UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz I ligi piłki ręcznej mężczyzn

 Poniżej terminarz I ligi piłki ręcznej w sezonie 2011/2012. Zobacz tabelę I ligi.

1. kolejka - 17/18.09.2011
     
     GSPR Gorzów Wlkp. 27-28 Wolsztyniak Wolsztyn 
     
     Gaz-System Pogoń Szczecin 21-19 Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 
     
     Arot Astromal Leszno 35-32 Zepter AZS UW Warszawa 
     
     Pomezania Malbork 32-19 Orlen Wisła II Płock 
     
     SMS ZPRP Gdańsk 31-32 Grunwald-Allegro Poznań 
     
     Vetrex Sokół Kościerzyna 30-26 Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 
     

     
     
     2. kolejka - 24/25.09.2011
     
     Wolsztyniak Wolsztyn 35-28 Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 
     

     Grunwald-Allegro Poznań 26-30 Vetrex Sokół Kościerzyna 
     
     Orlen Wisła II Płock 30-36 SMS ZPRP Gdańsk 
     
     Zepter AZS UW Warszawa 32-23 Pomezania Malbork 
     
     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 35-28 Arot Astromal Leszno 
     
     GSPR Gorzów Wlkp. 29-24 Gaz-System Pogoń Szczecin 
     
     
     
     3. kolejka - 1/2.10.2011
     
     Gaz-System Pogoń Szczecin 28-26 Wolsztyniak Wolsztyn 
     
     Arot Astromal Leszno 32-29 GSPR Gorzów Wlkp. 
     
     Pomezania Malbork 26-26 Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 
     
     SMS ZPRP Gdańsk 32-33 Zepter AZS UW Warszawa 
     
     Vetrex Sokół Kościerzyna 30-24 Orlen Wisła II Płock 
     
     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 26-25 Grunwald-Allegro Poznań 
     

     
     
     4. kolejka - 8/9.10.2011
     
     Wolsztyniak Wolsztyn 22-25 Grunwald-Allegro Poznań 
     
     Orlen Wisła II Płock 26-32 Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 
     

     Zepter AZS UW Warszawa 0-10 Vetrex Sokół Kościerzyna 
     
     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 25-21 SMS ZPRP Gdańsk 
     
     GSPR Gorzów Wlkp. 32-33 Pomezania Malbork 
     
     Gaz-System Pogoń Szczecin 39-24 Arot Astromal Leszno 
     
     
     
     5. kolejka - 15/16.10.2011
     
 Arot Astromal Leszno 28-26 Wolsztyniak Wolsztyn 
     
     Pomezania Malbork 26-31 Gaz-System Pogoń Szczecin 
     
     SMS ZPRP Gdańsk 29-34 GSPR Gorzów Wlkp. 
     
     Vetrex Sokół Kościerzyna 23-23 Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 
     
     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 23-24 Zepter AZS UW Warszawa 
     

     Grunwald-Allegro Poznań 31-21 Orlen Wisła II Płock 
     
     
     
     6. kolejka - 22/23.10.2011
     
     Wolsztyniak Wolsztyn 35-26 Orlen Wisła II Płock 
     
     Zepter AZS UW Warszawa 22-22 Grunwald-Allegro Poznań 
     
     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 32-23 Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 
     

     GSPR Gorzów Wlkp. 40-30 Vetrex Sokół Kościerzyna 
     
     Gaz-System Pogoń Szczecin 33-28 SMS ZPRP Gdańsk 
     
     Arot Astromal Leszno 25-29 Pomezania Malbork 
     
     
     
     7. kolejka - 29/30.10.2011
     
     Pomezania Malbork 24-30 Wolsztyniak Wolsztyn 
     
     SMS ZPRP Gdańsk 20-26 Arot Astromal Leszno 
     
     Vetrex Sokół Kościerzyna 26-20 Gaz-System Pogoń Szczecin 
     
     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 28-31 GSPR Gorzów Wlkp. 
     

     Grunwald-Allegro Poznań 22-25 Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 
     
     Orlen Wisła II Płock 21-30 Zepter AZS UW Warszawa 
     
     
     
     8. kolejka - 12/13.11.2011
     
     Wolsztyniak Wolsztyn 25-27 Zepter AZS UW Warszawa 
     
     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 26-36 Orlen Wisła II Płock 
     
     GSPR Gorzów Wlkp. 38-30 Grunwald-Allegro Poznań 
     
     Gaz-System Pogoń Szczecin 25-23 Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 
     

     Arot Astromal Leszno 35-29 Vetrex Sokół Kościerzyna 
     
     Pomezania Malbork 38-31 SMS ZPRP Gdańsk 
     
     
     
     9. kolejka - 19/20.11.2011
     
     SMS ZPRP Gdańsk 30-30 Wolsztyniak Wolsztyn 
     
     Vetrex Sokół Kościerzyna 30-20 Pomezania Malbork 
     
     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 22-25 Arot Astromal Leszno 
     

     Grunwald-Allegro Poznań 27-21 Gaz-System Pogoń Szczecin 
     
     Orlen Wisła II Płock 25-33 GSPR Gorzów Wlkp. 
     
     Zepter AZS UW Warszawa 19-16 Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 
     
     
     
     10. kolejka - 26/27.11.2011
     
 Wolsztyniak Wolsztyn 27-21 Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 
     
     GSPR Gorzów Wlkp. 22-22 Zepter AZS UW Warszawa 
     
     Gaz-System Pogoń Szczecin 46-36 Orlen Wisła II Płock 
     
     Arot Astromal Leszno 29-31 Grunwald-Allegro Poznań 
     
     Pomezania Malbork 24-27 Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 
     

     SMS ZPRP Gdańsk 24-24 Vetrex Sokół Kościerzyna 
     
     
     
     11. kolejka - 3/4.12.2011
     
     Vetrex Sokół Kościerzyna 35-28 Wolsztyniak Wolsztyn 
     
     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 26-31 SMS ZPRP Gdańsk 
     

     Grunwald-Allegro Poznań 21-22 Pomezania Malbork
     
     Orlen Wisła II Płock 21-28 Arot Astromal Leszno 
     
     Zeptar AZS UW Warszawa 20-26 Gaz-System Pogoń Szczecin 
     
     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 26-16 GSPR Gorzów Wlkp. 
     
     
     
 12. kolejka - 10/11.12.2011 
     
     Wolsztyniak Wolsztyn 29-29 GSPR Gorzów Wlkp. 
     
     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 27-22 Gaz-System Pogoń Szczecin 
     
     Zepter AZS UW Warszawa 35-22 Arot Astromal Leszno 
     
     Orlen Wisła II Płock 28-32 Pomezania Malbork
     
     Grunwald-Allegro Poznań 28-25 SMS ZPRP Gdańsk 
     
 Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 31-33 Vetrex Sokół Kościerzyna 
     

     
     
     13. kolejka - 28/29.01.2012
     
     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 24-21 Wolsztyniak Wolsztyn 
     

     Vetrex Sokół Kościerzyna 25-23 Grunwald-Allegro Poznań 
     
     SMS ZPRP Gdańsk 33-35 Orlen Wisła II Płock 
     
     Pomezania Malbork 24-24 Zepter AZS UW Warszawa 
     
     Arot Astromal Leszno 29-20 Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 
     
     Gaz-System Pogoń Szczecin 31-23 GSPR Gorzów Wlkp. 
     
     
     
     14. kolejka - 4/5.02.2012
     
     Wolsztyniak Wolsztyn 19-23 Gaz-System Pogoń Szczecin 
     
     GSPR Gorzów Wlkp. 29-25 Arot Astromal Leszno 
     
     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 23-20 Pomezania Malbork 
     
     Zepter AZS UW Warszawa 37-26 SMS ZPRP Gdańsk 
     
     Orlen Wisła II Płock 36-34 Vetrex Sokół Kościerzyna 
     
     Grunwald-Allegro Poznań 23-25 Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 
     

     
     
     15. kolejka - 18/19.02.2012
     
     Grunwald-Allegro Poznań 23-25 Wolsztyniak Wolsztyn 
     
     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 28-32 Orlen Wisła II Płock 
     

     Vetrex Sokół Kościerzyna 27-28 Zepter AZS UW Warszawa 
     
     SMS ZPRP Gdańsk 18-21 Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 
     
     Pomezania Malbork 22-30 GSPR Gorzów Wlkp. 
     
     Arot Astromal Leszno 28-27 Gaz-System Pogoń Szczecin 
     
     
     
     16. kolejka - 3/4.03.2012
     
     Wolsztyniak Wolsztyn 33-25 Arot Astromal Leszno 
     
     Gaz-System Pogoń Szczecin 36-21 Pomezania Malbork 
     
     GSPR Gorzów Wlkp. 26-24 SMS ZPRP Gdańsk 
     
     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 28-25 Vetrex Sokół Kościerzyna 
     
     Zepter AZS UW Warszawa 30-26 Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 
     

     Orlen Wisła II Płock 29-29 Grunwald-Allegro Poznań 
     
     
     
     17. kolejka - 10/11.03.2012
     
     Orlen Wisła II Płock 29-27 Wolsztyniak Wolsztyn 
     
     Grunwald-Allegro Poznań 25-29 Zepter AZS UW Warszawa 
     
     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 19-24 Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 
     

     Vetrex Sokół Kościerzyna 25-34 GSPR Gorzów Wlkp. 
     
     SMS ZPRP Gdańsk 25-40 Gaz-System Pogoń Szczecin 
     
     Pomezania Malbork 22-25 Arot Astromal Leszno 
     
     
     
     18. kolejka - 24/25.03.2012
     
 Wolsztyniak Wolsztyn 27-21 Pomezania Malbork 
     
     Arot Astromal Leszno 36-36 SMS ZPRP Gdańsk 
     
     Gaz-System Pogoń Szczecin 33-22 Vetrex Sokół Kościerzyna 
     
     GSPR Gorzów Wlkp. 29-29 Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 
     

     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 19-20 Grunwald-Allegro Poznań 
     
     Zepter AZS UW Warszawa - Orlen Wisła II Płock
     
     
     
     19. kolejka
     
     Zepter AZS UW Warszawa 24-21 Wolsztyniak Wolsztyn 
     
     Orlen Wisła II Płock 31-29 Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 
     
     Grunwald-Allegro Poznań 25-24 GSPR Gorzów Wlkp. 
     
     Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 25-29 Gaz-System Pogoń Szczecin 
     

     Vetrex Sokół Kościerzyna 30-29 Arot Astromal Leszno 
     
     SMS ZPRP Gdańsk 21-22 Pomezania Malbork
     
     
     
     20. kolejka - 31.03.2012
     
     Wolsztyniak Wolsztyn 35-26 SMS ZPRP Gdańsk 
     
     Pomezania Malbork 26-28 Vetrex Sokół Kościerzyna 
     
     Arot Astromal Leszno 42-30 Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 
     

     Gaz-System Pogoń Szczecin 35-25 Grunwald-Allegro Poznań 
     
     GSPR Gorzów Wlkp. 30-27 Orlen Wisła II Płock 
     
     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 30-29 Zepter AZS UW Warszawa 
     
     
     
     21. kolejka - 21.04.2012
     
     Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 26-24 Wolsztyniak Wolsztyn 
     
     Zepter AZS UW Warszawa 35-30 GSPR Gorzów Wlkp. 
     
     Orlen Wisła II Płock 19-24 Gaz-System Pogoń Szczecin 
     
     Grunwald-Allegro Poznań 24-32 Arot Astromal Leszno 
     
 Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 28-22 Pomezania Malbork 
     

     Vetrex Sokół Kościerzyna 36-28 SMS ZPRP Gdańsk 
     
     
     
     22. kolejka - 28.04.2012
     
     Wolsztyniak Wolsztyn 26-26 Vetrex Sokół Kościerzyna 
     
     SMS ZPRP Gdańsk 28-24 Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 
     

     Pomezania Malbork 18-18 Grunwald-Allegro Poznań 
     
     Arot Astromal Leszno 41-33 Orlen Wisła II Płock 
     
     Gaz-System Pogoń Szczecin 33-30 Zepter AZS UW Warszawa 
     
     GSPR Gorzów Wlkp. - Spójnia-Wybrzeże Gdańsk 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama