Niedziela (handlowa) 26-05-2019, imieniny Filipa, Pauliny. Dzień Matki
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz III ligi (piłka nożna)

 
Elbląg, Terminarz III ligi (piłka nożna)

Poniżej przedstawiamy terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej w sezonie 2013/2014.  

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia 
     
     Znicz Biała Piska - Wissa Szczuczyn
     Barkas Tolkmicko - Dąb Dąbrowa Białostocka
     Promień Mońki - Płomień Ełk
     LZS Narewka - Huragan Morąg
     Start Działdowo - Jagiellonia II Białystok
     Sokół Ostróda - MKS Korsze
     Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski
     Granica Kętrzyn - ŁKS 1926 Łomża
     Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa
     
     Kolejka 2 - 14 sierpnia

     
     Wissa Szczuczyn - Motor Lubawa
     ŁKS 1926 Łomża - Mrągowia Mrągowo
     Tur Bielsk Podlaski - Granica Kętrzyn
     MKS Korsze - Warmia Grajewo
     Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda
     Huragan Morąg - Start Działdowo
     Płomień Ełk - LZS Narewka
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Promień Mońki
     Znicz Biała Piska - Barkas Tolkmicko
     
     Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

     
     Barkas Tolkmicko - Wissa Szczuczyn
     Promień Mońki - Znicz Biała Piska
     LZS Narewka - Dąb Dąbrowa Białostocka
     Start Działdowo - Płomień Ełk
     Sokół Ostróda - Huragan Morąg
     Warmia Grajewo - Jagiellonia II Białystok
     Granica Kętrzyn - MKS Korsze
     Mrągowia Mrągowo - Tur Bielsk Podlaski
     Motor Lubawa - ŁKS 1926 Łomża
     
     Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

     
     Wissa Szczuczyn - ŁKS 1926 Łomża
     Tur Bielsk Podlaski - Motor Lubawa
     MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo
     Jagiellonia II Białystok - Granica Kętrzyn
     Huragan Morąg - Warmia Grajewo
     Płomień Ełk - Sokół Ostróda
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Start Działdowo
     Znicz Biała Piska - LZS Narewka
     Barkas Tolkmicko - Promień Mońki
     
     Kolejka 5 - 28 sierpnia

     
     Promień Mońki - Wissa Szczuczyn
     LZS Narewka - Barkas Tolkmicko
     Start Działdowo - Znicz Biała Piska
     Sokół Ostróda - Dąb Dąbrowa Białostocka
     Warmia Grajewo - Płomień Ełk
     Granica Kętrzyn - Huragan Morąg
     Mrągowia Mrągowo - Jagiellonia II Białystok
     Motor Lubawa - MKS Korsze
     ŁKS 1926 Łomża - Tur Bielsk Podlaski
     
     Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

     
     Wissa Szczuczyn - Tur Bielsk Podlaski
     MKS Korsze - ŁKS 1926 Łomża
     Jagiellonia II Białystok - Motor Lubawa
     Huragan Morąg - Mrągowia Mrągowo
     Płomień Ełk - Granica Kętrzyn
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Warmia Grajewo
     Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda
     Barkas Tolkmicko - Start Działdowo
     Promień Mońki - LZS Narewka
     
     Kolejka 7 - 7-8 września

     
     LZS Narewka - Wissa Szczuczyn
     Start Działdowo - Promień Mońki
     Sokół Ostróda - Barkas Tolkmicko
     Warmia Grajewo - Znicz Biała Piska
     Granica Kętrzyn - Dąb Dąbrowa Białostocka
     Mrągowia Mrągowo - Płomień Ełk
     Motor Lubawa - Huragan Morąg
     ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok
     Tur Bielsk Podlaski - MKS Korsze
     
     Kolejka 8 - 14-15 września

     
     Wissa Szczuczyn - MKS Korsze
     Jagiellonia II Białystok - Tur Bielsk Podlaski
     Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża
     Płomień Ełk - Motor Lubawa
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Mrągowia Mrągowo
     Znicz Biała Piska - Granica Kętrzyn
     Barkas Tolkmicko - Warmia Grajewo
     Promień Mońki - Sokół Ostróda
     LZS Narewka - Start Działdowo
     
     Kolejka 9 - 21-22 września

     
     Start Działdowo - Wissa Szczuczyn
     Sokół Ostróda - LZS Narewka
     Warmia Grajewo - Promień Mońki
     Granica Kętrzyn - Barkas Tolkmicko
     Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska
     Motor Lubawa - Dąb Dąbrowa Białostocka
     ŁKS 1926 Łomża - Płomień Ełk
     Tur Bielsk Podlaski - Huragan Morąg
     MKS Korsze - Jagiellonia II Białystok
     
     Kolejka 10 - 28-29 września

     
     Wissa Szczuczyn - Jagiellonia II Białystok
     Huragan Morąg - MKS Korsze
     Płomień Ełk - Tur Bielsk Podlaski
     Dąb Dąbrowa Białostocka - ŁKS 1926 Łomża
     Znicz Biała Piska - Motor Lubawa
     Barkas Tolkmicko - Mrągowia Mrągowo
     Promień Mońki - Granica Kętrzyn
     LZS Narewka - Warmia Grajewo
     Start Działdowo - Sokół Ostróda
     
     Kolejka 11 - 5-6 października

     
     Sokół Ostróda - Wissa Szczuczyn
     Warmia Grajewo - Start Działdowo
     Granica Kętrzyn - LZS Narewka
     Mrągowia Mrągowo - Promień Mońki
     Motor Lubawa - Barkas Tolkmicko
     ŁKS 1926 Łomża - Znicz Biała Piska
     Tur Bielsk Podlaski - Dąb Dąbrowa Białostocka
     MKS Korsze - Płomień Ełk
     Jagiellonia II Białystok - Huragan Morąg
     
     Kolejka 12 - 12-13 października

     
     Wissa Szczuczyn - Huragan Morąg
     Płomień Ełk - Jagiellonia II Białystok
     Dąb Dąbrowa Białostocka - MKS Korsze
     Znicz Biała Piska - Tur Bielsk Podlaski
     Barkas Tolkmicko - ŁKS 1926 Łomża
     Promień Mońki - Motor Lubawa
     LZS Narewka - Mrągowia Mrągowo
     Start Działdowo - Granica Kętrzyn
     Sokół Ostróda - Warmia Grajewo
     
     Kolejka 13 - 19-20 października

     
     Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn
     Granica Kętrzyn - Sokół Ostróda
     Mrągowia Mrągowo - Start Działdowo
     Motor Lubawa - LZS Narewka
     ŁKS 1926 Łomża - Promień Mońki
     Tur Bielsk Podlaski - Barkas Tolkmicko
     MKS Korsze - Znicz Biała Piska
     Jagiellonia II Białystok - Dąb Dąbrowa Białostocka
     Huragan Morąg - Płomień Ełk
     
     Kolejka 14 - 26-27 października

     
     Wissa Szczuczyn - Płomień Ełk
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Huragan Morąg
     Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok
     Barkas Tolkmicko - MKS Korsze
     Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski
     LZS Narewka - ŁKS 1926 Łomża
     Start Działdowo - Motor Lubawa
     Sokół Ostróda - Mrągowia Mrągowo
     Warmia Grajewo - Granica Kętrzyn
     
     Kolejka 15 - 2-3 listopada

     
     Granica Kętrzyn - Wissa Szczuczyn
     Mrągowia Mrągowo - Warmia Grajewo
     Motor Lubawa - Sokół Ostróda
     ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo
     Tur Bielsk Podlaski - LZS Narewka
     MKS Korsze - Promień Mońki
     Jagiellonia II Białystok - Barkas Tolkmicko
     Huragan Morąg - Znicz Biała Piska
     Płomień Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka
     
     Kolejka 16 - 9-10 listopada

     
     Wissa Szczuczyn - Dąb Dąbrowa Białostocka
     Znicz Biała Piska - Płomień Ełk
     Barkas Tolkmicko - Huragan Morąg
     Promień Mońki - Jagiellonia II Białystok
     LZS Narewka - MKS Korsze
     Start Działdowo - Tur Bielsk Podlaski
     Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża
     Warmia Grajewo - Motor Lubawa
     Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo
     
     Kolejka 17 - 16-17 listopada

     
     Mrągowia Mrągowo - Wissa Szczuczyn
     Motor Lubawa - Granica Kętrzyn
     ŁKS 1926 Łomża - Warmia Grajewo
     Tur Bielsk Podlaski - Sokół Ostróda
     MKS Korsze - Start Działdowo
     Jagiellonia II Białystok - LZS Narewka
     Huragan Morąg - Promień Mońki
     Płomień Ełk - Barkas Tolkmicko
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Znicz Biała Piska
     
     Kolejka 18

     
     Wissa Szczuczyn - Znicz Biała Piska
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Barkas Tolkmicko
     Płomień Ełk - Promień Mońki
     Huragan Morąg - LZS Narewka
     Jagiellonia II Białystok - Start Działdowo
     MKS Korsze - Sokół Ostróda
     Tur Bielsk Podlaski - Warmia Grajewo
     ŁKS 1926 Łomża - Granica Kętrzyn
     Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo
     
     Kolejka 19

     
     Motor Lubawa - Wissa Szczuczyn
     Mrągowia Mrągowo - ŁKS 1926 Łomża
     Granica Kętrzyn - Tur Bielsk Podlaski
     Warmia Grajewo - MKS Korsze
     Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok
     Start Działdowo - Huragan Morąg
     LZS Narewka - Płomień Ełk
     Promień Mońki - Dąb Dąbrowa Białostocka
     Barkas Tolkmicko - Znicz Biała Piska
     
     Kolejka 20

     
     Wissa Szczuczyn - Barkas Tolkmicko
     Znicz Biała Piska - Promień Mońki
     Dąb Dąbrowa Białostocka - LZS Narewka
     Płomień Ełk - Start Działdowo
     Huragan Morąg - Sokół Ostróda
     Jagiellonia II Białystok - Warmia Grajewo
     MKS Korsze - Granica Kętrzyn
     Tur Bielsk Podlaski - Mrągowia Mrągowo
     ŁKS 1926 Łomża - Motor Lubawa
     
     Kolejka 21

     
     ŁKS 1926 Łomża - Wissa Szczuczyn
     Motor Lubawa - Tur Bielsk Podlaski
     Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze
     Granica Kętrzyn - Jagiellonia II Białystok
     Warmia Grajewo - Huragan Morąg
     Sokół Ostróda - Płomień Ełk
     Start Działdowo - Dąb Dąbrowa Białostocka
     LZS Narewka - Znicz Biała Piska
     Promień Mońki - Barkas Tolkmicko
     
     Kolejka 22

     
     Wissa Szczuczyn - Promień Mońki
     Barkas Tolkmicko - LZS Narewka
     Znicz Biała Piska - Start Działdowo
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół Ostróda
     Płomień Ełk - Warmia Grajewo
     Huragan Morąg - Granica Kętrzyn
     Jagiellonia II Białystok - Mrągowia Mrągowo
     MKS Korsze - Motor Lubawa
     Tur Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża
     
     Kolejka 23

     
     Tur Bielsk Podlaski - Wissa Szczuczyn
     ŁKS 1926 Łomża - MKS Korsze
     Motor Lubawa - Jagiellonia II Białystok
     Mrągowia Mrągowo - Huragan Morąg
     Granica Kętrzyn - Płomień Ełk
     Warmia Grajewo - Dąb Dąbrowa Białostocka
     Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska
     Start Działdowo - Barkas Tolkmicko
     LZS Narewka - Promień Mońki
     
     Kolejka 24

     
     Wissa Szczuczyn - LZS Narewka
     Promień Mońki - Start Działdowo
     Barkas Tolkmicko - Sokół Ostróda
     Znicz Biała Piska - Warmia Grajewo
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Granica Kętrzyn
     Płomień Ełk - Mrągowia Mrągowo
     Huragan Morąg - Motor Lubawa
     Jagiellonia II Białystok - ŁKS 1926 Łomża
     MKS Korsze - Tur Bielsk Podlaski
     
     Kolejka 25

     
     MKS Korsze - Wissa Szczuczyn
     Tur Bielsk Podlaski - Jagiellonia II Białystok
     ŁKS 1926 Łomża - Huragan Morąg
     Motor Lubawa - Płomień Ełk
     Mrągowia Mrągowo - Dąb Dąbrowa Białostocka
     Granica Kętrzyn - Znicz Biała Piska
     Warmia Grajewo - Barkas Tolkmicko
     Sokół Ostróda - Promień Mońki
     Start Działdowo - LZS Narewka
     
     Kolejka 26

     
     Wissa Szczuczyn - Start Działdowo
     LZS Narewka - Sokół Ostróda
     Promień Mońki - Warmia Grajewo
     Barkas Tolkmicko - Granica Kętrzyn
     Znicz Biała Piska - Mrągowia Mrągowo
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Motor Lubawa
     Płomień Ełk - ŁKS 1926 Łomża
     Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski
     Jagiellonia II Białystok - MKS Korsze
     
     Kolejka 27

     
     Jagiellonia II Białystok - Wissa Szczuczyn
     MKS Korsze - Huragan Morąg
     Tur Bielsk Podlaski - Płomień Ełk
     ŁKS 1926 Łomża - Dąb Dąbrowa Białostocka
     Motor Lubawa - Znicz Biała Piska
     Mrągowia Mrągowo - Barkas Tolkmicko
     Granica Kętrzyn - Promień Mońki
     Warmia Grajewo - LZS Narewka
     Sokół Ostróda - Start Działdowo
     
     Kolejka 28

     
     Wissa Szczuczyn - Sokół Ostróda
     Start Działdowo - Warmia Grajewo
     LZS Narewka - Granica Kętrzyn
     Promień Mońki - Mrągowia Mrągowo
     Barkas Tolkmicko - Motor Lubawa
     Znicz Biała Piska - ŁKS 1926 Łomża
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Tur Bielsk Podlaski
     Płomień Ełk - MKS Korsze
     Huragan Morąg - Jagiellonia II Białystok
     
     Kolejka 29

     
     Huragan Morąg - Wissa Szczuczyn
     Jagiellonia II Białystok - Płomień Ełk
     MKS Korsze - Dąb Dąbrowa Białostocka
     Tur Bielsk Podlaski - Znicz Biała Piska
     ŁKS 1926 Łomża - Barkas Tolkmicko
     Motor Lubawa - Promień Mońki
     Mrągowia Mrągowo - LZS Narewka
     Granica Kętrzyn - Start Działdowo
     Warmia Grajewo - Sokół Ostróda
     
     Kolejka 30

     
     Wissa Szczuczyn - Warmia Grajewo
     Sokół Ostróda - Granica Kętrzyn
     Start Działdowo - Mrągowia Mrągowo
     LZS Narewka - Motor Lubawa
     Promień Mońki - ŁKS 1926 Łomża
     Barkas Tolkmicko - Tur Bielsk Podlaski
     Znicz Biała Piska - MKS Korsze
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Jagiellonia II Białystok
     Płomień Ełk - Huragan Morąg
     
     Kolejka 31

     
     Płomień Ełk - Wissa Szczuczyn
     Huragan Morąg - Dąb Dąbrowa Białostocka
     Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska
     MKS Korsze - Barkas Tolkmicko
     Tur Bielsk Podlaski - Promień Mońki
     ŁKS 1926 Łomża - LZS Narewka
     Motor Lubawa - Start Działdowo
     Mrągowia Mrągowo - Sokół Ostróda
     Granica Kętrzyn - Warmia Grajewo
     
     Kolejka 32

     
     Wissa Szczuczyn - Granica Kętrzyn
     Warmia Grajewo - Mrągowia Mrągowo
     Sokół Ostróda - Motor Lubawa
     Start Działdowo - ŁKS 1926 Łomża
     LZS Narewka - Tur Bielsk Podlaski
     Promień Mońki - MKS Korsze
     Barkas Tolkmicko - Jagiellonia II Białystok
     Znicz Biała Piska - Huragan Morąg
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Płomień Ełk
     
     Kolejka 33

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Wissa Szczuczyn
     Płomień Ełk - Znicz Biała Piska
     Huragan Morąg - Barkas Tolkmicko
     Jagiellonia II Białystok - Promień Mońki
     MKS Korsze - LZS Narewka
     Tur Bielsk Podlaski - Start Działdowo
     ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda
     Motor Lubawa - Warmia Grajewo
     Mrągowia Mrągowo - Granica Kętrzyn
     
     Kolejka 34

     
     Wissa Szczuczyn - Mrągowia Mrągowo
     Granica Kętrzyn - Motor Lubawa
     Warmia Grajewo - ŁKS 1926 Łomża
     Sokół Ostróda - Tur Bielsk Podlaski
     Start Działdowo - MKS Korsze
     LZS Narewka - Jagiellonia II Białystok
     Promień Mońki - Huragan Morąg
     Barkas Tolkmicko - Płomień Ełk
     Znicz Biała Piska - Dąb Dąbrowa Białostocka 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Rabaty do 11 000 zł na auta z rocznika 2019 w
Ostatnie sztuki Skody Rapid w salonie HADM
Skoda Fabia z LPG już od 46 000 zł! - HADM
ZWYCIĘSKI SUV C5 AIRCROSS - HADM Gramatowski