Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Poniedziałek 05-12-2016, imieniny Sabiny, Krystyny
 
Rek

UWAGA!

Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Gospodarka

Społeczeństwo

Kultura

Sport

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Talerze Talerze

Terminarz IV ligi piłki nożnej

Poniżej szczegółowy terminarz spotkań IV ligi warmińsko-mazurskiej w sezon 2005/06.

Runda jesienna
     
     1.kolejka 6-7 sierpnia:
     DKS Dobre Miasto - Warmiak Łukta
     Granica Kętrzyn - Polonia Pasłęk
     Start Nidzica - Rominta Gołdap
     Huragan Morąg - Mazur Ełk
     Płomień Ełk - Start Działdowo
     OKS 1945 Olsztyn - Motor Lubawa
     Mrągowia Mrągowo - Orlęta Reszel
     Olimpia Elbląg - Victoria Bartoszyce (sobota, godz.17.00)
     Olimpia Olsztynek - Sokół Ostróda
     
     2.kolejka 10 sierpnia:
     Warmiak Łukta - Polonia Pasłęk
     Motor Lubawa - Olimpia Elbląg (środa, godz.17.00)
     Mazur Ełk - Granica Kętrzyn
     Orlęta Reszel - Huragan Morąg
     Victoria Bartoszyce - Mrągowia Mrągowo
     Rominta Gołdap - OKS 1945 Olsztyn
     Start Działdowo - Start Nidzica
     Sokół Ostróda - Płomień Ełk
     DKS Dobre Miasto - Olimpia Olsztynek
     
     3.kolejka 13-14 sierpnia:
     Granica Kętrzyn - Orlęta Reszel
     Start Nidzica - Sokół Ostróda
     Polonia Pasłęk - Mazur Ełk
     Olimpia Elbląg - Rominta Gołdap (sobota, godz.16.00)
     Płomień Ełk - DKS Dobre Miasto
     OKS 1945 Olsztyn - Start Działdowo
     Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa
     Olimpia Olsztynek - Warmiak Łukta
     Huragan Morąg - Victoria Bartoszyce
     
     4.kolejka 20-21 sierpnia:
     DKS Dobre Miasto - Start Nidzica
     Rominta Gołdap - Mrągowia Mrągowo
     Orlęta Reszel - Polonia Pasłęk
     Warmiak Łukta - Mazur Ełk
     Victoria Bartoszyce - Granica Kętrzyn
     Start Działdowo - Olimpia Elbląg (niedziela, godz. 16.00)
     Motor Lubawa - Huragan Morąg
     Sokół Ostróda - OKS 1945 Olsztyn
     Olimpia Olsztynek - Płomień Ełk
     
     5.kolejka 24 sierpnia:
     Start Nidzica - Olimpia Olsztynek
     OKS 1945 Olsztyn - DKS Dobre Miasto
     Mrągowia Mrągowo - Start Działdowo
     Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda (środa, godz. 17.00)
     Huragan Morąg - Rominta Gołdap
     Granica Kętrzyn - Motor Lubawa
     Polonia Pasłęk - Victoria Bartoszyce
     Mazur Ełk - Orlęta Reszel
     Płomień Ełk - Warmiak Łukta
     
     6.kolejka 27-28 sierpnia:
     Start Działdowo - Huragan Morąg
     Rominta Gołdap - Granica Kętrzyn
     Płomień Ełk - Start Nidzica
     Warmiak Łukta - Orlęta Reszel
     Victoria Bartoszyce - Mazur Ełk
     Motor Lubawa - Polonia Pasłęk
     DKS Dobre Miasto - Olimpia Elbląg (niedziela, godz.16.00)
     Sokół Ostróda - Mrągowia Mrągowo
     Olimpia Olsztynek - OKS 1945 Olsztyn
     
     7.kolejka 3-4 września:
     Granica Kętrzyn - Start Działdowo
     Mazur Ełk - Motor Lubawa
     Start Nidzica - Warmiak Łukta
     Polonia Pasłęk - Rominta Gołdap
     Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek (sobota, godz.15.00)
     OKS 1945 Olsztyn - Płomień Ełk
     Mrągowia Mrągowo - DKS Dobre Miasto
     Orlęta Reszel - Victoria Bartoszyce
     Huragan Morąg - Sokół Ostróda
     
     8.kolejka 7 września:
     Warmiak Łukta - Victoria Bartoszyce
     Motor Lubawa - Orlęta Reszel
     Rominta Gołdap - Mazur Ełk
     Płomień Ełk - Olimpia Elbląg (środa, godz.16.00)
     Start Działdowo - Polonia Pasłęk
     Sokół Ostróda - Granica Kętrzyn
     DKS Dobre Miasto - Huragan Morąg
     Olimpia Olsztynek - Mrągowia Mrągowo
     Start Nidzica - OKS 1945 Olsztyn
     
     9.kolejka 10-11 września:
     Granica Kętrzyn - DKS Dobre Miasto
     Polonia Pasłęk - Sokół Ostróda
     Olimpia Elbląg - Start Nidzica (sobota, godz.15.00)
     OKS 1945 Olsztyn - Warmiak Łukta
     Mrągowia Mrągowo - Płomień Ełk
     Huragan Morąg - Olimpia Olsztynek
     Orlęta Reszel - Rominta Gołdap
     Mazur Ełk - Start Działdowo
     Victoria Bartoszyce - Motor Lubawa
     
     10.kolejka 17-18 września:
     Start Działdowo - Orlęta Reszel
     DKS Dobre Miasto - Polonia Pasłęk
     Rominta Gołdap - Victoria Bartoszyce
     Start Nidzica - Mrągowia Mrągowo
     OKS 1945 Olsztyn - Olimpia Elbląg (sobota, godz. 16.00)
     Sokół Ostróda - Mazur Ełk
     Olimpia Olsztynek - Granica Kętrzyn
     Płomień Ełk - Huragan Morąg
     Warmiak Łukta - Motor Lubawa
     
     11.kolejka 24-25 września:
     Granica Kętrzyn - Płomień Ełk
     Polonia Pasłęk - Olimpia Olsztynek
     Olimpia Elbląg - Warmiak Łukta (sobota, godz.15.00)
     Mrągowia Mrągowo - OKS 1945 Olsztyn
     Huragan Morąg - Start Nidzica
     Orlęta Reszel - Sokół Ostróda
     Motor Lubawa - Rominta Gołdap
     Mazur Ełk - DKS Dobre Miasto
     Victoria Bartoszyce - Start Działdowo
     
     12.kolejka 1-2 października:
     Start Działdowo - Motor Lubawa
     DKS Dobre Miasto - Orlęta Reszel
     Olimpia Elbląg - Mrągowia Mrągowo (sobota, godz.14.00)
     Sokół Ostróda - Victoria Bartoszyce
     Start Nidzica - Granica Kętrzyn
     Warmiak Łukta - Rominta Gołdap
     Olimpia Olsztynek - Mazur Ełk
     Płomień Ełk - Polonia Pasłęk
     OKS 1945 Olsztyn - Huragan Morąg
     
     13.kolejka 8-9 października:
     Granica Kętrzyn - OKS 1945 Olsztyn
     Polonia Pasłęk - Start Nidzica
     Rominta Gołdap - Start Działdowo
     Huragan Morąg - Olimpia Elbląg (sobota, godz.15.00)
     Mrągowia Mrągowo - Warmiak Łukta
     Victoria Bartoszyce - DKS Dobre Miasto
     Motor Lubawa - Sokół Ostróda
     Mazur Ełk - Płomień Ełk
     Orlęta Reszel - Olimpia Olsztynek
     
     14.kolejka 15-16 października:
     DKS Dobre Miasto - Motor Lubawa
     Olimpia Elbląg - Granica Kętrzyn (sobota, godz.14.00)
     Warmiak Łukta - Start Działdowo
     Sokół Ostróda - Rominta Gołdap
     Start Nidzica - Mazur Ełk
     OKS 1945 Olsztyn - Polonia Pasłęk
     Olimpia Olsztynek - Victoria Bartoszyce
     Płomień Ełk - Orlęta Reszel
     Mrągowia Mrągowo - Huragan Morąg
     
     15.kolejka 22-23 października:
     Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo
     Polonia Pasłęk - Olimpia Elbląg (sobota, godz.14.00)
     Huragan Morąg - Warmiak Łukta
     Mazur Ełk - OKS 1945 Olsztyn
     Rominta Gołdap - DKS Dobre Miasto
     Start Działdowo - Sokół Ostróda
     Orlęta Reszel - Start Nidzica
     Victoria Bartoszyce - Płomień Ełk
     Motor Lubawa - Olimpia Olsztynek
     
     16.kolejka 29-30 października:
     Płomień Ełk - Motor Lubawa
     Olimpia Elbląg - Mazur Ełk (sobota, godz.14.00)
     Warmiak Łukta - Sokół Ostróda
     DKS Dobre Miasto - Start Działdowo
     Olimpia Olsztynek - Rominta Gołdap
     Start Nidzica - Victoria Bartoszyce
     OKS 1945 Olsztyn - Orlęta Reszel
     Mrągowia Mrągowo - Polonia Pasłęk
     Huragan Morąg - Granica Kętrzyn
     
     17.kolejka 5 listopada:
     Granica Kętrzyn - Warmiak Łukta
     Polonia Pasłęk - Huragan Morąg
     Orlęta Reszel - Olimpia Elbląg (sobota, godz.13.00)
     Mazur Ełk - Mrągowia Mrągowo
     Victoria Bartoszyce - OKS 1945 Olsztyn
     Motor Lubawa - Start Nidzica
     Rominta Gołdap - Płomień Ełk
     Start Działdowo - Olimpia Olsztynek
     Sokół Ostróda - DKS Dobre Miasto

przyg. MP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama