Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Piątek 09-12-2016, imieniny Wiesława, Leokadii
 
Rek

UWAGA!

Terminarz III ligi piłki nożnej

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2006-08-05
Aktualizowany 2008-07-06 16:13

Poniżej szczegółowy terminarz spotkań III ligi w sezonie 2008/09 (runda jesienna).

Kolejka 1: 9-10 sierpnia
     Pogoń Łapy - Cresovia Siemiatycze
     Orzeł Kolno - Supraślanka Supraśl
     Sokół Sokółka - Warmia Grajewo
     Olimpia Zambrów - Sparta Augustów
     Mrągowia Mrągowo - Huragan Morąg
     MKS Mielnik - Start Działdowo
     Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg
     Czarni Olecko - Vęgoria Węgorzewo
     
     Kolejka 2: 16-17 sierpnia
     Start Działdowo - Sokół Sokółka
     Concordia Elbląg - Pogoń Łapy
     Sparta Augustów - Olimpia Elbląg
     Supraślanka Supraśl - Olimpia Zambrów
     Vęgoria Węgorzewo - Orzeł Kolno
     Warmia Grajewo - Czarni Olecko
     Huragan Morąg - MKS Mielnik
     Cresovia Siemiatycze - Mrągowia Mrągowo
     
     Kolejka 3: 20 sierpnia (środa)
     Start Działdowo - Huragan Morąg
     Orzeł Kolno - Warmia Grajewo
     Sokół Sokółka - Czarni Olecko
     Olimpia Zambrów - Vęgoria Węgorzewo
     Olimpia Elbląg - Supraślanka Supraśl
     Mrągowia Mrągowo - Concordia Elbląg
     MKS Mielnik - Cresovia Siemiatycze
     Pogoń Łapy - Sparta Augustów
     
     Kolejka 4: 23-24 sierpień
     Vęgoria Węgorzewo - Olimpia Elbląg
     Concordia Elbląg - MKS Mielnik
     Huragan Morąg - Sokół Sokółka
     Sparta Augustów - Mrągowia Mrągowo
     Supraślanka Supraśl - Pogoń Łapy
     Warmia Grajewo - Olimpia Zambrów
     Czarni OIecko - Orzeł Kolno
     Cresovia Siemiatycze - Start Działdowo
     
     Kolejka 5: 30-31 sierpnia
     Pogoń Łapy - Vęgoria Węgorzewo
     Huragan Morąg - Cresovia Siemiatycze
     Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo
     Mrągowia Mrągowo - Supraślanka Supraśl
     MKS Mielnik - Sparta Augustów
     Start Działdowo - Concordia Elbląg
     Sokół Sokółka - Orzeł Kolno
     Olimpia Zambrów - Czarni Olecko
     
     Kolejka 6: 6-7 września
     Sokół Sokółka - Cresovia Siemiatycze
     Vęgoria Węgorzewo - Mrągowia Mrągowo
     Concordia Elbląg - Huragan Morąg
     Sparta Augustów - Start Działdowo
     Supraślanka Supraśl - MKS Mielnik
     Warmia Grajewo - Pogoń Łapy
     Czarni Olecko - Olimpia Elbląg
     Orzeł Kolno - Olimpia Zambrów
     
     Kolejka 7: 13-14 września
     Pogoń Łapy - Czarni Olecko
     Olimpia Zambrów - Sokół Sokółka
     Olimpia Elbląg - Orzeł Kolno
     Mrągowia Mrągowo - Warmia Grajewo
     MKS Mielnik - Vęgoria Węgorzewo
     Start Działdowo - Supraślanka Supraśl
     Huragan Morąg - Sparta Augustów
     Cresovia Siemiatycze - Concordia Elbląg
     
     Kolejka 8: 20-21 września
     Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów
     Sparta Augustów - Cresovia Siemiatycze
     Warmia Grajewo - MKS Mielnik
     Orzeł Kolno - Pogoń Łapy
     Vęgoria Węgorzewo - Start Działdowo
     Supraślanka Supraśl - Huragan Morąg
     Czarni Olecko - Mrągowia Mrągowo
     Sokół Sokółka - Concordia Elbląg
     
     Kolejka 9: 27-28 września
     
     Huragan Morąg - Vęgoria Węgorzewo
     Concordia Elbląg - Sparta Augustów
     Sokół Sokółka - Olimpia Elbląg
     Pogoń Łapy - Olimpia Zambrów
     Mrągowia Mrągowo - Orzeł Kolno
     MKS Mielnik - Czarni Olecko
     Start Działdowo - Warmia Grajewo
     Cresovia Siemiatycze - Supraślanka Supraśl
     
     Kolejka 10: 4-5 październik
     Warmia Grajewo - Huragan Morąg
     Orzeł Kolno - MKS Mielnik
     Vęgoria Węgorzewo - Cresovia Siemiatycze
     Olimpia Zambrów - Mrągowia Mrągowo
     Olimpia Elbląg - Pogoń Łapy
     Supraślanka Supraśl - Concordia Elbląg
     Czarni Olecko - Start Działdowo
     Sparta Augustów - Sokół Sokółka
     
     Kolejka 11: 11-12 październik
     Pogoń Łapy - Sokół Sokółka
     Huragan Morąg - Czarni Olecko
     Concordia Elbląg - Vęgoria Węgorzewo
     Sparta Augustów - Supraślanka Supraśl
     Mrągowia Mrągowo - Olimpia Elbląg
     MKS Mielnik - Olimpia Zambrów
     Start Działdowo - Orzeł Kolno
     Cresovia Siemiatycze - Warmia Grajewo
     
     Kolejka 12: 18-19 październik
     Orzeł Kolno - Huragan Morąg
     Olimpia Zambrów - Start Działdowo
     Olimpia Elbląg - MKS Mielnik
     Pogoń Łapy - Mrągowia Mrągowo
     Vęgoria Węgorzewo - Sparta Augustów
     Warmia Grajewo - Concordia Elbląg
     Czarni Olecko - Cresovia Siemiatycze
     Sokół Sokółka - Supraślanka Supraśl
     
     Kolejka 13: 25-26 październik
     Concordia Elbląg - Czarni Olecko
     Sparta Augustów - Warmia Grajewo
     Supraślanka Supraśl - Vęgoria Węgorzewo
     Mrągowia Mrągowo - Sokół Sokółka
     MKS Mielnik - Pogoń Łapy
     Start Działdowo - Olimpia Elbląg
     Huragan Morąg - Olimpia Zambrów
     Cresovia Siemiatycze - Orzeł Kolno
     
     Kolejka 14: 2 listopad
     Pogoń Łapy - Start Działdowo
     Orzeł Kolno - Concordia Elbląg
     Sokół Sokółka - Vęgoria Węgorzewo
     Olimpia Zambrów - Cresovia Siemiatycze
     Olimpia Elbląg - Huragan Morąg
     Mrągowia Mrągowo - MKS Mielnik
     Warmia Grajewo - Supraślanka Supraśl
     Czarni Olecko - Sparta Augustów
     
     Kolejka 15: 8-9 listopad
     Start Działdowo - Mrągowia Mrągowo
     Vęgoria Węgorzewo - Warmia Grajewo
     Huragan Morąg - Pogoń Łapy
     Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów
     Sparta Augustów - Orzeł Kolno
     Supraślanka Supraśl - Czarni Olecko
     MKS Mielnik - Sokół Sokółka
     Cresovia Siemiatycze - Olimpia Elbląg

oprac. BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama