UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz III ligi

 
Elbląg, Terminarz III ligi
Reklama

Poniżej przedstawiamy terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej w sezonie 2015/16.  

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia 
      
       Granica Kętrzyn - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       GKS Wikielec - Warmia Grajewo
       Huragan Morąg - Jagiellonia II Białystok
       Wissa Szczuczyn - Concordia Elbląg
       Olimpia Elbląg - Start Działdowo
       Znicz Biała Piska - Płomień Ełk
       Rominta Gołdap - Olimpia Olsztynek
       KS Wasilków - ŁKS 1926 Łomża
       MKS Korsze - Sokół Ostróda
      
       Kolejka 2 - 12 sierpnia

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Sokół Ostróda
       ŁKS 1926 Łomża - MKS Korsze
       Olimpia Olsztynek - KS Wasilków
       Płomień Ełk - Rominta Gołdap
       Start Działdowo - Znicz Biała Piska
       Concordia Elbląg - Olimpia Elbląg
       Jagiellonia II Białystok - Wissa Szczuczyn
       Warmia Grajewo - Huragan Morąg
       Granica Kętrzyn - GKS Wikielec
      
       Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

      
       GKS Wikielec - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       Huragan Morąg - Granica Kętrzyn
       Wissa Szczuczyn - Warmia Grajewo
       Olimpia Elbląg - Jagiellonia II Białystok
       Znicz Biała Piska - Concordia Elbląg
       Rominta Gołdap - Start Działdowo
       KS Wasilków - Płomień Ełk
       MKS Korsze - Olimpia Olsztynek
       Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża
      
       Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS 1926 Łomża
       Olimpia Olsztynek - Sokół Ostróda
       Płomień Ełk - MKS Korsze
       Start Działdowo - KS Wasilków
       Concordia Elbląg - Rominta Gołdap
       Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska
       Warmia Grajewo - Olimpia Elbląg
       Granica Kętrzyn - Wissa Szczuczyn
       GKS Wikielec - Huragan Morąg
      
       Kolejka 5 - 26 sierpnia

      
       Huragan Morąg - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       Wissa Szczuczyn - GKS Wikielec
       Olimpia Elbląg - Granica Kętrzyn
       Znicz Biała Piska - Warmia Grajewo
       Rominta Gołdap - Jagiellonia II Białystok
       KS Wasilków - Concordia Elbląg
       MKS Korsze - Start Działdowo
       Sokół Ostróda - Płomień Ełk
       ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Olsztynek
      
       Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Olsztynek
       Płomień Ełk - ŁKS 1926 Łomża
       Start Działdowo - Sokół Ostróda
       Concordia Elbląg - MKS Korsze
       Jagiellonia II Białystok - KS Wasilków
       Warmia Grajewo - Rominta Gołdap
       Granica Kętrzyn - Znicz Biała Piska
       GKS Wikielec - Olimpia Elbląg
       Huragan Morąg - Wissa Szczuczyn
      
       Kolejka 7 - 5-6 września

      
       Wissa Szczuczyn - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       Olimpia Elbląg - Huragan Morąg
       Znicz Biała Piska - GKS Wikielec
       Rominta Gołdap - Granica Kętrzyn
       KS Wasilków - Warmia Grajewo
       MKS Korsze - Jagiellonia II Białystok
       Sokół Ostróda - Concordia Elbląg
       ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo
       Olimpia Olsztynek - Płomień Ełk
      
       Kolejka 8 - 12-13 września

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Płomień Ełk
       Start Działdowo - Olimpia Olsztynek
       Concordia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża
       Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda
       Warmia Grajewo - MKS Korsze
       Granica Kętrzyn - KS Wasilków
       GKS Wikielec - Rominta Gołdap
       Huragan Morąg - Znicz Biała Piska
       Wissa Szczuczyn - Olimpia Elbląg
      
       Kolejka 9 - 19-20 września

      
       Olimpia Elbląg - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       Znicz Biała Piska - Wissa Szczuczyn
       Rominta Gołdap - Huragan Morąg
       KS Wasilków - GKS Wikielec
       MKS Korsze - Granica Kętrzyn
       Sokół Ostróda - Warmia Grajewo
       ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok
       Olimpia Olsztynek - Concordia Elbląg
       Płomień Ełk - Start Działdowo
      
       Kolejka 10 - 26-27 września

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Start Działdowo
       Concordia Elbląg - Płomień Ełk
       Jagiellonia II Białystok - Olimpia Olsztynek
       Warmia Grajewo - ŁKS 1926 Łomża
       Granica Kętrzyn - Sokół Ostróda
       GKS Wikielec - MKS Korsze
       Huragan Morąg - KS Wasilków
       Wissa Szczuczyn - Rominta Gołdap
       Olimpia Elbląg - Znicz Biała Piska
      
       Kolejka 11 - 3-4 października

      
       Znicz Biała Piska - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       Rominta Gołdap - Olimpia Elbląg
       KS Wasilków - Wissa Szczuczyn
       MKS Korsze - Huragan Morąg
       Sokół Ostróda - GKS Wikielec
       ŁKS 1926 Łomża - Granica Kętrzyn
       Olimpia Olsztynek - Warmia Grajewo
       Płomień Ełk - Jagiellonia II Białystok
       Start Działdowo - Concordia Elbląg
      
       Kolejka 12 - 10-11 października

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Elbląg
       Jagiellonia II Białystok - Start Działdowo
       Warmia Grajewo - Płomień Ełk
       Granica Kętrzyn - Olimpia Olsztynek
       GKS Wikielec - ŁKS 1926 Łomża
       Huragan Morąg - Sokół Ostróda
       Wissa Szczuczyn - MKS Korsze
       Olimpia Elbląg - KS Wasilków
       Znicz Biała Piska - Rominta Gołdap
      
       Kolejka 13 - 17-18 października

      
       Rominta Gołdap - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       KS Wasilków - Znicz Biała Piska
       MKS Korsze - Olimpia Elbląg
       Sokół Ostróda - Wissa Szczuczyn
       ŁKS 1926 Łomża - Huragan Morąg
       Olimpia Olsztynek - GKS Wikielec
       Płomień Ełk - Granica Kętrzyn
       Start Działdowo - Warmia Grajewo
       Concordia Elbląg - Jagiellonia II Białystok
      
       Kolejka 14 - 24-25 października

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Jagiellonia II Białystok
       Warmia Grajewo - Concordia Elbląg
       Granica Kętrzyn - Start Działdowo
       GKS Wikielec - Płomień Ełk
       Huragan Morąg - Olimpia Olsztynek
       Wissa Szczuczyn - ŁKS 1926 Łomża
       Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda
       Znicz Biała Piska - MKS Korsze
       Rominta Gołdap - KS Wasilków
      
       Kolejka 15 - 31 października

      
       KS Wasilków - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       MKS Korsze - Rominta Gołdap
       Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska
       ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Elbląg
       Olimpia Olsztynek - Wissa Szczuczyn
       Płomień Ełk - Huragan Morąg
       Start Działdowo - GKS Wikielec
       Concordia Elbląg - Granica Kętrzyn
       Jagiellonia II Białystok - Warmia Grajewo
      
       Kolejka 16 - 7-8 listopada

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Warmia Grajewo
       Granica Kętrzyn - Jagiellonia II Białystok
       GKS Wikielec - Concordia Elbląg
       Huragan Morąg - Start Działdowo
       Wissa Szczuczyn - Płomień Ełk
       Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek
       Znicz Biała Piska - ŁKS 1926 Łomża
       Rominta Gołdap - Sokół Ostróda
       KS Wasilków - MKS Korsze
      
       Kolejka 17 - 11 listopada

      
       MKS Korsze - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       Sokół Ostróda - KS Wasilków
       ŁKS 1926 Łomża - Rominta Gołdap
       Olimpia Olsztynek - Znicz Biała Piska
       Płomień Ełk - Olimpia Elbląg
       Start Działdowo - Wissa Szczuczyn
       Concordia Elbląg - Huragan Morąg
       Jagiellonia II Białystok - GKS Wikielec
       Warmia Grajewo - Granica Kętrzyn
      
       Kolejka 18

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Granica Kętrzyn
       Warmia Grajewo - GKS Wikielec
       Jagiellonia II Białystok - Huragan Morąg
       Concordia Elbląg - Wissa Szczuczyn
       Start Działdowo - Olimpia Elbląg
       Płomień Ełk - Znicz Biała Piska
       Olimpia Olsztynek - Rominta Gołdap
       ŁKS 1926 Łomża - KS Wasilków
       Sokół Ostróda - MKS Korsze
      
       Kolejka 19

      
       Sokół Ostróda - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       MKS Korsze - ŁKS 1926 Łomża
       KS Wasilków - Olimpia Olsztynek
       Rominta Gołdap - Płomień Ełk
       Znicz Biała Piska - Start Działdowo
       Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg
       Wissa Szczuczyn - Jagiellonia II Białystok
       Huragan Morąg - Warmia Grajewo
       GKS Wikielec - Granica Kętrzyn
      
       Kolejka 20

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec
       Granica Kętrzyn - Huragan Morąg
       Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn
       Jagiellonia II Białystok - Olimpia Elbląg
       Concordia Elbląg - Znicz Biała Piska
       Start Działdowo - Rominta Gołdap
       Płomień Ełk - KS Wasilków
       Olimpia Olsztynek - MKS Korsze
       ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda
      
       Kolejka 21

      
       ŁKS 1926 Łomża - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       Sokół Ostróda - Olimpia Olsztynek
       MKS Korsze - Płomień Ełk
       KS Wasilków - Start Działdowo
       Rominta Gołdap - Concordia Elbląg
       Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok
       Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo
       Wissa Szczuczyn - Granica Kętrzyn
       Huragan Morąg - GKS Wikielec
      
       Kolejka 22

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Huragan Morąg
       GKS Wikielec - Wissa Szczuczyn
       Granica Kętrzyn - Olimpia Elbląg
       Warmia Grajewo - Znicz Biała Piska
       Jagiellonia II Białystok - Rominta Gołdap
       Concordia Elbląg - KS Wasilków
       Start Działdowo - MKS Korsze
       Płomień Ełk - Sokół Ostróda
       Olimpia Olsztynek - ŁKS 1926 Łomża
      
       Kolejka 23

      
       Olimpia Olsztynek - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       ŁKS 1926 Łomża - Płomień Ełk
       Sokół Ostróda - Start Działdowo
       MKS Korsze - Concordia Elbląg
       KS Wasilków - Jagiellonia II Białystok
       Rominta Gołdap - Warmia Grajewo
       Znicz Biała Piska - Granica Kętrzyn
       Olimpia Elbląg - GKS Wikielec
       Wissa Szczuczyn - Huragan Morąg
      
       Kolejka 24

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Wissa Szczuczyn
       Huragan Morąg - Olimpia Elbląg
       GKS Wikielec - Znicz Biała Piska
       Granica Kętrzyn - Rominta Gołdap
       Warmia Grajewo - KS Wasilków
       Jagiellonia II Białystok - MKS Korsze
       Concordia Elbląg - Sokół Ostróda
       Start Działdowo - ŁKS 1926 Łomża
       Płomień Ełk - Olimpia Olsztynek
      
       Kolejka 25

      
       Płomień Ełk - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       Olimpia Olsztynek - Start Działdowo
       ŁKS 1926 Łomża - Concordia Elbląg
       Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok
       MKS Korsze - Warmia Grajewo
       KS Wasilków - Granica Kętrzyn
       Rominta Gołdap - GKS Wikielec
       Znicz Biała Piska - Huragan Morąg
       Olimpia Elbląg - Wissa Szczuczyn
      
       Kolejka 26

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Elbląg
       Wissa Szczuczyn - Znicz Biała Piska
       Huragan Morąg - Rominta Gołdap
       GKS Wikielec - KS Wasilków
       Granica Kętrzyn - MKS Korsze
       Warmia Grajewo - Sokół Ostróda
       Jagiellonia II Białystok - ŁKS 1926 Łomża
       Concordia Elbląg - Olimpia Olsztynek
       Start Działdowo - Płomień Ełk
      
       Kolejka 27

      
       Start Działdowo - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       Płomień Ełk - Concordia Elbląg
       Olimpia Olsztynek - Jagiellonia II Białystok
       ŁKS 1926 Łomża - Warmia Grajewo
       Sokół Ostróda - Granica Kętrzyn
       MKS Korsze - GKS Wikielec
       KS Wasilków - Huragan Morąg
       Rominta Gołdap - Wissa Szczuczyn
       Znicz Biała Piska - Olimpia Elbląg
      
       Kolejka 28

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Znicz Biała Piska
       Olimpia Elbląg - Rominta Gołdap
       Wissa Szczuczyn - KS Wasilków
       Huragan Morąg - MKS Korsze
       GKS Wikielec - Sokół Ostróda
       Granica Kętrzyn - ŁKS 1926 Łomża
       Warmia Grajewo - Olimpia Olsztynek
       Jagiellonia II Białystok - Płomień Ełk
       Concordia Elbląg - Start Działdowo
      
       Kolejka 29

      
       Concordia Elbląg - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       Start Działdowo - Jagiellonia II Białystok
       Płomień Ełk - Warmia Grajewo
       Olimpia Olsztynek - Granica Kętrzyn
       ŁKS 1926 Łomża - GKS Wikielec
       Sokół Ostróda - Huragan Morąg
       MKS Korsze - Wissa Szczuczyn
       KS Wasilków - Olimpia Elbląg
       Rominta Gołdap - Znicz Biała Piska
      
       Kolejka 30

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Rominta Gołdap
       Znicz Biała Piska - KS Wasilków
       Olimpia Elbląg - MKS Korsze
       Wissa Szczuczyn - Sokół Ostróda
       Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża
       GKS Wikielec - Olimpia Olsztynek
       Granica Kętrzyn - Płomień Ełk
       Warmia Grajewo - Start Działdowo
       Jagiellonia II Białystok - Concordia Elbląg
      
       Kolejka 31

      
       Jagiellonia II Białystok - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       Concordia Elbląg - Warmia Grajewo
       Start Działdowo - Granica Kętrzyn
       Płomień Ełk - GKS Wikielec
       Olimpia Olsztynek - Huragan Morąg
       ŁKS 1926 Łomża - Wissa Szczuczyn
       Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg
       MKS Korsze - Znicz Biała Piska
       KS Wasilków - Rominta Gołdap
      
       Kolejka 32

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - KS Wasilków
       Rominta Gołdap - MKS Korsze
       Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda
       Olimpia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża
       Wissa Szczuczyn - Olimpia Olsztynek
       Huragan Morąg - Płomień Ełk
       GKS Wikielec - Start Działdowo
       Granica Kętrzyn - Concordia Elbląg
       Warmia Grajewo - Jagiellonia II Białystok
      
       Kolejka 33

      
       Warmia Grajewo - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
       Jagiellonia II Białystok - Granica Kętrzyn
       Concordia Elbląg - GKS Wikielec
       Start Działdowo - Huragan Morąg
       Płomień Ełk - Wissa Szczuczyn
       Olimpia Olsztynek - Olimpia Elbląg
       ŁKS 1926 Łomża - Znicz Biała Piska
       Sokół Ostróda - Rominta Gołdap
       MKS Korsze - KS Wasilków
      
       Kolejka 34

      
       Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Korsze
       KS Wasilków - Sokół Ostróda
       Rominta Gołdap - ŁKS 1926 Łomża
       Znicz Biała Piska - Olimpia Olsztynek
       Olimpia Elbląg - Płomień Ełk
       Wissa Szczuczyn - Start Działdowo
       Huragan Morąg - Concordia Elbląg
       GKS Wikielec - Jagiellonia II Białystok
       Granica Kętrzyn - Warmia Grajewo 
ppz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama