Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Czwartek 08-12-2016, imieniny Marii, Wirgiliusza
 
Rek

UWAGA!

Zamknij Zamknij
Rek

Terminarz IV ligi piłki nożnej

Poniżej terminarz IV ligi warmińsko-mazurskiej w sezonie 2010/2011. Zobacz tabelę IV ligi.

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

     

     Sokół Ostróda 5-0 Tęcza Biskupiec  

     Olimpia Olsztynek 3-0 Zamek Kurzętnik  

     MKS Szczytno 3-2 Polonia Pasłęk

     Płomień Ełk 3-1 Pisa Barczewo

     Olimpia 2004 Elbląg 4-0 Błękitni Orneta

     Granica Kętrzyn 2-1 Start Nidzica  

     GKS Wikielec 1-0 Rominta Gołdap

     Błękitni Pasym 1-2 OKS 1945 II Olsztyn

     

     Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

     

     Tęcza Biskupiec 2-5 OKS 1945 II Olsztyn  

     Rominta Gołdap 3-1 Błękitni Pasym  

     Start Nidzica 2-1 GKS Wikielec  

     Błękitni Orneta 2-3 Granica Kętrzyn  

     Pisa Barczewo 0-3 Olimpia 2004 Elbląg

     Polonia Pasłęk 0-6 Płomień Ełk  

     Zamek Kurzętnik 0-2 MKS Szczytno  

     Sokół Ostróda 1-1 Olimpia Olsztynek  

     

     Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

     

     Olimpia Olsztynek 2-5 Tęcza Biskupiec  

     MKS Szczytno 1-3 Sokół Ostróda  

     Płomień Ełk 2-0 Zamek Kurzętnik  

     Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Polonia Pasłęk

     Granica Kętrzyn 2-1 Pisa Barczewo  

     GKS Wikielec 3-1 Błękitni Orneta  

     Błękitni Pasym 0-0 Start Nidzica  

     OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Rominta Gołdap  

     

     Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

     

     Tęcza Biskupiec 2-3 Rominta Gołdap  

     Start Nidzica 0-0 OKS 1945 II Olsztyn  

     Błękitni Orneta 2-4 Błękitni Pasym  

     Pisa Barczewo 2-0 GKS Wikielec  

     Polonia Pasłęk 0-5 Granica Kętrzyn  

     Zamek Kurzętnik 0-4 Olimpia 2004 Elbląg

     Sokół Ostróda 0-3 Płomień Ełk  

     Olimpia Olsztynek 0-2 MKS Szczytno  

     

     Kolejka 5 - 4-5 września

     

     MKS Szczytno 2-3 Tęcza Biskupiec  

     Płomień Ełk 2-1 Olimpia Olsztynek  

     Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Sokół Ostróda

     Granica Kętrzyn 4-2 Zamek Kurzętnik  

     GKS Wikielec 1-2 Polonia Pasłęk  

     Błękitni Pasym 2-0 Pisa Barczewo  

     OKS 1945 II Olsztyn 5-1 Błękitni Orneta  

     Rominta Gołdap 1-2 Start Nidzica  

     

     Kolejka 6 - 8 września

     

     Tęcza Biskupiec 1-0 Start Nidzica  

     Błękitni Orneta 3-3 Rominta Gołdap  

     Pisa Barczewo 0-1 OKS 1945 II Olsztyn  

     Polonia Pasłęk 0-0 Błękitni Pasym  

     Zamek Kurzętnik 0-1 GKS Wikielec  

     Sokół Ostróda 0-4 Granica Kętrzyn  

     Olimpia Olsztynek 0-1 Olimpia 2004 Elbląg

     MKS Szczytno 0-1 Płomień Ełk  

     

     Kolejka 7 - 11-12 września

     

     Płomień Ełk 6-0 Tęcza Biskupiec  

     Olimpia 2004 Elbląg 2-1 MKS Szczytno

     Granica Kętrzyn 4-0 Olimpia Olsztynek  

     GKS Wikielec - Sokół Ostróda

     Błękitni Pasym 1-0 Zamek Kurzętnik  

     Polonia Pasłęk 1-2 OKS 1945 II Olsztyn

     Rominta Gołdap 3-0 Pisa Barczewo  

     Start Nidzica 2-1 Błękitni Orneta  

     

     Kolejka 8 - 18-19 września

     

     Tęcza Biskupiec 0-2 Błękitni Orneta  

     Pisa Barczewo 1-0 Start Nidzica  

     Polonia Pasłęk 3-1 Rominta Gołdap  

     Zamek Kurzętnik 1-1 OKS 1945 II Olsztyn  

     Sokół Ostróda 0-1 Błękitni Pasym  

     Olimpia Olsztynek 0-1 GKS Wikielec  

     MKS Szczytno 1-2 Granica Kętrzyn  

     Płomień Ełk 0-1 Olimpia 2004 Elbląg

     

     Kolejka 9 - 25-26 września

     

     Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Tęcza Biskupiec

     Granica Kętrzyn 1-0 Płomień Ełk  

     GKS Wikielec 0-0 MKS Szczytno  

     Błękitni Pasym 2-1 Olimpia Olsztynek  

     Sokół Ostróda  0-5 OKS 1945 II Olsztyn

     Rominta Gołdap 1-2 Zamek Kurzętnik  

     Start Nidzica 2-0 Polonia Pasłęk  

     Błękitni Orneta 0-0 Pisa Barczewo  

     

     Kolejka 10 - 2-3 października

     

     Tęcza Biskupiec 0-1 Pisa Barczewo  

     Polonia Pasłęk 2-1 Błękitni Orneta  

     Zamek Kurzętnik 0-2 Start Nidzica  

     Sokół Ostróda 0-1 Rominta Gołdap  

     Olimpia Olsztynek 1-0 OKS 1945 II Olsztyn  

     MKS Szczytno 3-1 Błękitni Pasym  

     Płomień Ełk 1-0 GKS Wikielec  

     Olimpia 2004 Elbląg 1-1 Granica Kętrzyn

     

     Kolejka 11 - 9-10 października

     

     Granica Kętrzyn 9-1 Tęcza Biskupiec  

     GKS Wikielec 1-1 Olimpia 2004 Elbląg

     Błękitni Pasym 1-1 Płomień Ełk  

     OKS 1945 II Olsztyn 2-2 MKS Szczytno  

     Rominta Gołdap 1-0 Olimpia Olsztynek  

     Start Nidzica 2-2 Sokół Ostróda  

     Błękitni Orneta 3-1 Zamek Kurzętnik  

     Pisa Barczewo 0-1 Polonia Pasłęk  

     

     Kolejka 12 - 16-17 października

     

     Tęcza Biskupiec 2-0 Polonia Pasłęk  

     Zamek Kurzętnik 0-1 Pisa Barczewo  

     Sokół Ostróda 1-0 Błękitni Orneta  

     Olimpia Olsztynek 0-1 Start Nidzica  

     MKS Szczytno 1-0 Rominta Gołdap  

     Płomień Ełk 1-1 OKS 1945 II Olsztyn  

     Olimpia 2004 Elbląg 4-1 Błękitni Pasym

     Granica Kętrzyn 3-1 GKS Wikielec  

     

     Kolejka 13 - 23-24 października

     

     GKS Wikielec 2-1 Tęcza Biskupiec  

     Błękitni Pasym 0-3 Granica Kętrzyn  wo.

     OKS 1945 II Olsztyn 2-1 Olimpia 2004 Elbląg

     Rominta Gołdap 2-4 Płomień Ełk  

     Start Nidzica 1-0 MKS Szczytno  

     Błękitni Orneta 2-0 Olimpia Olsztynek  

     Pisa Barczewo 1-0 Sokół Ostróda  

     Polonia Pasłęk 1-1 Zamek Kurzętnik  

     

     Kolejka 14 - 30-31 października

     

     Tęcza Biskupiec 9-1 Zamek Kurzętnik  

     Sokół Ostróda 4-0 Polonia Pasłęk  

     Olimpia Olsztynek 0-2 Pisa Barczewo  

     MKS Szczytno 1-3 Błękitni Orneta  

     Płomień Ełk 1-2 Start Nidzica  

     Olimpia 2004 Elbląg 4-0 Rominta Gołdap

     Granica Kętrzyn 3-0 OKS 1945 II Olsztyn  

     GKS Wikielec 3-2 Błękitni Pasym  

     

     Kolejka 15 - 6-7 listopada

     

     Błękitni Pasym 3-0 Tęcza Biskupiec  

     OKS 1945 II Olsztyn 4-3 GKS Wikielec  

     Rominta Gołdap 0-1 Granica Kętrzyn  

     Start Nidzica 2-0 Olimpia 2004 Elbląg

     Błękitni Orneta 0-4 Płomień Ełk  

     Pisa Barczewo 5-1 MKS Szczytno  

     Polonia Pasłęk 1-0 Olimpia Olsztynek  

     Zamek Kurzętnik 1-9 Sokół Ostróda  

     

     Kolejka 16

     

     Tęcza Biskupiec 1-0 Sokół Ostróda  

     Zamek Kurzętnik 0-2 Olimpia Olsztynek  

     Polonia Pasłęk 2-0 MKS Szczytno  

     Pisa Barczewo - Płomień Ełk

     Olimpia 2004 Elbląg  4-0 Błękitni Orneta

     Start Nidzica 3-2 Granica Kętrzyn  

     Rominta Gołdap - GKS Wikielec

     OKS 1945 II Olsztyn 2-1 Błękitni Pasym  

     

     Kolejka 17

     

     OKS 1945 II Olsztyn 1-2 Tęcza Biskupiec  

     Błękitni Pasym 2-1 Rominta Gołdap  

     GKS Wikielec 1-0 Start Nidzica  

     Granica Kętrzyn 2-0 Błękitni Orneta  

     Olimpia 2004 Elbląg 3-1 Pisa Barczewo

     Płomień Ełk 0-1 Polonia Pasłęk  

     MKS Szczytno 0-2 Zamek Kurzętnik  

     Olimpia Olsztynek 2-0 Sokół Ostróda  

     

     Kolejka 18

     

     Tęcza Biskupiec 0-1 Olimpia Olsztynek  

     Sokół Ostróda 1-1 MKS Szczytno  

     Zamek Kurzętnik 1-1 Płomień Ełk  

     Polonia Pasłęk 1-1 Olimpia 2004 Elbląg

     Pisa Barczewo 1-3 Granica Kętrzyn  

     Błękitni Orneta 1-2 GKS Wikielec  

     Start Nidzica 3-1 Błękitni Pasym  

     Rominta Gołdap 0-3 OKS 1945 II Olsztyn  

     

     Kolejka 19

     

     Rominta Gołdap 5-1 Tęcza Biskupiec  

     OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Start Nidzica  

     Błękitni Pasym 3-2 Błękitni Orneta  

     GKS Wikielec 3-3 Pisa Barczewo  

     Granica Kętrzyn 0-1 Polonia Pasłęk  

     Olimpia 2004 Elbląg 3-0 Zamek Kurzętnik

     Płomień Ełk 3-1 Sokół Ostróda  

     MKS Szczytno 1-0 Olimpia Olsztynek  

     

     Kolejka 20

     

     Tęcza Biskupiec 2-1 MKS Szczytno  

     Olimpia Olsztynek 0-1 Płomień Ełk  

     Sokół Ostróda 2-1 Olimpia 2004 Elbląg

     Zamek Kurzętnik 1-2 Granica Kętrzyn  

     Polonia Pasłęk 1-1 GKS Wikielec  

     Pisa Barczewo 2-0 Błękitni Pasym  

     Błękitni Orneta 1-4 OKS 1945 II Olsztyn  

     Start Nidzica 0-3 Rominta Gołdap  

     

     Kolejka 21

     

     Start Nidzica 5-2 Tęcza Biskupiec  

     Rominta Gołdap 3-0 Błękitni Orneta  

     OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Pisa Barczewo  

     Błękitni Pasym 2-0 Polonia Pasłęk  

     GKS Wikielec 1-0 Zamek Kurzętnik  

     Granica Kętrzyn 3-0 Sokół Ostróda  

     Olimpia 2004 Elbląg 5-1 Olimpia Olsztynek

     Płomień Ełk 3-0 MKS Szczytno  

     

     Kolejka 22

     

     Tęcza Biskupiec 0-0 Płomień Ełk  

     MKS Szczytno 0-1 Olimpia 2004 Elbląg

     Olimpia Olsztynek 2-3 Granica Kętrzyn  

     Sokół Ostróda 0-0 GKS Wikielec  

     Zamek Kurzętnik 1-4 Błękitni Pasym  

     OKS 1945 II Olsztyn 4-0 Polonia Pasłęk  

     Pisa Barczewo 0-1 Rominta Gołdap  

     Błękitni Orneta 1-4 Start Nidzica  

     

     Kolejka 23

     

     Błękitni Orneta 3-4 Tęcza Biskupiec  

     Start Nidzica 1-0 Pisa Barczewo  

     Rominta Gołdap 3-0 Polonia Pasłęk  

     OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Zamek Kurzętnik  

     Błękitni Pasym 2-0 Sokół Ostróda  

     GKS Wikielec 1-0 Olimpia Olsztynek  

     Granica Kętrzyn 6-0 MKS Szczytno  

     Olimpia 2004 Elbląg 0-4 Płomień Ełk

     

     Kolejka 24

     

     Tęcza Biskupiec 0-4 Olimpia 2004 Elbląg

     Płomień Ełk 3-0 Granica Kętrzyn  

     MKS Szczytno 1-1 GKS Wikielec  

     Olimpia Olsztynek 2-3 Błękitni Pasym  

     Sokół Ostróda 3-0 OKS 1945 II Olsztyn  

     Zamek Kurzętnik 0-2 Rominta Gołdap  

     Polonia Pasłęk 2-0 Start Nidzica  

     Pisa Barczewo 6-0 Błękitni Orneta  

     

     Kolejka 25

     

     Pisa Barczewo 1-3 Tęcza Biskupiec  

     Błękitni Orneta 1-2 Polonia Pasłęk  

     Start Nidzica 0-1 Zamek Kurzętnik  

     Rominta Gołdap - Sokół Ostróda

     OKS 1945 II Olsztyn 2-0 Olimpia Olsztynek  

     Błękitni Pasym 2-0 MKS Szczytno  

     GKS Wikielec - Płomień Ełk

     Granica Kętrzyn 1-2 Olimpia 2004 Elbląg

     

     Kolejka 26

     

     Tęcza Biskupiec 2-0 Granica Kętrzyn  

     Olimpia 2004 Elbląg 4-0 GKS Wikielec

     Płomień Ełk 4-1 Błękitni Pasym  

     MKS Szczytno 0-2 OKS 1945 II Olsztyn  

     Olimpia Olsztynek - Rominta Gołdap

     Sokół Ostróda 2-0 Start Nidzica  

     Zamek Kurzętnik 5-1 Błękitni Orneta  

     Polonia Pasłęk 0-1 Pisa Barczewo  

     

     Kolejka 27

     

     Polonia Pasłęk 3-0 Tęcza Biskupiec  

     Pisa Barczewo 4-0 Zamek Kurzętnik  

     Błękitni Orneta 0-1 Sokół Ostróda  

     Start Nidzica 2-2 Olimpia Olsztynek  

     Rominta Gołdap 2-0 MKS Szczytno  

     OKS 1945 II Olsztyn 0-5 Płomień Ełk  

     Błękitni Pasym 3-4 Olimpia 2004 Elbląg

     GKS Wikielec 0-2 Granica Kętrzyn  

     

     Kolejka 28

     

     Tęcza Biskupiec 0-0 GKS Wikielec  

     Granica Kętrzyn 6-3 Błękitni Pasym  

     Olimpia 2004 Elbląg 0-1 OKS 1945 II Olsztyn

     Płomień Ełk 0-0 Rominta Gołdap  

     MKS Szczytno 1-0 Start Nidzica  

     Olimpia Olsztynek 5-1 Błękitni Orneta  

     Sokół Ostróda 2-1 Pisa Barczewo  

     Zamek Kurzętnik 0-0 Polonia Pasłęk  

     

     Kolejka 29

     

     Zamek Kurzętnik 0-6 Tęcza Biskupiec  

     Polonia Pasłęk 0-0 Sokół Ostróda  

     Pisa Barczewo 1-0 Olimpia Olsztynek  

     Błękitni Orneta 1-0 MKS Szczytno  

     Start Nidzica 0-0 Płomień Ełk  

     Rominta Gołdap 1-2 Olimpia 2004 Elbląg

     OKS 1945 II Olsztyn 0-8 Granica Kętrzyn  

     Błękitni Pasym 4-1 GKS Wikielec  

     

     Kolejka 30

     

     Tęcza Biskupiec 4-0 Błękitni Pasym  

     GKS Wikielec 2-1 OKS 1945 II Olsztyn  

     Granica Kętrzyn 5-2 Rominta Gołdap  

     Olimpia 2004 Elbląg 6-0 Start Nidzica

     Płomień Ełk 3-0 Błękitni Orneta  

     MKS Szczytno 0-2 Pisa Barczewo  

     Olimpia Olsztynek 0-5 Polonia Pasłęk  

     Sokół Ostróda 4-0 Zamek Kurzętnik

ppz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama