Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Środa 20-09-2017, imieniny Eustachego, Euzebii
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Zamknij Zamknij
Rek
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Na osiedlu

Gospodarka

Społeczeństwo

Kultura

Sport

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Powódź w Elblągu Powódź w Elblągu

Terminarz II ligi

Elbląg, Terminarz II ligi

Poniżej podajemy kibicom piłkarskim dokładny terminarz II ligi w sezonie 2017/2018, w której występuje Olimpia Elbląg.  

Kolejka 1 - 29-30 lipca
     
     Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Bełchatów
     Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - MKS Kluczbork
     Znicz Pruszków - Gwardia Koszalin
     ŁKS Łódź - ROW 1964 Rybnik
     Olimpia Elbląg  - Legionovia Legionowo
     Warta Poznań - Rozwój Katowice
     Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg
     Radomiak Radom - Garbarnia Kraków
     
     Kolejka 2 - 5-6 sierpnia
     
     GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
     Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
     Rozwój Katowice - Wisła Puławy
     Legionovia Legionowo - Warta Poznań
     ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg
     ŁKS Łódź - Gwardia Koszalin
     MKS Kluczbork - Znicz Pruszków
     Gryf Wejherowo - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Stalowa Wola
     
     Kolejka 3 - 12-13 sierpnia
     
     Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Błękitni Stargard Szczeciński
     Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo
     ŁKS Łódź - MKS Kluczbork
     Olimpia Elbląg - Gwardia Koszalin
     Warta Poznań - ROW 1964 Rybnik
     Wisła Puławy - Legionovia Legionowo
     Radomiak Radom - Rozwój Katowice
     Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg
     
     Kolejka 4 - 19-20 sierpnia
     
     GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg
     Rozwój Katowice - Garbarnia Kraków
     Legionovia Legionowo - Radomiak Radom
     ROW 1964 Rybnik - Wisła Puławy
     Gwardia Koszalin - Warta Poznań
     MKS Kluczbork - Olimpia Elbląg
     Gryf Wejherowo - ŁKS Łódź
     Błękitni Stargard Szczeciński - Znicz Pruszków
     Stal Stalowa Wola - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     
     Kolejka 5 - 23 sierpnia
     
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Bełchatów
     Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
     ŁKS Łódź - Błękitni Stargard Szczeciński
     Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo
     Warta Poznań - MKS Kluczbork
     Wisła Puławy - Gwardia Koszalin
     Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik
     Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
     Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice
     
     Kolejka 6 - 26-27 sierpnia
     
     GKS Bełchatów - Rozwój Katowice
     Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg
     ROW 1964 Rybnik - Garbarnia Kraków
     Gwardia Koszalin - Radomiak Radom
     MKS Kluczbork - Wisła Puławy
     Gryf Wejherowo - Warta Poznań
     Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Elbląg
     Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Znicz Pruszków
     
     Kolejka 7 - 2-3 września
     
     Znicz Pruszków - GKS Bełchatów
     ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
     Warta Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński
     Wisła Puławy - Gryf Wejherowo
     Radomiak Radom - MKS Kluczbork
     Garbarnia Kraków - Gwardia Koszalin
     Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik
     Rozwój Katowice - Legionovia Legionowo
     
     Kolejka 8 - 9-10 września
     
     GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo
     ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice
     Gwardia Koszalin - Siarka Tarnobrzeg
     MKS Kluczbork - Garbarnia Kraków
     Gryf Wejherowo - Radomiak Radom
     Błękitni Stargard Szczeciński - Wisła Puławy
     Stal Stalowa Wola - Warta Poznań
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Olimpia Elbląg
     Znicz Pruszków - ŁKS Łódź
     
     Kolejka 9 - 16-17 września
     
     ŁKS Łódź - GKS Bełchatów
     Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
     Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola
     Radomiak Radom - Błękitni Stargard Szczeciński
     Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo
     Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork
     Rozwój Katowice - Gwardia Koszalin
     Legionovia Legionowo - ROW 1964 Rybnik
     
     Kolejka 10 - 23-24 września
     
     GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik
     Gwardia Koszalin - Legionovia Legionowo
     MKS Kluczbork - Rozwój Katowice
     Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg
     Błękitni Stargard Szczeciński - Garbarnia Kraków
     Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Wisła Puławy
     Znicz Pruszków - Warta Poznań
     ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg
     
     Kolejka 11 - 30 września-1 października
     
     Olimpia Elbląg
- GKS Bełchatów
     Warta Poznań - ŁKS Łódź
     Wisła Puławy - Znicz Pruszków
     Radomiak Radom - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola
     Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński
     Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo
     Legionovia Legionowo - MKS Kluczbork
     ROW 1964 Rybnik - Gwardia Koszalin
     
     Kolejka 12 - 7-8 października
     
     GKS Bełchatów - Gwardia Koszalin
     MKS Kluczbork - ROW 1964 Rybnik
     Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo
     Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice
     Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków
     Znicz Pruszków - Radomiak Radom
     Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Wisła Puławy
     Olimpia Elbląg - Warta Poznań
     
     Kolejka 13 - 14-15 października
     
     Warta Poznań - GKS Bełchatów
     Wisła Puławy - Olimpia Elbląg
     Radomiak Radom - ŁKS Łódź
     Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
     Siarka Tarnobrzeg - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola
     Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard Szczeciński
     ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo
     Gwardia Koszalin - MKS Kluczbork
     
     Kolejka 14 - 21-22 października
     
     GKS Bełchatów - MKS Kluczbork
     Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin
     Błękitni Stargard Szczeciński - ROW 1964 Rybnik
     Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Rozwój Katowice
     Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
     ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków
     Olimpia Elbląg - Radomiak Radom
     Warta Poznań - Wisła Puławy
     
     Kolejka 15 - 28-29 października
     
     Wisła Puławy - GKS Bełchatów
     Radomiak Radom - Warta Poznań
     Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
     Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łódź
     Rozwój Katowice - Znicz Pruszków
     Legionovia Legionowo - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola
     Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard Szczeciński
     MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo
     
     Kolejka 16 - 4-5 listopada
     
     GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo
     Błękitni Stargard Szczeciński - MKS Kluczbork
     Stal Stalowa Wola - Gwardia Koszalin
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ROW 1964 Rybnik
     Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo
     ŁKS Łódź - Rozwój Katowice
     Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
     Warta Poznań - Garbarnia Kraków
     Wisła Puławy - Radomiak Radom
     
     Kolejka 17 - 11-12 listopada
     
     Radomiak Radom - GKS Bełchatów
     Garbarnia Kraków - Wisła Puławy
     Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań
     Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg
     Legionovia Legionowo - ŁKS Łódź
     ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków
     Gwardia Koszalin - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola
     Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński
     
     Kolejka 18 - 18-19 listopada
     
     GKS Bełchatów - Błękitni Stargard Szczeciński
     Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola
     MKS Kluczbork - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     Gwardia Koszalin - Znicz Pruszków
     ROW 1964 Rybnik - ŁKS Łódź
     Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg
     Rozwój Katowice - Warta Poznań
     Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy
     Garbarnia Kraków - Radomiak Radom
     
     Kolejka 19 - 25-26 listopada
     
     Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów
     Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
     Wisła Puławy - Rozwój Katowice
     Warta Poznań - Legionovia Legionowo
     Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik
     ŁKS Łódź - Gwardia Koszalin
     Znicz Pruszków - MKS Kluczbork
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gryf Wejherowo
     Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński
     
     Kolejka 20 - 3-4 marca
     
     GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
     Błękitni Stargard Szczeciński - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków
     MKS Kluczbork - ŁKS Łódź
     Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg
     ROW 1964 Rybnik - Warta Poznań
     Legionovia Legionowo - Wisła Puławy
     Rozwój Katowice - Radomiak Radom
     Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków
     
     Kolejka 21 - 10-11 marca
     
     Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów
     Garbarnia Kraków - Rozwój Katowice
     Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
     Wisła Puławy - ROW 1964 Rybnik
     Warta Poznań - Gwardia Koszalin
     Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork
     ŁKS Łódź - Gryf Wejherowo
     Znicz Pruszków - Błękitni Stargard Szczeciński
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stal Stalowa Wola
     
     Kolejka 22 - 17-18 marca
     
     GKS Bełchatów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
     Błękitni Stargard Szczeciński - ŁKS Łódź
     Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg
     MKS Kluczbork - Warta Poznań
     Gwardia Koszalin - Wisła Puławy
     ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom
     Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków
     Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg
     
     Kolejka 23 - 24-25 marca
     
     Rozwój Katowice - GKS Bełchatów
     Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo
     Garbarnia Kraków - ROW 1964 Rybnik
     Radomiak Radom - Gwardia Koszalin
     Wisła Puławy - MKS Kluczbork
     Warta Poznań - Gryf Wejherowo
     Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
     Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Stal Stalowa Wola
     Znicz Pruszków - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     
     Kolejka 24 - 31 marca
     
     GKS Bełchatów - Znicz Pruszków
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ŁKS Łódź
     Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
     Błękitni Stargard Szczeciński - Warta Poznań
     Gryf Wejherowo - Wisła Puławy
     MKS Kluczbork - Radomiak Radom
     Gwardia Koszalin - Garbarnia Kraków
     ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg
     Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice
     
     Kolejka 25 - 7-8 kwietnia
     
     Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów
     Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik
     Siarka Tarnobrzeg - Gwardia Koszalin
     Garbarnia Kraków - MKS Kluczbork
     Radomiak Radom - Gryf Wejherowo
     Wisła Puławy - Błękitni Stargard Szczeciński
     Warta Poznań - Stal Stalowa Wola
     Olimpia Elbląg - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     ŁKS Łódź - Znicz Pruszków
     
     Kolejka 26 - 14-15 kwietnia
     
     GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
     Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań
     Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
     Błękitni Stargard Szczeciński - Radomiak Radom
     Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków
     MKS Kluczbork - Siarka Tarnobrzeg
     Gwardia Koszalin - Rozwój Katowice
     ROW 1964 Rybnik - Legionovia Legionowo
     
     Kolejka 27 - 21-22 kwietnia
     
     ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów
     Legionovia Legionowo - Gwardia Koszalin
     Rozwój Katowice - MKS Kluczbork
     Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo
     Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard Szczeciński
     Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
     Wisła Puławy - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     Warta Poznań - Znicz Pruszków
     Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź
     
     Kolejka 28 - 28-29 kwietnia
     
     GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg
     ŁKS Łódź - Warta Poznań
     Znicz Pruszków - Wisła Puławy
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Radomiak Radom
     Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
     Błękitni Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg
     Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice
     MKS Kluczbork - Legionovia Legionowo
     Gwardia Koszalin - ROW 1964 Rybnik
     
     Kolejka 29 - 5-6 maja
     
     Gwardia Koszalin - GKS Bełchatów
     ROW 1964 Rybnik - MKS Kluczbork
     Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo
     Rozwój Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
     Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola
     Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     Radomiak Radom - Znicz Pruszków
     Wisła Puławy - ŁKS Łódź
     Warta Poznań - Olimpia Elbląg
     
     Kolejka 30 - 9 maja
     
     GKS Bełchatów - Warta Poznań
     Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
     ŁKS Łódź - Radomiak Radom
     Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Siarka Tarnobrzeg
     Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice
     Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
     Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik
     MKS Kluczbork - Gwardia Koszalin
     
     Kolejka 31 - 12-13 maja
     
     MKS Kluczbork - GKS Bełchatów
     Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo
     ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard Szczeciński
     Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola
     Rozwój Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
     Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź
     Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
     Wisła Puławy - Warta Poznań
     
     Kolejka 32 - 19-20 maja
     
     GKS Bełchatów - Wisła Puławy
     Warta Poznań - Radomiak Radom
     Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
     ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg
     Znicz Pruszków - Rozwój Katowice
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Legionovia Legionowo
     Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik
     Błękitni Stargard Szczeciński - Gwardia Koszalin
     Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork
     
     Kolejka 33 - 26-27 maja
     
     Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów
     MKS Kluczbork - Błękitni Stargard Szczeciński
     Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola
     ROW 1964 Rybnik - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
     Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków
     Rozwój Katowice - ŁKS Łódź
     Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg
     Garbarnia Kraków - Warta Poznań
     Radomiak Radom - Wisła Puławy
     
     Kolejka 34 - 2-3 czerwca
     
     GKS Bełchatów - Radomiak Radom
     Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
     Warta Poznań - Siarka Tarnobrzeg
     Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice
     ŁKS Łódź - Legionovia Legionowo
     Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik
     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gwardia Koszalin
     Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork
     Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo 

-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama