Środa 14-11-2018, imieniny Emila, Wawrzyńca
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Terminarz IV ligi

Elbląg, Terminarz IV ligi
Rek

Poniżej przedstawiamy terminarz IV ligi warmińsko-mazurskiej w sezonie 2015/16.   

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia 
     
     Śniardwy Orzysz - Mamry Giżycko
     Tęcza Biskupiec - Pisa Barczewo
     Unia Susz - Motor Lubawa
     Orzeł Janowiec Kościelny - Omulew Wielbark
     Błękitni Orneta - Polonia Pasłęk
     Mrągowia Mrągowo - Start Kozłowo
     Zatoka Braniewo - Warmiak Łukta
     Stomil II Olsztyn - DKS Dobre Miasto
     
     Kolejka 2 - 12 sierpnia

     
     Warmiak Łukta - Stomil II Olsztyn
     Start Kozłowo - Zatoka Braniewo
     Polonia Pasłęk - Mrągowia Mrągowo
     Omulew Wielbark - Błękitni Orneta
     Motor Lubawa - Orzeł Janowiec Kościelny
     Pisa Barczewo - Unia Susz
     Śniardwy Orzysz - Tęcza Biskupiec
     DKS Dobre Miasto - Mamry Giżycko
     
     Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

     
     Tęcza Biskupiec - Mamry Giżycko
     Unia Susz - Śniardwy Orzysz
     Orzeł Janowiec Kościelny - Pisa Barczewo
     Błękitni Orneta - Motor Lubawa
     Mrągowia Mrągowo - Omulew Wielbark
     Zatoka Braniewo - Polonia Pasłęk
     Stomil II Olsztyn - Start Kozłowo
     DKS Dobre Miasto - Warmiak Łukta
     
     Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

     
     Start Kozłowo - DKS Dobre Miasto
     Polonia Pasłęk - Stomil II Olsztyn
     Omulew Wielbark - Zatoka Braniewo
     Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo
     Pisa Barczewo - Błękitni Orneta
     Śniardwy Orzysz - Orzeł Janowiec Kościelny
     Tęcza Biskupiec - Unia Susz
     Warmiak Łukta - Mamry Giżycko
     
     Kolejka 5 - 26 sierpnia

     
     Unia Susz - Mamry Giżycko
     Orzeł Janowiec Kościelny - Tęcza Biskupiec
     Błękitni Orneta - Śniardwy Orzysz
     Mrągowia Mrągowo - Pisa Barczewo
     Zatoka Braniewo - Motor Lubawa
     Stomil II Olsztyn - Omulew Wielbark
     DKS Dobre Miasto - Polonia Pasłęk
     Warmiak Łukta - Start Kozłowo
     
     Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

     
     Polonia Pasłęk - Warmiak Łukta
     Omulew Wielbark - DKS Dobre Miasto
     Motor Lubawa - Stomil II Olsztyn
     Pisa Barczewo - Zatoka Braniewo
     Śniardwy Orzysz - Mrągowia Mrągowo
     Tęcza Biskupiec - Błękitni Orneta
     Unia Susz - Orzeł Janowiec Kościelny
     Start Kozłowo - Mamry Giżycko
     
     Kolejka 7 - 5-6 września

     
     Orzeł Janowiec Kościelny - Mamry Giżycko
     Błękitni Orneta - Unia Susz
     Mrągowia Mrągowo - Tęcza Biskupiec
     Zatoka Braniewo - Śniardwy Orzysz
     Stomil II Olsztyn - Pisa Barczewo
     DKS Dobre Miasto - Motor Lubawa
     Warmiak Łukta - Omulew Wielbark
     Start Kozłowo - Polonia Pasłęk
     
     Kolejka 8 - 12-13 września

     
     Omulew Wielbark - Start Kozłowo
     Motor Lubawa - Warmiak Łukta
     Pisa Barczewo - DKS Dobre Miasto
     Śniardwy Orzysz - Stomil II Olsztyn
     Tęcza Biskupiec - Zatoka Braniewo
     Unia Susz - Mrągowia Mrągowo
     Orzeł Janowiec Kościelny - Błękitni Orneta
     Polonia Pasłęk - Mamry Giżycko
     
     Kolejka 9 - 19-20 września

     
     Błękitni Orneta - Mamry Giżycko
     Mrągowia Mrągowo - Orzeł Janowiec Kościelny
     Zatoka Braniewo - Unia Susz
     Stomil II Olsztyn - Tęcza Biskupiec
     DKS Dobre Miasto - Śniardwy Orzysz
     Warmiak Łukta - Pisa Barczewo
     Start Kozłowo - Motor Lubawa
     Polonia Pasłęk - Omulew Wielbark
     
     Kolejka 10 - 26-27 września

     
     Motor Lubawa - Polonia Pasłęk
     Pisa Barczewo - Start Kozłowo
     Śniardwy Orzysz - Warmiak Łukta
     Tęcza Biskupiec - DKS Dobre Miasto
     Unia Susz - Stomil II Olsztyn
     Orzeł Janowiec Kościelny - Zatoka Braniewo
     Błękitni Orneta - Mrągowia Mrągowo
     Omulew Wielbark - Mamry Giżycko
     
     Kolejka 11 - 3-4 października

     
     Mrągowia Mrągowo - Mamry Giżycko
     Zatoka Braniewo - Błękitni Orneta
     Stomil II Olsztyn - Orzeł Janowiec Kościelny
     DKS Dobre Miasto - Unia Susz
     Warmiak Łukta - Tęcza Biskupiec
     Start Kozłowo - Śniardwy Orzysz
     Polonia Pasłęk - Pisa Barczewo
     Omulew Wielbark - Motor Lubawa
     
     Kolejka 12 - 10-11 października

     
     Pisa Barczewo - Omulew Wielbark
     Śniardwy Orzysz - Polonia Pasłęk
     Tęcza Biskupiec - Start Kozłowo
     Unia Susz - Warmiak Łukta
     Orzeł Janowiec Kościelny - DKS Dobre Miasto
     Błękitni Orneta - Stomil II Olsztyn
     Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo
     Motor Lubawa - Mamry Giżycko
     
     Kolejka 13 - 17-18 października

     
     Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko
     Stomil II Olsztyn - Mrągowia Mrągowo
     DKS Dobre Miasto - Błękitni Orneta
     Warmiak Łukta - Orzeł Janowiec Kościelny
     Start Kozłowo - Unia Susz
     Polonia Pasłęk - Tęcza Biskupiec
     Omulew Wielbark - Śniardwy Orzysz
     Motor Lubawa - Pisa Barczewo
     
     Kolejka 14 - 24-25 października

     
     Śniardwy Orzysz - Motor Lubawa
     Tęcza Biskupiec - Omulew Wielbark
     Unia Susz - Polonia Pasłęk
     Orzeł Janowiec Kościelny - Start Kozłowo
     Błękitni Orneta - Warmiak Łukta
     Mrągowia Mrągowo - DKS Dobre Miasto
     Zatoka Braniewo - Stomil II Olsztyn
     Pisa Barczewo - Mamry Giżycko
     
     Kolejka 15 - 31 października

     
     Stomil II Olsztyn - Mamry Giżycko
     DKS Dobre Miasto - Zatoka Braniewo
     Warmiak Łukta - Mrągowia Mrągowo
     Start Kozłowo - Błękitni Orneta
     Polonia Pasłęk - Orzeł Janowiec Kościelny
     Omulew Wielbark - Unia Susz
     Motor Lubawa - Tęcza Biskupiec
     Pisa Barczewo - Śniardwy Orzysz
     
     Kolejka 16 - 7-8 listopada

     
     Mamry Giżycko - Śniardwy Orzysz
     Pisa Barczewo - Tęcza Biskupiec
     Motor Lubawa - Unia Susz
     Omulew Wielbark - Orzeł Janowiec Kościelny
     Polonia Pasłęk - Błękitni Orneta
     Start Kozłowo - Mrągowia Mrągowo
     Warmiak Łukta - Zatoka Braniewo
     DKS Dobre Miasto - Stomil II Olsztyn
     
     Kolejka 17 - 11 listopada

     
     Mamry Giżycko - DKS Dobre Miasto
     Stomil II Olsztyn - Warmiak Łukta
     Zatoka Braniewo - Start Kozłowo
     Mrągowia Mrągowo - Polonia Pasłęk
     Błękitni Orneta - Omulew Wielbark
     Orzeł Janowiec Kościelny - Motor Lubawa
     Unia Susz - Pisa Barczewo
     Tęcza Biskupiec - Śniardwy Orzysz
     
     Kolejka 18

     
     Mamry Giżycko - Tęcza Biskupiec
     Śniardwy Orzysz - Unia Susz
     Pisa Barczewo - Orzeł Janowiec Kościelny
     Motor Lubawa - Błękitni Orneta
     Omulew Wielbark - Mrągowia Mrągowo
     Polonia Pasłęk - Zatoka Braniewo
     Start Kozłowo - Stomil II Olsztyn
     Warmiak Łukta - DKS Dobre Miasto
     
     Kolejka 19

     
     Mamry Giżycko - Warmiak Łukta
     DKS Dobre Miasto - Start Kozłowo
     Stomil II Olsztyn - Polonia Pasłęk
     Zatoka Braniewo - Omulew Wielbark
     Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa
     Błękitni Orneta - Pisa Barczewo
     Orzeł Janowiec Kościelny - Śniardwy Orzysz
     Unia Susz - Tęcza Biskupiec
     
     Kolejka 20

     
     Mamry Giżycko - Unia Susz
     Tęcza Biskupiec - Orzeł Janowiec Kościelny
     Śniardwy Orzysz - Błękitni Orneta
     Pisa Barczewo - Mrągowia Mrągowo
     Motor Lubawa - Zatoka Braniewo
     Omulew Wielbark - Stomil II Olsztyn
     Polonia Pasłęk - DKS Dobre Miasto
     Start Kozłowo - Warmiak Łukta
     
     Kolejka 21

     
     Mamry Giżycko - Start Kozłowo
     Warmiak Łukta - Polonia Pasłęk
     DKS Dobre Miasto - Omulew Wielbark
     Stomil II Olsztyn - Motor Lubawa
     Zatoka Braniewo - Pisa Barczewo
     Mrągowia Mrągowo - Śniardwy Orzysz
     Błękitni Orneta - Tęcza Biskupiec
     Orzeł Janowiec Kościelny - Unia Susz
     
     Kolejka 22

     
     Mamry Giżycko - Orzeł Janowiec Kościelny
     Unia Susz - Błękitni Orneta
     Tęcza Biskupiec - Mrągowia Mrągowo
     Śniardwy Orzysz - Zatoka Braniewo
     Pisa Barczewo - Stomil II Olsztyn
     Motor Lubawa - DKS Dobre Miasto
     Omulew Wielbark - Warmiak Łukta
     Polonia Pasłęk - Start Kozłowo
     
     Kolejka 23

     
     Mamry Giżycko - Polonia Pasłęk
     Start Kozłowo - Omulew Wielbark
     Warmiak Łukta - Motor Lubawa
     DKS Dobre Miasto - Pisa Barczewo
     Stomil II Olsztyn - Śniardwy Orzysz
     Zatoka Braniewo - Tęcza Biskupiec
     Mrągowia Mrągowo - Unia Susz
     Błękitni Orneta - Orzeł Janowiec Kościelny
     
     Kolejka 24

     
     Mamry Giżycko - Błękitni Orneta
     Orzeł Janowiec Kościelny - Mrągowia Mrągowo
     Unia Susz - Zatoka Braniewo
     Tęcza Biskupiec - Stomil II Olsztyn
     Śniardwy Orzysz - DKS Dobre Miasto
     Pisa Barczewo - Warmiak Łukta
     Motor Lubawa - Start Kozłowo
     Omulew Wielbark - Polonia Pasłęk
     
     Kolejka 25

     
     Mamry Giżycko - Omulew Wielbark
     Polonia Pasłęk - Motor Lubawa
     Start Kozłowo - Pisa Barczewo
     Warmiak Łukta - Śniardwy Orzysz
     DKS Dobre Miasto - Tęcza Biskupiec
     Stomil II Olsztyn - Unia Susz
     Zatoka Braniewo - Orzeł Janowiec Kościelny
     Mrągowia Mrągowo - Błękitni Orneta
     
     Kolejka 26

     
     Mamry Giżycko - Mrągowia Mrągowo
     Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo
     Orzeł Janowiec Kościelny - Stomil II Olsztyn
     Unia Susz - DKS Dobre Miasto
     Tęcza Biskupiec - Warmiak Łukta
     Śniardwy Orzysz - Start Kozłowo
     Pisa Barczewo - Polonia Pasłęk
     Motor Lubawa - Omulew Wielbark
     
     Kolejka 27

     
     Mamry Giżycko - Motor Lubawa
     Omulew Wielbark - Pisa Barczewo
     Polonia Pasłęk - Śniardwy Orzysz
     Start Kozłowo - Tęcza Biskupiec
     Warmiak Łukta - Unia Susz
     DKS Dobre Miasto - Orzeł Janowiec Kościelny
     Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta
     Zatoka Braniewo - Mrągowia Mrągowo
     
     Kolejka 28

     
     Mamry Giżycko - Zatoka Braniewo
     Mrągowia Mrągowo - Stomil II Olsztyn
     Błękitni Orneta - DKS Dobre Miasto
     Orzeł Janowiec Kościelny - Warmiak Łukta
     Unia Susz - Start Kozłowo
     Tęcza Biskupiec - Polonia Pasłęk
     Śniardwy Orzysz - Omulew Wielbark
     Pisa Barczewo - Motor Lubawa
     
     Kolejka 29

     
     Mamry Giżycko - Pisa Barczewo
     Motor Lubawa - Śniardwy Orzysz
     Omulew Wielbark - Tęcza Biskupiec
     Polonia Pasłęk - Unia Susz
     Start Kozłowo - Orzeł Janowiec Kościelny
     Warmiak Łukta - Błękitni Orneta
     DKS Dobre Miasto - Mrągowia Mrągowo
     Stomil II Olsztyn - Zatoka Braniewo
     
     Kolejka 30

     
     Mamry Giżycko - Stomil II Olsztyn
     Zatoka Braniewo - DKS Dobre Miasto
     Mrągowia Mrągowo - Warmiak Łukta
     Błękitni Orneta - Start Kozłowo
     Orzeł Janowiec Kościelny - Polonia Pasłęk
     Unia Susz - Omulew Wielbark
     Tęcza Biskupiec - Motor Lubawa
     Śniardwy Orzysz - Pisa Barczewo
ppz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Wypożyczalnia aut HADM Gramatowski
Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej