UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz IV ligi (piłka nożna)

Poniżej terminarz IV ligi warmińsko-mazurskiej w sezonie 2011/2012. Zobacz tabelę IV ligi.

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia
     
     Znicz Biała Piska 5-2 Sokół Ostróda  
     MGKS Tolkmicko 6-0 GKS Wikielec  
     Mamry Giżycko 0-2 Płomień Ełk  
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-1 Tęcza Biskupiec  
     Vęgoria Węgorzewo 2-1 Rominta Gołdap  
     Pisa Barczewo 3-0 Mazur Ełk 
     Polonia Pasłęk 0-4 Błękitni Pasym  
     OKS 1945 II Olsztyn 0-4 Start Nidzica  
     
     Kolejka 2 - 20-21 sierpnia
     
     Sokół Ostróda 3-0 Start Nidzica  
     Błękitni Pasym 3-4 OKS 1945 II Olsztyn  
     Pisa Barczewo 2-1 Polonia Pasłęk  
     Rominta Gołdap 1-1 Mazur Ełk  
     Tęcza Biskupiec 2-0 Vęgoria Węgorzewo  
     Płomień Ełk 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
     GKS Wikielec 1-1 Mamry Giżycko  
     Znicz Biała Piska 3-0 MGKS Tolkmicko  
     
     Kolejka 3 - 27-28 sierpnia
     
     MGKS Tolkmicko 1-2 Sokół Ostróda  
     Mamry Giżycko 0-1 Znicz Biała Piska  
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-2 GKS Wikielec  
     Vęgoria Węgorzewo 1-3 Płomień Ełk  
     Mazur Ełk 2-2 Tęcza Biskupiec  
     Polonia Pasłęk 2-0 Rominta Gołdap  
     OKS 1945 II Olsztyn 1-1 Pisa Barczewo  
     Start Nidzica 0-2 Błękitni Pasym  
     
     Kolejka 4 - 31 sierpnia
     
     Sokół Ostróda 3-0 Błękitni Pasym  
     Pisa Barczewo 1-2 Start Nidzica  
     Rominta Gołdap 5-1 OKS 1945 II Olsztyn  
     Tęcza Biskupiec 0-1 Polonia Pasłęk  
     Płomień Ełk 3-0 Mazur Ełk  
     GKS Wikielec 1-0 Vęgoria Węgorzewo  
     Znicz Biała Piska 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
     MGKS Tolkmicko 2-0 Mamry Giżycko  
     
     Kolejka 5 - 3-4 września
     
     Mamry Giżycko 0-3 Sokół Ostróda  
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-3 MGKS Tolkmicko  
     Vęgoria Węgorzewo 0-0 Znicz Biała Piska  
     Mazur Ełk 1-2 GKS Wikielec  
     Polonia Pasłęk 0-0 Płomień Ełk  
     OKS 1945 II Olsztyn 2-1 Tęcza Biskupiec  
     Start Nidzica 2-0 Rominta Gołdap  
     Błękitni Pasym 1-0 Pisa Barczewo  
     
     Kolejka 6 - 10-11 września
     
     Sokół Ostróda 2-3 Pisa Barczewo  
     Rominta Gołdap 2-3 Błękitni Pasym  
     Tęcza Biskupiec 0-5 Start Nidzica  
     Płomień Ełk 1-0 OKS 1945 II Olsztyn  
     GKS Wikielec 2-0 Polonia Pasłęk  
     Znicz Biała Piska 0-0 Mazur Ełk  
     MGKS Tolkmicko 2-1 Vęgoria Węgorzewo  
     Mamry Giżycko 0-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
     
     Kolejka 7 - 14 września
     
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-2 Sokół Ostróda  
     Vęgoria Węgorzewo 4-0 Mamry Giżycko  
     Mazur Ełk 0-1 MGKS Tolkmicko  
     Polonia Pasłęk 0-1 Znicz Biała Piska  
     OKS 1945 II Olsztyn 1-1 GKS Wikielec  
     Start Nidzica 1-0 Płomień Ełk  
     Błękitni Pasym 3-4 Tęcza Biskupiec  
     Pisa Barczewo 0-2 Rominta Gołdap  
     
     Kolejka 8 - 17-18 września
     
     Sokół Ostróda 1-0 Rominta Gołdap  
     Tęcza Biskupiec 1-3 Pisa Barczewo  
     Płomień Ełk 4-1 Błękitni Pasym  
     GKS Wikielec 2-1 Start Nidzica  
     Znicz Biała Piska 4-0 OKS 1945 II Olsztyn  
     MGKS Tolkmicko 2-0 Polonia Pasłęk  
     Mamry Giżycko 3-1 Mazur Ełk  
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Vęgoria Węgorzewo  
     
     Kolejka 9 - 24-25 września
     
     Vęgoria Węgorzewo 1-4 Sokół Ostróda  
     Mazur Ełk 0-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
     Polonia Pasłęk 2-1 Mamry Giżycko  
     OKS 1945 II Olsztyn 4-2 MGKS Tolkmicko  
     Start Nidzica 2-1 Znicz Biała Piska  
     Błękitni Pasym 3-2 GKS Wikielec  
     Pisa Barczewo 0-3 Płomień Ełk  
     Rominta Gołdap - Tęcza Biskupiec
     
     Kolejka 10 - 1-2 października
     
     Sokół Ostróda 7-2 Tęcza Biskupiec  
     Płomień Ełk 1-1 Rominta Gołdap  
     GKS Wikielec 0-0 Pisa Barczewo  
     Znicz Biała Piska 1-0 Błękitni Pasym  
     MGKS Tolkmicko 1-0 Start Nidzica  
     Mamry Giżycko 2-0 OKS 1945 II Olsztyn  
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Polonia Pasłęk  
     Vęgoria Węgorzewo 0-1 Mazur Ełk  
     
     Kolejka 11 - 8-9 października
     
     Mazur Ełk 2-3 Sokół Ostróda  
     Polonia Pasłęk 1-1 Vęgoria Węgorzewo  
     OKS 1945 II Olsztyn 6-4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
     Start Nidzica 0-0 Mamry Giżycko  
     Błękitni Pasym 0-1 MGKS Tolkmicko  
     Pisa Barczewo 1-3 Znicz Biała Piska  
     Rominta Gołdap 2-0 GKS Wikielec  
     Tęcza Biskupiec 0-3 Płomień Ełk  
     
     Kolejka 12 - 15-16 października
     
     Sokół Ostróda 6-2 Płomień Ełk  
     GKS Wikielec 2-0 Tęcza Biskupiec  
     Znicz Biała Piska 3-0 Rominta Gołdap  
     MGKS Tolkmicko 2-0 Pisa Barczewo  
     Mamry Giżycko 0-1 Błękitni Pasym  
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-2 Start Nidzica  
     Vęgoria Węgorzewo 1-2 OKS 1945 II Olsztyn  
     Mazur Ełk 3-0 Polonia Pasłęk  
     
     Kolejka 13 - 22-23 października
     
     Polonia Pasłęk 1-1 Sokół Ostróda  
     OKS 1945 II Olsztyn 5-0 Mazur Ełk  
     Start Nidzica 2-0 Vęgoria Węgorzewo  
     Błękitni Pasym 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
     Pisa Barczewo 2-1 Mamry Giżycko  
     Rominta Gołdap 1-4 MGKS Tolkmicko  
     Tęcza Biskupiec 2-3 Znicz Biała Piska  
     Płomień Ełk 2-1 GKS Wikielec  
     
     Kolejka 14 - 29-30 października
     
     Sokół Ostróda 2-0 GKS Wikielec  
     Znicz Biała Piska 2-1 Płomień Ełk  
     MGKS Tolkmicko 4-1 Tęcza Biskupiec  
     Mamry Giżycko 2-0 Rominta Gołdap  
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-3 Pisa Barczewo  
     Vęgoria Węgorzewo 5-0 Błękitni Pasym  
     Mazur Ełk 2-1 Start Nidzica  
     Polonia Pasłęk 0-2 OKS 1945 II Olsztyn  
     
     Kolejka 15 - 5-6 listopada
     
     Sokół Ostróda 4-2 OKS 1945 II Olsztyn
     Start Nidzica 4-1 Polonia Pasłęk  
     Błękitni Pasym 3-1 Mazur Ełk  
     Pisa Barczewo 2-4 Vęgoria Węgorzewo  
     Rominta Gołdap 2-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
     Tęcza Biskupiec 2-4 Mamry Giżycko  
     Płomień Ełk 2-1 MGKS Tolkmicko  
     GKS Wikielec 3-1 Znicz Biała Piska  
     
     Kolejka 16
     
     Sokół Ostróda 1-2 Znicz Biała Piska  
 GKS Wikielec 2-1 MGKS Tolkmicko  
     Płomień Ełk 2-0 Mamry Giżycko  
     Tęcza Biskupiec 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
     Rominta Gołdap 1-0 Vęgoria Węgorzewo  
     Mazur Ełk  1-2 Pisa Barczewo
     Błękitni Pasym 2-0 Polonia Pasłęk  
     Start Nidzica 2-1 OKS 1945 II Olsztyn  
     
     Kolejka 17
     
     Start Nidzica 0-3 Sokół Ostróda  
     OKS 1945 II Olsztyn 1-9 Błękitni Pasym  
     Polonia Pasłęk 1-0 Pisa Barczewo  
     Mazur Ełk 1-3 Rominta Gołdap  
     Vęgoria Węgorzewo 3-2 Tęcza Biskupiec  
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-4 Płomień Ełk  
     Mamry Giżycko 0-1 GKS Wikielec  
     MGKS Tolkmicko 0-1 Znicz Biała Piska  
     
     Kolejka 18
     
     Sokół Ostróda 6-0 MGKS Tolkmicko  
     Znicz Biała Piska 1-2 Mamry Giżycko  
     GKS Wikielec 0-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
     Płomień Ełk 2-2 Vęgoria Węgorzewo  
     Tęcza Biskupiec 1-1 Mazur Ełk  
     Rominta Gołdap 1-1 Polonia Pasłęk  
     Pisa Barczewo 3-0 OKS 1945 II Olsztyn  
     Błękitni Pasym 4-1 Start Nidzica  
     
     Kolejka 19
     
     Błękitni Pasym - Sokół Ostróda
     Start Nidzica 0-2 Pisa Barczewo 
     OKS 1945 II Olsztyn 0-1 Rominta Gołdap  
     Polonia Pasłęk 3-1 Tęcza Biskupiec  
     Mazur Ełk 0-6 Płomień Ełk  
     Vęgoria Węgorzewo 0-1 GKS Wikielec  
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-0 Znicz Biała Piska  
     Mamry Giżycko 1-3 MGKS Tolkmicko  
     
     Kolejka 20
     
     Sokół Ostróda 1-0 Mamry Giżycko  
     MGKS Tolkmicko 0-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
     Znicz Biała Piska 3-0 Vęgoria Węgorzewo  
     GKS Wikielec 3-2 Mazur Ełk  
     Płomień Ełk 6-0 Polonia Pasłęk  
     Tęcza Biskupiec 0-2 OKS 1945 II Olsztyn  
     Rominta Gołdap 4-1 Start Nidzica  
     Pisa Barczewo 1-2 Błękitni Pasym  
     
     Kolejka 21
     
     Pisa Barczewo 1-4 Sokół Ostróda  
     Błękitni Pasym 2-4 Rominta Gołdap  
     Start Nidzica 2-1 Tęcza Biskupiec  
     OKS 1945 II Olsztyn 0-1 Płomień Ełk  
     Polonia Pasłęk 0-4 GKS Wikielec  
     Mazur Ełk 1-2 Znicz Biała Piska  
     Vęgoria Węgorzewo 0-1 MGKS Tolkmicko  
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Mamry Giżycko  
     
     Kolejka 22
     
     Sokół Ostróda 3-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
     Mamry Giżycko 0-2 Vęgoria Węgorzewo  
     MGKS Tolkmicko 2-2 Mazur Ełk  
     Znicz Biała Piska 5-0 Polonia Pasłęk  
     GKS Wikielec 6-5 OKS 1945 II Olsztyn  
     Płomień Ełk 4-0 Start Nidzica  
     Tęcza Biskupiec 2-4 Błękitni Pasym  
     Rominta Gołdap 0-0 Pisa Barczewo  
     
     Kolejka 23
     
     Rominta Gołdap 0-2 Sokół Ostróda  
     Pisa Barczewo 2-0 Tęcza Biskupiec  
     Błękitni Pasym 0-1 Płomień Ełk  
     Start Nidzica 2-2 GKS Wikielec  
     OKS 1945 II Olsztyn 2-0 Znicz Biała Piska  
     Polonia Pasłęk 0-0 MGKS Tolkmicko  
     Mazur Ełk 0-4 Mamry Giżycko  
     Vęgoria Węgorzewo 1-4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
     
     Kolejka 24
     
     Sokół Ostróda 7-1 Vęgoria Węgorzewo  
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 10-0 Mazur Ełk  
     Mamry Giżycko 1-1 Polonia Pasłęk  
     MGKS Tolkmicko 1-1 OKS 1945 II Olsztyn  
     Znicz Biała Piska 2-2 Start Nidzica  
     GKS Wikielec 1-1 Błękitni Pasym  
     Płomień Ełk 3-1 Pisa Barczewo  
     Tęcza Biskupiec 0-2 Rominta Gołdap  
     
     Kolejka 25
     
     Tęcza Biskupiec 1-2 Sokół Ostróda  
     Rominta Gołdap 3-0 Płomień Ełk  
     Pisa Barczewo 3-1 GKS Wikielec  
     Błękitni Pasym 3-1 Znicz Biała Piska  
     Start Nidzica 1-4 MGKS Tolkmicko  
     OKS 1945 II Olsztyn 0-1 Mamry Giżycko  
     Polonia Pasłęk 1-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
     Mazur Ełk 3-1 Vęgoria Węgorzewo  
     
     Kolejka 26
     
     Sokół Ostróda 6-1 Mazur Ełk  
     Vęgoria Węgorzewo 3-2 Polonia Pasłęk
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 OKS 1945 II Olsztyn  
     Mamry Giżycko 0-1 Start Nidzica  
     MGKS Tolkmicko 5-1 Błękitni Pasym  
     Znicz Biała Piska 2-1 Pisa Barczewo  
     GKS Wikielec 0-1 Rominta Gołdap  
     Płomień Ełk 4-3 Tęcza Biskupiec  
     
     Kolejka 27
     
     Płomień Ełk 1-1 Sokół Ostróda 
     Tęcza Biskupiec 0-3 GKS Wikielec 
     Rominta Gołdap 2-3 Znicz Biała Piska 
     Pisa Barczewo 4-0 MGKS Tolkmicko 
     Błękitni Pasym 1-3 Mamry Giżycko 
     Start Nidzica 3-4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     OKS 1945 II Olsztyn 4-1 Vęgoria Węgorzewo 
     Polonia Pasłęk 4-2 Mazur Ełk 
     
     Kolejka 28
     
     Sokół Ostróda 5-0 Polonia Pasłęk 
     Mazur Ełk 2-3 OKS 1945 II Olsztyn 
     Vęgoria Węgorzewo 2-2 Start Nidzica 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Błękitni Pasym 
     Mamry Giżycko 2-0 Pisa Barczewo 
     MGKS Tolkmicko 0-4 Rominta Gołdap 
     Znicz Biała Piska 7-1 Tęcza Biskupiec 
     GKS Wikielec 1-5 Płomień Ełk 
     
     Kolejka 29
     
     GKS Wikielec 1-3 Sokół Ostróda 
     Płomień Ełk 2-1 Znicz Biała Piska 
     Tęcza Biskupiec 2-5 MGKS Tolkmicko 
     Rominta Gołdap 2-0 Mamry Giżycko 
     Pisa Barczewo 0-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     Błękitni Pasym 2-3 Vęgoria Węgorzewo 
     Start Nidzica 3-0 Mazur Ełk 
     OKS 1945 II Olsztyn 3-0 Polonia Pasłęk 
     
     Kolejka 30
     
     Sokół Ostróda 2-0 OKS 1945 II Olsztyn 
     Polonia Pasłęk - Start Nidzica
     Mazur Ełk 2-1 Błękitni Pasym  
     Vęgoria Węgorzewo 1-1 Pisa Barczewo 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Rominta Gołdap 
     Mamry Giżycko 4-0 Tęcza Biskupiec 
     MGKS Tolkmicko 2-2 Płomień Ełk 
     Znicz Biała Piska 2-2 GKS Wikielec 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama