UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz III ligi (piłka nożna)

Poniżej terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej w sezonie 2011/2012. Zobacz tabelę III ligi.

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia
     
     ŁKS 1926 Łomża 3-0 Motor Lubawa  
     Granica Kętrzyn 3-0 Czarni Olecko  
     Orzeł Kolno 3-0 MKS Korsze  
     Olimpia 2004 Elbląg 3-2 Pogoń Łapy  

     Olimpia Zambrów 0-0 Concordia Elbląg  
     Huragan Morąg 2-1 Mrągowia Mrągowo  
     Start Działdowo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
     Zatoka Braniewo 2-2 Warmia Grajewo  
     
     Kolejka 2 - 20-21 sierpnia
     
     Motor Lubawa 1-0 Warmia Grajewo  
     Dąb Dąbrowa Białostocka 4-0 Zatoka Braniewo  
     Mrągowia Mrągowo 1-1 Start Działdowo  
     Concordia Elbląg 3-1 Huragan Morąg  
     Pogoń Łapy 0-0 Olimpia Zambrów  
     MKS Korsze 1-1 Olimpia 2004 Elbląg  
     Czarni Olecko 0-1 Orzeł Kolno  
     ŁKS 1926 Łomża 1-0 Granica Kętrzyn  
     
     Kolejka 3 - 27-28 sierpnia
     
     Granica Kętrzyn 0-2 Motor Lubawa  
     Orzeł Kolno 2-2 ŁKS 1926 Łomża  
     Olimpia 2004 Elbląg 4-0 Czarni Olecko 
     Olimpia Zambrów 5-2 MKS Korsze  
     Huragan Morąg 6-2 Pogoń Łapy  
     Start Działdowo 1-2 Concordia Elbląg  
     Zatoka Braniewo 2-3 Mrągowia Mrągowo  
     Warmia Grajewo 3-1 Dąb Dąbrowa Białostocka  
     
     Kolejka 4 - 31 sierpnia
     
     Motor Lubawa 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
     Mrągowia Mrągowo 1-2 Warmia Grajewo  
     Concordia Elbląg 1-0 Zatoka Braniewo  
     Pogoń Łapy 1-1 Start Działdowo  
     MKS Korsze 4-1 Huragan Morąg  
     Czarni Olecko 1-1 Olimpia Zambrów  
     ŁKS 1926 Łomża 1-1 Olimpia 2004 Elbląg  
     Granica Kętrzyn 4-1 Orzeł Kolno  
     
     Kolejka 5 - 3-4 września
     
     Orzeł Kolno 0-1 Motor Lubawa  
     Olimpia 2004 Elbląg 5-0 Granica Kętrzyn  
     Olimpia Zambrów 2-0 ŁKS 1926 Łomża  
     Huragan Morąg 1-0 Czarni Olecko  
     Start Działdowo 3-1 MKS Korsze 
     Zatoka Braniewo 0-2 Pogoń Łapy  
     Warmia Grajewo 2-0 Concordia Elbląg  
     Dąb Dąbrowa Białostocka 3-2 Mrągowia Mrągowo  
     
     Kolejka 6 - 10-11 września
     
     Motor Lubawa 2-1 Mrągowia Mrągowo  
     Concordia Elbląg 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
     Pogoń Łapy 0-2 Warmia Grajewo  
     MKS Korsze 2-4 Zatoka Braniewo  
     Czarni Olecko 0-6 Start Działdowo  
     ŁKS 1926 Łomża 1-0 Huragan Morąg  
     Granica Kętrzyn 2-1 Olimpia Zambrów  
     Orzeł Kolno 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
     
     Kolejka 7 - 14 września
     
     Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Motor Lubawa  

     Olimpia Zambrów 0-2 Orzeł Kolno  
     Huragan Morąg 3-4 Granica Kętrzyn  
     Start Działdowo 2-0 ŁKS 1926 Łomża  
     Zatoka Braniewo 4-0 Czarni Olecko  
     Warmia Grajewo 3-1 MKS Korsze  
     Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Pogoń Łapy  
     Mrągowia Mrągowo 2-1 Concordia Elbląg  

     
     Kolejka 8 - 17-18 września
     
     Motor Lubawa 0-0 Concordia Elbląg  
     Pogoń Łapy 0-1 Mrągowia Mrągowo  
     MKS Korsze 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka  
     Czarni Olecko 0-0 Warmia Grajewo  
     ŁKS 1926 Łomża 3-0 Zatoka Braniewo  
     Granica Kętrzyn 3-0 Start Działdowo  
     Orzeł Kolno 2-2 Huragan Morąg  
     Olimpia 2004 Elbląg 0-4 Olimpia Zambrów  
     
     Kolejka 9 - 24-25 września
     
     Olimpia Zambrów 1-0 Motor Lubawa  
     Huragan Morąg 2-1 Olimpia 2004 Elbląg
     Start Działdowo 3-0 Orzeł Kolno  
     Zatoka Braniewo 2-1 Granica Kętrzyn  
     Warmia Grajewo 3-1 ŁKS 1926 Łomża  
     Dąb Dąbrowa Białostocka 8-0 Czarni Olecko  
     Mrągowia Mrągowo 0-1 MKS Korsze  
     Concordia Elbląg 1-0 Pogoń Łapy  
     
     Kolejka 10 - 1-2 października
     
     Motor Lubawa 1-1 Pogoń Łapy  
     MKS Korsze 0-2 Concordia Elbląg
     Czarni Olecko 0-1 Mrągowia Mrągowo  
     ŁKS 1926 Łomża 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
     Granica Kętrzyn 0-1 Warmia Grajewo  
     Orzeł Kolno 0-1 Zatoka Braniewo  
     Olimpia 2004 Elbląg 2-3 Start Działdowo  
     Olimpia Zambrów 3-0 Huragan Morąg  
     
     Kolejka 11 - 8-9 października
     
     Huragan Morąg 3-0 Motor Lubawa  
     Start Działdowo 1-0 Olimpia Zambrów  
     Zatoka Braniewo 1-2 Olimpia 2004 Elbląg  
     Warmia Grajewo 3-0 Orzeł Kolno  
     Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Granica Kętrzyn  
     Mrągowia Mrągowo 2-0 ŁKS 1926 Łomża  
     Concordia Elbląg 5-0 Czarni Olecko  
     Pogoń Łapy 0-3 MKS Korsze  
     
     Kolejka 12 - 15-16 października
     
     Motor Lubawa 2-1 MKS Korsze  
     Czarni Olecko 1-3 Pogoń Łapy  
     ŁKS 1926 Łomża 2-0 Concordia Elbląg  
     Granica Kętrzyn 3-1 Mrągowia Mrągowo  
     Orzeł Kolno 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
     Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Warmia Grajewo  
     Olimpia Zambrów 0-0 Zatoka Braniewo  
     Huragan Morąg 0-0 Start Działdowo  
     
     Kolejka 13 - 22-23 października
     
     Start Działdowo 2-1 Motor Lubawa  
     Zatoka Braniewo 2-4 Huragan Morąg  
     Warmia Grajewo 2-1 Olimpia Zambrów  
     Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Olimpia 2004 Elbląg  
     Mrągowia Mrągowo 0-1 Orzeł Kolno  
     Concordia Elbląg 3-1 Granica Kętrzyn  
     Pogoń Łapy 3-0 ŁKS 1926 Łomża  
     MKS Korsze 5-1 Czarni Olecko  
     
     Kolejka 14 - 29-30 października
     
     Motor Lubawa 4-1 Czarni Olecko  
     ŁKS 1926 Łomża 1-2 MKS Korsze  
     Granica Kętrzyn 1-3 Pogoń Łapy  
     Orzeł Kolno 1-0 Concordia Elbląg  
     Olimpia 2004 Elbląg 3-0 Mrągowia Mrągowo  
     Olimpia Zambrów 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka  
     Huragan Morąg 0-0 Warmia Grajewo  
     Start Działdowo 2-1 Zatoka Braniewo  
     
     Kolejka 15 - 5-6 listopada
     
     Zatoka Braniewo 2-1 Motor Lubawa  
     Warmia Grajewo 0-1 Start Działdowo  
     Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Huragan Morąg  
     Mrągowia Mrągowo 0-2 Olimpia Zambrów  
     Concordia Elbląg 0-1 Olimpia 2004 Elbląg  
     Pogoń Łapy 1-2 Orzeł Kolno  
     MKS Korsze 1-3 Granica Kętrzyn  
     Czarni Olecko 2-2 ŁKS 1926 Łomża  
     
     Kolejka 16
     
     Motor Lubawa 0-0 ŁKS 1926 Łomża  
     Czarni Olecko 2-0 Granica Kętrzyn  
     MKS Korsze 2-0 Orzeł Kolno  
     Pogoń Łapy 1-1 Olimpia 2004 Elbląg  
     Concordia Elbląg 1-1 Olimpia Zambrów  
     Mrągowia Mrągowo 0-0 Huragan Morąg  
     Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Start Działdowo  
     Warmia Grajewo 4-2 Zatoka Braniewo  
     
     Kolejka 17
     
     Warmia Grajewo 0-1 Motor Lubawa  
     Zatoka Braniewo 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka  
     Start Działdowo 3-0 Mrągowia Mrągowo  
     Huragan Morąg 0-3 Concordia Elbląg  
     Olimpia Zambrów 3-0 Pogoń Łapy  
     Olimpia 2004 Elbląg 1-2 MKS Korsze  
     Orzeł Kolno 0-0 Czarni Olecko  
     Granica Kętrzyn 0-3 ŁKS 1926 Łomża  
     
     Kolejka 18
     
     Motor Lubawa 2-0 Granica Kętrzyn  
     ŁKS 1926 Łomża 3-0 Orzeł Kolno  
     Czarni Olecko 0-4 Olimpia 2004 Elbląg  
     MKS Korsze 1-2 Olimpia Zambrów  
     Pogoń Łapy 0-6 Huragan Morąg  
     Concordia Elbląg 0-1 Start Działdowo  
     Mrągowia Mrągowo 1-0 Zatoka Braniewo  
     Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Warmia Grajewo  
     
     Kolejka 19
     
     Dąb Dąbrowa Białostocka 4-0 Motor Lubawa  
     Warmia Grajewo 0-1 Mrągowia Mrągowo  
     Zatoka Braniewo 0-4 Concordia Elbląg  
     Start Działdowo 1-1 Pogoń Łapy  
     Huragan Morąg 2-0 MKS Korsze  
     Olimpia Zambrów 2-0 Czarni Olecko  
     Olimpia 2004 Elbląg 0-2 ŁKS 1926 Łomża  
     Orzeł Kolno 3-0 Granica Kętrzyn  
     
     Kolejka 20
     
     Motor Lubawa 2-0 Orzeł Kolno  
     Granica Kętrzyn 3-1 Olimpia 2004 Elbląg  
     ŁKS 1926 Łomża 0-0 Olimpia Zambrów  
     Czarni Olecko 0-3 Huragan Morąg  
     MKS Korsze 2-1 Start Działdowo  
     Pogoń Łapy 2-1 Zatoka Braniewo  
     Concordia Elbląg 1-2 Warmia Grajewo  
     Mrągowia Mrągowo 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka  
     
     Kolejka 21
     
     Mrągowia Mrągowo 1-0 Motor Lubawa  
     Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Concordia Elbląg  
     Warmia Grajewo 1-0 Pogoń Łapy  
     Zatoka Braniewo 1-1 MKS Korsze  
     Start Działdowo 5-0 Czarni Olecko  
     Huragan Morąg 0-3 ŁKS 1926 Łomża  
     Olimpia Zambrów 2-1 Granica Kętrzyn  
     Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Orzeł Kolno  
     
     Kolejka 22
     
     Motor Lubawa 1-1 Olimpia 2004 Elbląg  
     Orzeł Kolno 0-3 Olimpia Zambrów  
     Granica Kętrzyn 1-0 Huragan Morąg  
     ŁKS 1926 Łomża 1-1 Start Działdowo  
     Czarni Olecko 1-0 Zatoka Braniewo  
     MKS Korsze 2-1 Warmia Grajewo  
     Pogoń Łapy 2-3 Dąb Dąbrowa Białostocka  
     Concordia Elbląg 2-0 Mrągowia Mrągowo  
     
     Kolejka 23
     
     Concordia Elbląg 1-0 Motor Lubawa  
     Mrągowia Mrągowo 3-0 Pogoń Łapy  
     Dąb Dąbrowa Białostocka 6-2 MKS Korsze  
     Warmia Grajewo 5-0 Czarni Olecko  
     Zatoka Braniewo 1-4 ŁKS 1926 Łomża  
     Start Działdowo 1-0 Granica Kętrzyn  
     Huragan Morąg 2-1 Orzeł Kolno  
     Olimpia Zambrów 1-2 Olimpia 2004 Elbląg  
     
     Kolejka 24
     
     Motor Lubawa 1-2 Olimpia Zambrów  
     Olimpia 2004 Elbląg 0-3 Huragan Morąg  
     Orzeł Kolno 0-2 Start Działdowo  
     Granica Kętrzyn 0-0 Zatoka Braniewo  
     ŁKS 1926 Łomża 2-0 Warmia Grajewo  
     Czarni Olecko 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka  
     MKS Korsze 3-1 Mrągowia Mrągowo  
     Pogoń Łapy 0-2 Concordia Elbląg  
     
     Kolejka 25
     
     Pogoń Łapy 0-4 Motor Lubawa  
     Concordia Elbląg 4-0 MKS Korsze  
     Mrągowia Mrągowo 5-1 Czarni Olecko  
     Dąb Dąbrowa Białostocka 4-1 ŁKS 1926 Łomża  
     Warmia Grajewo 3-0 Granica Kętrzyn  
     Zatoka Braniewo 1-5 Orzeł Kolno  
     Start Działdowo 1-1 Olimpia 2004 Elbląg  
     Huragan Morąg 1-0 Olimpia Zambrów  
     
     Kolejka 26
     
     Motor Lubawa 2-1 Huragan Morąg  
     Olimpia Zambrów 2-1 Start Działdowo  
     Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Zatoka Braniewo  
     Orzeł Kolno 0-1 Warmia Grajewo  
     Granica Kętrzyn 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
     ŁKS 1926 Łomża 0-1 Mrągowia Mrągowo  
     Czarni Olecko 1-4 Concordia Elbląg
     MKS Korsze 6-0 Pogoń Łapy  
     
     Kolejka 27
     
     MKS Korsze 1-1 Motor Lubawa 
     Pogoń Łapy 3-2 Czarni Olecko 
     Concordia Elbląg 3-2 ŁKS 1926 Łomża 
     Mrągowia Mrągowo 2-3 Granica Kętrzyn 
     Dąb Dąbrowa Białostocka 3-2 Orzeł Kolno 
     Warmia Grajewo 1-1 Olimpia 2004 Elbląg 
     Zatoka Braniewo 1-3 Olimpia Zambrów 
     Start Działdowo 3-0 Huragan Morąg 
     
     Kolejka 28
     
     Motor Lubawa 1-1 Start Działdowo 
     Huragan Morąg 3-1 Zatoka Braniewo 
     Olimpia Zambrów 0-0 Warmia Grajewo 
     Olimpia 2004 Elbląg 0-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Orzeł Kolno 4-2 Mrągowia Mrągowo 
     Granica Kętrzyn 0-2 Concordia Elbląg 
     ŁKS 1926 Łomża 3-2 Pogoń Łapy 
     Czarni Olecko 3-8 MKS Korsze 
     
     Kolejka 29
     
     Czarni Olecko 3-3 Motor Lubawa 
     MKS Korsze 0-6 ŁKS 1926 Łomża 
     Pogoń Łapy 0-2 Granica Kętrzyn 
     Concordia Elbląg 3-0 Orzeł Kolno 
     Mrągowia Mrągowo 2-0 Olimpia 2004 Elbląg 

     Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Olimpia Zambrów 
     Warmia Grajewo 0-3 Huragan Morąg 
     Zatoka Braniewo 1-3 Start Działdowo 
     
     Kolejka 30
     
     Motor Lubawa 3-1 Zatoka Braniewo 
     Start Działdowo 1-3 Warmia Grajewo 
     Huragan Morąg 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Olimpia Zambrów 3-2 Mrągowia Mrągowo 
     Olimpia 2004 Elbląg 2-3 Concordia Elbląg 
     Orzeł Kolno 4-3 Pogoń Łapy 
     Granica Kętrzyn 2-1 MKS Korsze 
     ŁKS 1926 Łomża 3-0 Czarni Olecko 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama