Sobota 20-04-2019, imieniny Czesława, Agnieszki
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz IV ligi (piłka nożna)

Elbląg, Terminarz IV ligi (piłka nożna)

 Poniżej przedstawiamy terminarz IV ligi warmińsko-mazurskiej w sezonie 2013/2014. 

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia 
     
     Olimpia Olsztynek - DKS Dobre Miasto
     Mazur Ełk - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Warmiak Łukta - Mamry Giżycko
     Victoria Bartoszyce - GKS Wikielec
     Vęgoria Węgorzewo - Stomil II Olsztyn
     Start Nidzica - Olimpia II Elbląg
     Rominta Gołdap - Zatoka Braniewo
     Pisa Barczewo - Omulew Wielbark
     
     Kolejka 2 - 14 sierpnia

     
     DKS Dobre Miasto - Omulew Wielbark
     Zatoka Braniewo - Pisa Barczewo
     Olimpia II Elbląg - Rominta Gołdap
     Stomil II Olsztyn - Start Nidzica
     GKS Wikielec - Vęgoria Węgorzewo
     Mamry Giżycko - Victoria Bartoszyce
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Warmiak Łukta
     Olimpia Olsztynek - Mazur Ełk
     
     Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

     
     Mazur Ełk - DKS Dobre Miasto
     Warmiak Łukta - Olimpia Olsztynek
     Victoria Bartoszyce - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Vęgoria Węgorzewo - Mamry Giżycko
     Start Nidzica - GKS Wikielec
     Rominta Gołdap - Stomil II Olsztyn
     Pisa Barczewo - Olimpia II Elbląg
     Omulew Wielbark - Zatoka Braniewo
     
     Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

     
     DKS Dobre Miasto - Zatoka Braniewo
     Olimpia II Elbląg - Omulew Wielbark
     Stomil II Olsztyn - Pisa Barczewo
     GKS Wikielec - Rominta Gołdap
     Mamry Giżycko - Start Nidzica
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Vęgoria Węgorzewo
     Olimpia Olsztynek - Victoria Bartoszyce
     Mazur Ełk - Warmiak Łukta
     
     Kolejka 5 - 28 sierpnia

     
     Warmiak Łukta - DKS Dobre Miasto
     Victoria Bartoszyce - Mazur Ełk
     Vęgoria Węgorzewo - Olimpia Olsztynek
     Start Nidzica - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Rominta Gołdap - Mamry Giżycko
     Pisa Barczewo - GKS Wikielec
     Omulew Wielbark - Stomil II Olsztyn
     Zatoka Braniewo - Olimpia II Elbląg
     
     Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

     
     DKS Dobre Miasto - Olimpia II Elbląg
     Stomil II Olsztyn - Zatoka Braniewo
     GKS Wikielec - Omulew Wielbark
     Mamry Giżycko - Pisa Barczewo
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Rominta Gołdap
     Olimpia Olsztynek - Start Nidzica
     Mazur Ełk - Vęgoria Węgorzewo
     Warmiak Łukta - Victoria Bartoszyce
     
     Kolejka 7 - 7-8 września

     
     Victoria Bartoszyce - DKS Dobre Miasto
     Vęgoria Węgorzewo - Warmiak Łukta
     Start Nidzica - Mazur Ełk
     Rominta Gołdap - Olimpia Olsztynek
     Pisa Barczewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Omulew Wielbark - Mamry Giżycko
     Zatoka Braniewo - GKS Wikielec
     Olimpia II Elbląg - Stomil II Olsztyn
     
     Kolejka 8 - 14-15 września

     
     DKS Dobre Miasto - Stomil II Olsztyn
     GKS Wikielec - Olimpia II Elbląg
     Mamry Giżycko - Zatoka Braniewo
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Omulew Wielbark
     Olimpia Olsztynek - Pisa Barczewo
     Mazur Ełk - Rominta Gołdap
     Warmiak Łukta - Start Nidzica
     Victoria Bartoszyce - Vęgoria Węgorzewo
     
     Kolejka 9 - 21-22 września

     
     Vęgoria Węgorzewo - DKS Dobre Miasto
     Start Nidzica - Victoria Bartoszyce
     Rominta Gołdap - Warmiak Łukta
     Pisa Barczewo - Mazur Ełk
     Omulew Wielbark - Olimpia Olsztynek
     Zatoka Braniewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Olimpia II Elbląg - Mamry Giżycko
     Stomil II Olsztyn - GKS Wikielec
     
     Kolejka 10 - 28-29 września

     
     DKS Dobre Miasto - GKS Wikielec
     Mamry Giżycko - Stomil II Olsztyn
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia II Elbląg
     Olimpia Olsztynek - Zatoka Braniewo
     Mazur Ełk - Omulew Wielbark
     Warmiak Łukta - Pisa Barczewo
     Victoria Bartoszyce - Rominta Gołdap
     Vęgoria Węgorzewo - Start Nidzica
     
     Kolejka 11 - 5-6 października

     
     Start Nidzica - DKS Dobre Miasto
     Rominta Gołdap - Vęgoria Węgorzewo
     Pisa Barczewo - Victoria Bartoszyce
     Omulew Wielbark - Warmiak Łukta
     Zatoka Braniewo - Mazur Ełk
     Olimpia II Elbląg - Olimpia Olsztynek
     Stomil II Olsztyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     GKS Wikielec - Mamry Giżycko
     
     Kolejka 12 - 12-13 października

     
     DKS Dobre Miasto - Mamry Giżycko
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec
     Olimpia Olsztynek - Stomil II Olsztyn
     Mazur Ełk - Olimpia II Elbląg
     Warmiak Łukta - Zatoka Braniewo
     Victoria Bartoszyce - Omulew Wielbark
     Vęgoria Węgorzewo - Pisa Barczewo
     Start Nidzica - Rominta Gołdap
     
     Kolejka 13 - 19-20 października

     
     Rominta Gołdap - DKS Dobre Miasto
     Pisa Barczewo - Start Nidzica
     Omulew Wielbark - Vęgoria Węgorzewo
     Zatoka Braniewo - Victoria Bartoszyce
     Olimpia II Elbląg - Warmiak Łukta
     Stomil II Olsztyn - Mazur Ełk
     GKS Wikielec - Olimpia Olsztynek
     Mamry Giżycko - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     
     Kolejka 14 - 26-27 października

     
     DKS Dobre Miasto - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Olimpia Olsztynek - Mamry Giżycko
     Mazur Ełk - GKS Wikielec
     Warmiak Łukta - Stomil II Olsztyn
     Victoria Bartoszyce - Olimpia II Elbląg
     Vęgoria Węgorzewo - Zatoka Braniewo
     Start Nidzica - Omulew Wielbark
     Rominta Gołdap - Pisa Barczewo
     
     Kolejka 15 - 2-3 listopada

     
     Pisa Barczewo - DKS Dobre Miasto
     Omulew Wielbark - Rominta Gołdap
     Zatoka Braniewo - Start Nidzica
     Olimpia II Elbląg - Vęgoria Węgorzewo
     Stomil II Olsztyn - Victoria Bartoszyce
     GKS Wikielec - Warmiak Łukta
     Mamry Giżycko - Mazur Ełk
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Olsztynek
     
     Kolejka 16

     
     DKS Dobre Miasto - Olimpia Olsztynek
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Mazur Ełk
     Mamry Giżycko - Warmiak Łukta
     GKS Wikielec - Victoria Bartoszyce
     Stomil II Olsztyn - Vęgoria Węgorzewo
     Olimpia II Elbląg - Start Nidzica
     Zatoka Braniewo - Rominta Gołdap
     Omulew Wielbark - Pisa Barczewo
     
     Kolejka 17

     
     Omulew Wielbark - DKS Dobre Miasto
     Pisa Barczewo - Zatoka Braniewo
     Rominta Gołdap - Olimpia II Elbląg
     Start Nidzica - Stomil II Olsztyn
     Vęgoria Węgorzewo - GKS Wikielec
     Victoria Bartoszyce - Mamry Giżycko
     Warmiak Łukta - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Mazur Ełk - Olimpia Olsztynek
     
     Kolejka 18

     
     DKS Dobre Miasto - Mazur Ełk
     Olimpia Olsztynek - Warmiak Łukta
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Victoria Bartoszyce
     Mamry Giżycko - Vęgoria Węgorzewo
     GKS Wikielec - Start Nidzica
     Stomil II Olsztyn - Rominta Gołdap
     Olimpia II Elbląg - Pisa Barczewo
     Zatoka Braniewo - Omulew Wielbark
     
     Kolejka 19

     
     Zatoka Braniewo - DKS Dobre Miasto
     Omulew Wielbark - Olimpia II Elbląg
     Pisa Barczewo - Stomil II Olsztyn
     Rominta Gołdap - GKS Wikielec
     Start Nidzica - Mamry Giżycko
     Vęgoria Węgorzewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Victoria Bartoszyce - Olimpia Olsztynek
     Warmiak Łukta - Mazur Ełk
     
     Kolejka 20

     
     DKS Dobre Miasto - Warmiak Łukta
     Mazur Ełk - Victoria Bartoszyce
     Olimpia Olsztynek - Vęgoria Węgorzewo
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Start Nidzica
     Mamry Giżycko - Rominta Gołdap
     GKS Wikielec - Pisa Barczewo
     Stomil II Olsztyn - Omulew Wielbark
     Olimpia II Elbląg - Zatoka Braniewo
     
     Kolejka 21

     
     Olimpia II Elbląg - DKS Dobre Miasto
     Zatoka Braniewo - Stomil II Olsztyn
     Omulew Wielbark - GKS Wikielec
     Pisa Barczewo - Mamry Giżycko
     Rominta Gołdap - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Start Nidzica - Olimpia Olsztynek
     Vęgoria Węgorzewo - Mazur Ełk
     Victoria Bartoszyce - Warmiak Łukta
     
     Kolejka 22

     
     DKS Dobre Miasto - Victoria Bartoszyce
     Warmiak Łukta - Vęgoria Węgorzewo
     Mazur Ełk - Start Nidzica
     Olimpia Olsztynek - Rominta Gołdap
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Pisa Barczewo
     Mamry Giżycko - Omulew Wielbark
     GKS Wikielec - Zatoka Braniewo
     Stomil II Olsztyn - Olimpia II Elbląg
     
     Kolejka 23

     
     Stomil II Olsztyn - DKS Dobre Miasto
     Olimpia II Elbląg - GKS Wikielec
     Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko
     Omulew Wielbark - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Pisa Barczewo - Olimpia Olsztynek
     Rominta Gołdap - Mazur Ełk
     Start Nidzica - Warmiak Łukta
     Vęgoria Węgorzewo - Victoria Bartoszyce
     
     Kolejka 24

     
     DKS Dobre Miasto - Vęgoria Węgorzewo
     Victoria Bartoszyce - Start Nidzica
     Warmiak Łukta - Rominta Gołdap
     Mazur Ełk - Pisa Barczewo
     Olimpia Olsztynek - Omulew Wielbark
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Zatoka Braniewo
     Mamry Giżycko - Olimpia II Elbląg
     GKS Wikielec - Stomil II Olsztyn
     
     Kolejka 25

     
     GKS Wikielec - DKS Dobre Miasto
     Stomil II Olsztyn - Mamry Giżycko
     Olimpia II Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Zatoka Braniewo - Olimpia Olsztynek
     Omulew Wielbark - Mazur Ełk
     Pisa Barczewo - Warmiak Łukta
     Rominta Gołdap - Victoria Bartoszyce
     Start Nidzica - Vęgoria Węgorzewo
     
     Kolejka 26

     
     DKS Dobre Miasto - Start Nidzica
     Vęgoria Węgorzewo - Rominta Gołdap
     Victoria Bartoszyce - Pisa Barczewo
     Warmiak Łukta - Omulew Wielbark
     Mazur Ełk - Zatoka Braniewo
     Olimpia Olsztynek - Olimpia II Elbląg
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Stomil II Olsztyn
     Mamry Giżycko - GKS Wikielec
     
     Kolejka 27

     
     Mamry Giżycko - DKS Dobre Miasto
     GKS Wikielec - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Stomil II Olsztyn - Olimpia Olsztynek
     Olimpia II Elbląg - Mazur Ełk
     Zatoka Braniewo - Warmiak Łukta
     Omulew Wielbark - Victoria Bartoszyce
     Pisa Barczewo - Vęgoria Węgorzewo
     Rominta Gołdap - Start Nidzica
     
     Kolejka 28

     
     DKS Dobre Miasto - Rominta Gołdap
     Start Nidzica - Pisa Barczewo
     Vęgoria Węgorzewo - Omulew Wielbark
     Victoria Bartoszyce - Zatoka Braniewo
     Warmiak Łukta - Olimpia II Elbląg
     Mazur Ełk - Stomil II Olsztyn
     Olimpia Olsztynek - GKS Wikielec
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Mamry Giżycko
     
     Kolejka 29

     
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - DKS Dobre Miasto
     Mamry Giżycko - Olimpia Olsztynek
     GKS Wikielec - Mazur Ełk
     Stomil II Olsztyn - Warmiak Łukta
     Olimpia II Elbląg - Victoria Bartoszyce
     Zatoka Braniewo - Vęgoria Węgorzewo
     Omulew Wielbark - Start Nidzica
     Pisa Barczewo - Rominta Gołdap
     
     Kolejka 30

     
     DKS Dobre Miasto - Pisa Barczewo
     Rominta Gołdap - Omulew Wielbark
     Start Nidzica - Zatoka Braniewo
     Vęgoria Węgorzewo - Olimpia II Elbląg
     Victoria Bartoszyce - Stomil II Olsztyn
     Warmiak Łukta - GKS Wikielec
     Mazur Ełk - Mamry Giżycko
     Olimpia Olsztynek - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Ostatnie sztuki Skody Rapid w salonie HADM
Skoda Fabia z LPG już od 46 000 zł! - HADM
ZWYCIĘSKI SUV C5 AIRCROSS - HADM Gramatowski
Rabaty do 11 000 zł na auta z rocznika 2019 w