Warszawa

     SMS ZPRP Gdańsk - Spójnia-Wybrzeże Gdańsk

     Politechnika Warszawska - GSPR Gorzów Wlkp.

     Arot Astromal Leszno - Gaz-System Pogoń Szczecin

     

     16. kolejka - 3/4.03.2012

     Wolsztyniak Wolsztyn - Arot Astromal Leszno

     Gaz-System Pogoń Szczecin - Politechnika Warszawska

     GSPR Gorzów Wlkp. - SMS ZPRP Gdańsk

     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk - Vetrex Sokół Kościerzyna

     Zepter AZS UW Warszawa - Wójcik Meble-Techtrans Elbląg

     
Orlen Wisła II Płock - Grunwald-Allegro Poznań

     

     17. kolejka - 10/11.03.2012

     Orlen Wisła II Płock - Wolsztyniak Wolsztyn

     Grunwald-Allegro Poznań - Zepter AZS UW Warszawa

     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - Spójnia-Wybrzeże Gdańsk

     
Vetrex Sokół Kościerzyna - GSPR Gorzów Wlkp.

     SMS ZPRP Gdańsk - Gaz-System Pogoń Szczecin

     Politechnika Warszawska - Arot Astromal Leszno

     

     18. kolejka - 24/25.03.2012

     Wolsztyniak Wolsztyn - Politechnika Warszawska

     Arot Astromal Leszno - SMS ZPRP Gdańsk

     Gaz-System Pogoń Szczecin - Vetrex Sokół Kościerzyna

     GSPR Gorzów Wlkp. - Wójcik Meble-Techtrans Elbląg

     
Spójnia-Wybrzeże Gdańsk - Grunwald-Allegro Poznań

     Zepter AZS UW Warszawa - Orlen Wisła II Płock

     

     19. kolejka

     Zepter AZS UW Warszawa - Wolsztyniak Wolsztyn

     Orlen Wisła II Płock - Spójnia-Wybrzeże Gdańsk

     Grunwald-Allegro Poznań - GSPR Gorzów Wlkp.

     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - Gaz-System Pogoń Szczecin

     Vetrex Sokół Kościerzyna - Arot Astromal Leszno

     SMS ZPRP Gdańsk - Politechnika Warszawska

     

     20. kolejka - 31.03.2012

     Wolsztyniak Wolsztyn - SMS ZPRP Gdańsk

     Politechnika Warszawska - Vetrex Sokół Kościerzyna

     Arot Astromal Leszno - Wójcik Meble-Techtrans Elbląg

     
Gaz-System Pogoń Szczecin - Grunwald-Allegro Poznań

     GSPR Gorzów Wlkp. - Orlen Wisła II Płock

     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk - Zepter AZS UW Warszawa

     

     21. kolejka - 21.04.2012

     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk - Wolsztyniak Wolsztyn

     Zepter AZS UW Warszawa - GSPR Gorzów Wlkp.

     Orlen Wisła II Płock - Gaz-System Pogoń Szczecin

     Grunwald-Allegro Poznań - Arot Astromal Leszno

     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg - Politechnika Warszawska

     
Vetrex Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP Gdańsk

     

     22. kolejka - 28.04.2012

     Wolsztyniak Wolsztyn - Vetrex Sokół Kościerzyna

     SMS ZPRP Gdańsk - Wójcik Meble-Techtrans Elbląg

     
Politechnika Warszawska - Grunwald-Allegro Poznań

     Arot Astromal Leszno - Orlen Wisła II Płock

     Gaz-System Pogoń Szczecin - Zepter AZS UW Warszawa

     GSPR Gorzów Wlkp. - Spójnia-Wybrzeże Gdańsk

ppz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama