Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Czwartek 26-04-2018, imieniny Marzeny, Marii
 
Rek

UWAGA!

Zamknij Zamknij
Rek
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Na osiedlu

Gospodarka

Społeczeństwo

Kultura

Sport

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Terminarz IV ligi piłki nożnej

Poniżej szczegółowy terminarz spotkań IV ligi warmińsko-mazurskiej w sezonie 2007/08 (runda jesienna).

Kolejka 1: 11-12 sierpnia
     Czarni Olecko - MKS Szczytno 2:0
     Concordia Elbląg - Mamry Giżycko 2:2
     Vęgoria Węgorzewo - Polonia Pasłęk 2:0
     Jeziorak Iława - Zamek Kurzętnik 5:1
     Huragan Morąg - Granica Kętrzyn 4:1
     Płomień Ełk - Start Działdowo 0:1
     Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa 2:0
     Zatoka Braniewo - Sokół Ostróda 3:2
     
     Kolejka 2: 18-19 sierpnia
     MKS Szczytno - Sokół Ostróda
     Motor Lubawa - Zatoka Braniewo 18 sierpnia, 16:00
     Start Działdowo - Mrągowia Mrągowo
     Granica Kętrzyn - Płomień Ełk
     Zamek Kurzętnik - Huragan Morąg
     Polonia Pasłęk - Jeziorak Iława 18 sierpnia, 17:00
     Mamry Giżycko - Vęgoria Węgorzewo
     Czarni Olecko - Concordia Elbląg 19 sierpnia, 15:00
     
     Kolejka 3: 25-26 sierpnia
     Concordia Elbląg - MKS Szczytno 25 sierpnia, 17:00
     Vęgoria Węgorzewo - Czarni Olecko
     Jeziorak Iława - Mamry Giżycko
     Huragan Morąg - Polonia Pasłęk 25 sierpnia, 17:00
     Płomień Ełk - Zamek Kurzętnik
     Mrągowia Mrągowo - Granica Kętrzyn
     Zatoka Braniewo - Start Działdowo 25 sierpnia, 17:00
     Sokół Ostróda - Motor Lubawa
     
     Kolejka 4: 29 sierpnia
     MKS Szczytno - Motor Lubawa
     Start Działdowo - Sokół Ostróda
     Granica Kętrzyn - Zatoka Braniewo 29 sierpnia, 15:00
     Zamek Kurzętnik - Mrągowia Mrągowo
     Polonia Pasłęk - Płomień Ełk 29 sierpnia, 17:00
     Mamry Giżycko - Huragan Morąg
     Czarni Olecko - Jeziorak Iława
     Concordia Elbląg - Vęgoria Węgorzewo 29 sierpnia, 17:00
     
     Kolejka 5: 1-2 września
     Vęgoria Węgorzewo - MKS Szczytno
     Jeziorak Iława - Concordia Elbląg 1 września, 16:00
     Huragan Morąg - Czarni Olecko
     Płomień Ełk - Mamry Giżycko
     Mrągowia Mrągowo - Polonia Pasłęk 1 września, 16:00
     Zatoka Braniewo - Zamek Kurzętnik 1 września, 17:00
     Sokół Ostróda - Granica Kętrzyn
     Motor Lubawa - Start Działdowo
     
     Kolejka 6: 8-9 września
     MKS Szczytno - Start Działdowo
     Granica Kętrzyn - Motor Lubawa
     Zamek Kurzętnik - Sokół Ostróda
     Polonia Pasłęk - Zatoka Braniewo 8 września, 16:00
     Mamry Giżycko - Mrągowia Mrągowo
     Czarni Olecko - Płomień Ełk
     Concordia Elbląg - Huragan Morąg 8 września, 17:00
     Vęgoria Węgorzewo - Jeziorak Iława
     
     Kolejka 7: 12 września
     Jeziorak Iława - MKS Szczytno
     Huragan Morąg - Vęgoria Węgorzewo
     Płomień Ełk - Concordia Elbląg 12 września, 16:00
     Mrągowia Mrągowo - Czarni Olecko
     Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko 12 września, 16:00
     Sokół Ostróda - Polonia Pasłęk 12 września, 16:00
     Motor Lubawa - Zamek Kurzętnik
     Start Działdowo - Granica Kętrzyn
     
     Kolejka 8: 15-16 września
     MKS Szczytno - Granica Kętrzyn
     Zamek Kurzętnik - Start Działdowo
     Polonia Pasłęk - Motor Lubawa 15 września, 16:00
     Mamry Giżycko - Sokół Ostróda
     Czarni Olecko - Zatoka Braniewo 16 września, 15:00
     Concordia Elbląg - Mrągowia Mrągowo 15 września, 16:00
     Vęgoria Węgorzewo - Płomień Ełk
     Jeziorak Iława - Huragan Morąg
     
     Kolejka 9: 22 września
     Huragan Morąg - MKS Szczytno
     Płomień Ełk - Jeziorak Iława
     Mrągowia Mrągowo - Vęgoria Węgorzewo
     Zatoka Braniewo - Concordia Elbląg 22 września, 16:00
     Sokół Ostróda - Czarni Olecko
     Motor Lubawa - Mamry Giżycko
     Start Działdowo - Polonia Pasłęk 22 września, 16:00
     Granica Kętrzyn - Zamek Kurzętnik
     
     Kolejka 10: 29-30 września
     MKS Szczytno - Zamek Kurzętnik
     Polonia Pasłęk - Granica Kętrzyn 29 września, 16:00
     Mamry Giżycko - Start Działdowo
     Czarni Olecko - Motor Lubawa
     Concordia Elbląg - Sokół Ostróda 29 września, 16:00
     Vęgoria Węgorzewo - Zatoka Braniewo 30 września, 16:00
     Jeziorak Iława - Mrągowia Mrągowo
     Huragan Morąg - Płomień Ełk 29 września, 16:00
     
     Kolejka 11: 6-7 października
     
     Płomień Ełk - MKS Szczytno
     Mrągowia Mrągowo - Huragan Morąg
     Zatoka Braniewo - Jeziorak Iława 6 października, 15:00
     Sokół Ostróda - Vęgoria Węgorzewo
     Motor Lubawa - Concordia Elbląg 6 października, 16:00
     Start Działdowo - Czarni Olecko
     Granica Kętrzyn - Mamry Giżycko
     Zamek Kurzętnik - Polonia Pasłęk 7 października, 14:00
     
     Kolejka 12: 13-14 października
     MKS Szczytno - Polonia Pasłęk 13 października, 15:00
     Mamry Giżycko - Zamek Kurzętnik
     Czarni Olecko - Granica Kętrzyn
     Concordia Elbląg - Start Działdowo 13 października, 16:00
     Vęgoria Węgorzewo - Motor Lubawa
     Jeziorak Iława - Sokół Ostróda
     Huragan Morąg - Zatoka Braniewo 13 października, 15:00
     Płomień Ełk - Mrągowia Mrągowo
     
     Kolejka 13: 20-21 października
     Mrągowia Mrągowo - MKS Szczytno
     Zatoka Braniewo - Płomień Ełk 20 października, 14:00
     Sokół Ostróda - Huragan Morąg
     Motor Lubawa - Jeziorak Iława
     Start Działdowo - Vęgoria Węgorzewo
     Granica Kętrzyn - Concordia Elbląg 20 października, 15:00
     Zamek Kurzętnik - Czarni Olecko
     Polonia Pasłęk - Mamry Giżycko 20 października, 15:00
     
     Kolejka 14: 27 października
     MKS Szczytno - Mamry Giżycko
     Czarni Olecko - Polonia Pasłęk 27 października, 14:00
     Concordia Elbląg - Zamek Kurzętnik 27 października, 14:00
     Vęgoria Węgorzewo - Granica Kętrzyn
     Jeziorak Iława - Start Działdowo
     Huragan Morąg - Motor Lubawa
     Płomień Ełk - Sokół Ostróda
     Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo 27 października, 14:00
     
     Kolejka 15: 3-4 listopada
     Zatoka Braniewo - MKS Szczytno 3 listopada, 14:00
     Sokół Ostróda - Mrągowia Mrągowo
     Motor Lubawa - Płomień Ełk
     Start Działdowo - Huragan Morąg
     Granica Kętrzyn - Jeziorak Iława
     Zamek Kurzętnik - Vęgoria Węgorzewo
     Polonia Pasłęk - Concordia Elbląg 3 listopada, 14:00
     Mamry Giżycko - Czarni Olecko.

BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Bezpłatne badanie wzroku
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli
Okulary korekcyjne EVA MINGE
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE,