Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Sobota 18-11-2017, imieniny Karoliny, Romana
 
Rek

UWAGA!

Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Na osiedlu

Gospodarka

Społeczeństwo

Kultura

Sport

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Terminarz IV ligi

 
Elbląg, Terminarz IV ligi
Rek

Poniżej podajemy kibicom piłkarskim terminarz IV ligi warmińsko-mazurskiej w sezonie 2017/2018, w której wystąpi Concordia Elbląg.  

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
     
     Pomowiec Gronowo Elbląskie - Granica Kętrzyn
     Tęcza Miłomłyn - Znicz Biała Piska
     Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze
     Rominta Gołdap - Orlęta Reszel
     Pisa Barczewo - Zatoka Braniewo
     Unia Susz - Concordia Elbląg
     Motor Lubawa - Tęcza Biskupiec
     Błękitni Pasym - Mamry Giżycko
     
     Kolejka 2 - 16 sierpnia
     
     Granica Kętrzyn - Mamry Giżycko
     Tęcza Biskupiec - Błękitni Pasym
     Concordia Elbląg - Motor Lubawa
     Zatoka Braniewo - Unia Susz
     Orlęta Reszel - Pisa Barczewo
     MKS Korsze - Rominta Gołdap
     Znicz Biała Piska - Mrągowia Mrągowo
     Pomowiec Gronowo Elbląskie - Tęcza Miłomłyn
     
     Kolejka 3 - 19-20 sierpnia
     
     Tęcza Miłomłyn - Granica Kętrzyn
     Mrągowia Mrągowo - Pomowiec Gronowo Elbląskie
     Rominta Gołdap - Znicz Biała Piska
     Pisa Barczewo - MKS Korsze
     Unia Susz - Orlęta Reszel
     Motor Lubawa - Zatoka Braniewo
     Błękitni Pasym - Concordia Elbląg
     Mamry Giżycko - Tęcza Biskupiec
     
     Kolejka 4 - 26-27 sierpnia
     
     Granica Kętrzyn - Tęcza Biskupiec
     Concordia Elbląg - Mamry Giżycko
     Zatoka Braniewo - Błękitni Pasym
     Orlęta Reszel - Motor Lubawa
     MKS Korsze - Unia Susz
     Znicz Biała Piska - Pisa Barczewo
     Pomowiec Gronowo Elbląskie - Rominta Gołdap
     Tęcza Miłomłyn - Mrągowia Mrągowo
     
     Kolejka 5 - 2-3 września
     
     Mrągowia Mrągowo - Granica Kętrzyn
     Rominta Gołdap - Tęcza Miłomłyn
     Pisa Barczewo - Pomowiec Gronowo Elbląskie
     Unia Susz - Znicz Biała Piska
     Motor Lubawa - MKS Korsze
     Błękitni Pasym - Orlęta Reszel
     Mamry Giżycko - Zatoka Braniewo
     Tęcza Biskupiec - Concordia Elbląg
     
     Kolejka 6 - 9-10 września
     
     Granica Kętrzyn - Concordia Elbląg
     Zatoka Braniewo - Tęcza Biskupiec
     Orlęta Reszel - Mamry Giżycko
     MKS Korsze - Błękitni Pasym
     Znicz Biała Piska - Motor Lubawa
     Pomowiec Gronowo Elbląskie - Unia Susz
     Tęcza Miłomłyn - Pisa Barczewo
     Mrągowia Mrągowo - Rominta Gołdap
     
     Kolejka 7 - 16-17 września
     
     Rominta Gołdap - Granica Kętrzyn
     Pisa Barczewo - Mrągowia Mrągowo
     Unia Susz - Tęcza Miłomłyn
     Motor Lubawa - Pomowiec Gronowo Elbląskie
     Błękitni Pasym - Znicz Biała Piska
     Mamry Giżycko - MKS Korsze
     Tęcza Biskupiec - Orlęta Reszel
     Concordia Elbląg - Zatoka Braniewo
     
     Kolejka 8 - 23-24 września
     
     Granica Kętrzyn - Zatoka Braniewo
     Orlęta Reszel - Concordia Elbląg
     MKS Korsze - Tęcza Biskupiec
     Znicz Biała Piska - Mamry Giżycko
     Pomowiec Gronowo Elbląskie - Błękitni Pasym
     Tęcza Miłomłyn - Motor Lubawa
     Mrągowia Mrągowo - Unia Susz
     Rominta Gołdap - Pisa Barczewo
     
     Kolejka 9 - 30 września-1 października
     
     Pisa Barczewo - Granica Kętrzyn
     Unia Susz - Rominta Gołdap
     Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo
     Błękitni Pasym - Tęcza Miłomłyn
     Mamry Giżycko - Pomowiec Gronowo Elbląskie
     Tęcza Biskupiec - Znicz Biała Piska
     Concordia Elbląg - MKS Korsze
     Zatoka Braniewo - Orlęta Reszel
     
     Kolejka 10 - 7-8 października
     
     Granica Kętrzyn - Orlęta Reszel
     MKS Korsze - Zatoka Braniewo
     Znicz Biała Piska - Concordia Elbląg
     Pomowiec Gronowo Elbląskie - Tęcza Biskupiec
     Tęcza Miłomłyn - Mamry Giżycko
     Mrągowia Mrągowo - Błękitni Pasym
     Rominta Gołdap - Motor Lubawa
     Pisa Barczewo - Unia Susz
     
     Kolejka 11 - 14-15 października
     
     Unia Susz - Granica Kętrzyn
     Motor Lubawa - Pisa Barczewo
     Błękitni Pasym - Rominta Gołdap
     Mamry Giżycko - Mrągowia Mrągowo
     Tęcza Biskupiec - Tęcza Miłomłyn
     Concordia Elbląg - Pomowiec Gronowo Elbląskie
     Zatoka Braniewo - Znicz Biała Piska
     Orlęta Reszel - MKS Korsze
     
     Kolejka 12 - 21-22 października
     
     Granica Kętrzyn - MKS Korsze
     Znicz Biała Piska - Orlęta Reszel
     Pomowiec Gronowo Elbląskie - Zatoka Braniewo
     Tęcza Miłomłyn - Concordia Elbląg
     Mrągowia Mrągowo - Tęcza Biskupiec
     Rominta Gołdap - Mamry Giżycko
     Pisa Barczewo - Błękitni Pasym
     Unia Susz - Motor Lubawa
     
     Kolejka 13 - 28-29 października
     
     Motor Lubawa - Granica Kętrzyn
     Błękitni Pasym - Unia Susz
     Mamry Giżycko - Pisa Barczewo
     Tęcza Biskupiec - Rominta Gołdap
     Concordia Elbląg - Mrągowia Mrągowo
     Zatoka Braniewo - Tęcza Miłomłyn
     Orlęta Reszel - Pomowiec Gronowo Elbląskie
     MKS Korsze - Znicz Biała Piska
     
     Kolejka 14 - 4-5 listopada
     
     Granica Kętrzyn - Znicz Biała Piska
     Pomowiec Gronowo Elbląskie - MKS Korsze
     Tęcza Miłomłyn - Orlęta Reszel
     Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo
     Rominta Gołdap - Concordia Elbląg
     Pisa Barczewo - Tęcza Biskupiec
     Unia Susz - Mamry Giżycko
     Motor Lubawa - Błękitni Pasym
     
     Kolejka 15 - 11-12 listopada
     
     Błękitni Pasym - Granica Kętrzyn
     Mamry Giżycko - Motor Lubawa
     Tęcza Biskupiec - Unia Susz
     Concordia Elbląg - Pisa Barczewo
     Zatoka Braniewo - Rominta Gołdap
     Orlęta Reszel - Mrągowia Mrągowo
     MKS Korsze - Tęcza Miłomłyn
     Znicz Biała Piska - Pomowiec Gronowo Elbląskie
     
     Kolejka 16 - 18-19 listopada
     
     Granica Kętrzyn - Pomowiec Gronowo Elbląskie
     Znicz Biała Piska - Tęcza Miłomłyn
     MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo
     Orlęta Reszel - Rominta Gołdap
     Zatoka Braniewo - Pisa Barczewo
     Concordia Elbląg - Unia Susz
     Tęcza Biskupiec - Motor Lubawa
     Mamry Giżycko - Błękitni Pasym
     
     Kolejka 17
     
     Mamry Giżycko - Granica Kętrzyn
     Błękitni Pasym - Tęcza Biskupiec
     Motor Lubawa - Concordia Elbląg
     Unia Susz - Zatoka Braniewo
     Pisa Barczewo - Orlęta Reszel
     Rominta Gołdap - MKS Korsze
     Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska
     Tęcza Miłomłyn - Pomowiec Gronowo Elbląskie
     
     Kolejka 18
     
     Granica Kętrzyn - Tęcza Miłomłyn
     Pomowiec Gronowo Elbląskie - Mrągowia Mrągowo
     Znicz Biała Piska - Rominta Gołdap
     MKS Korsze - Pisa Barczewo
     Orlęta Reszel - Unia Susz
     Zatoka Braniewo - Motor Lubawa
     Concordia Elbląg - Błękitni Pasym
     Tęcza Biskupiec - Mamry Giżycko
     
     Kolejka 19
     
     Tęcza Biskupiec - Granica Kętrzyn
     Mamry Giżycko - Concordia Elbląg
     Błękitni Pasym - Zatoka Braniewo
     Motor Lubawa - Orlęta Reszel
     Unia Susz - MKS Korsze
     Pisa Barczewo - Znicz Biała Piska
     Rominta Gołdap - Pomowiec Gronowo Elbląskie
     Mrągowia Mrągowo - Tęcza Miłomłyn
     
     Kolejka 20
     
     Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo
     Tęcza Miłomłyn - Rominta Gołdap
     Pomowiec Gronowo Elbląskie - Pisa Barczewo
     Znicz Biała Piska - Unia Susz
     MKS Korsze - Motor Lubawa
     Orlęta Reszel - Błękitni Pasym
     Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko
     Concordia Elbląg - Tęcza Biskupiec
     
     Kolejka 21
     
     Concordia Elbląg
- Granica Kętrzyn
     Tęcza Biskupiec - Zatoka Braniewo
     Mamry Giżycko - Orlęta Reszel
     Błękitni Pasym - MKS Korsze
     Motor Lubawa - Znicz Biała Piska
     Unia Susz - Pomowiec Gronowo Elbląskie
     Pisa Barczewo - Tęcza Miłomłyn
     Rominta Gołdap - Mrągowia Mrągowo
     
     Kolejka 22
     
     Granica Kętrzyn - Rominta Gołdap
     Mrągowia Mrągowo - Pisa Barczewo
     Tęcza Miłomłyn - Unia Susz
     Pomowiec Gronowo Elbląskie - Motor Lubawa
     Znicz Biała Piska - Błękitni Pasym
     MKS Korsze - Mamry Giżycko
     Orlęta Reszel - Tęcza Biskupiec
     Zatoka Braniewo - Concordia Elbląg
     
     Kolejka 23
     
     Zatoka Braniewo - Granica Kętrzyn
     Concordia Elbląg - Orlęta Reszel
     Tęcza Biskupiec - MKS Korsze
     Mamry Giżycko - Znicz Biała Piska
     Błękitni Pasym - Pomowiec Gronowo Elbląskie
     Motor Lubawa - Tęcza Miłomłyn
     Unia Susz - Mrągowia Mrągowo
     Pisa Barczewo - Rominta Gołdap
     
     Kolejka 24
     
     Granica Kętrzyn - Pisa Barczewo
     Rominta Gołdap - Unia Susz
     Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa
     Tęcza Miłomłyn - Błękitni Pasym
     Pomowiec Gronowo Elbląskie - Mamry Giżycko
     Znicz Biała Piska - Tęcza Biskupiec
     MKS Korsze - Concordia Elbląg
     Orlęta Reszel - Zatoka Braniewo
     
     Kolejka 25
     
     Orlęta Reszel - Granica Kętrzyn
     Zatoka Braniewo - MKS Korsze
     Concordia Elbląg - Znicz Biała Piska
     Tęcza Biskupiec - Pomowiec Gronowo Elbląskie
     Mamry Giżycko - Tęcza Miłomłyn
     Błękitni Pasym - Mrągowia Mrągowo
     Motor Lubawa - Rominta Gołdap
     Unia Susz - Pisa Barczewo
     
     Kolejka 26
     
     Granica Kętrzyn - Unia Susz
     Pisa Barczewo - Motor Lubawa
     Rominta Gołdap - Błękitni Pasym
     Mrągowia Mrągowo - Mamry Giżycko
     Tęcza Miłomłyn - Tęcza Biskupiec
     Pomowiec Gronowo Elbląskie - Concordia Elbląg
     Znicz Biała Piska - Zatoka Braniewo
     MKS Korsze - Orlęta Reszel
     
     Kolejka 27
     
     MKS Korsze - Granica Kętrzyn
     Orlęta Reszel - Znicz Biała Piska
     Zatoka Braniewo - Pomowiec Gronowo Elbląskie
     Concordia Elbląg - Tęcza Miłomłyn
     Tęcza Biskupiec - Mrągowia Mrągowo
     Mamry Giżycko - Rominta Gołdap
     Błękitni Pasym - Pisa Barczewo
     Motor Lubawa - Unia Susz
     
     Kolejka 28
     
     Granica Kętrzyn - Motor Lubawa
     Unia Susz - Błękitni Pasym
     Pisa Barczewo - Mamry Giżycko
     Rominta Gołdap - Tęcza Biskupiec
     Mrągowia Mrągowo - Concordia Elbląg
     Tęcza Miłomłyn - Zatoka Braniewo
     Pomowiec Gronowo Elbląskie - Orlęta Reszel
     Znicz Biała Piska - MKS Korsze
     
     Kolejka 29
     
     Znicz Biała Piska - Granica Kętrzyn
     MKS Korsze - Pomowiec Gronowo Elbląskie
     Orlęta Reszel - Tęcza Miłomłyn
     Zatoka Braniewo - Mrągowia Mrągowo
     Concordia Elbląg - Rominta Gołdap
     Tęcza Biskupiec - Pisa Barczewo
     Mamry Giżycko - Unia Susz
     Błękitni Pasym - Motor Lubawa
     
     Kolejka 30
     
     Granica Kętrzyn - Błękitni Pasym
     Motor Lubawa - Mamry Giżycko
     Unia Susz - Tęcza Biskupiec
     Pisa Barczewo - Concordia Elbląg
     Rominta Gołdap - Zatoka Braniewo
     Mrągowia Mrągowo - Orlęta Reszel
     Tęcza Miłomłyn - MKS Korsze
     Pomowiec Gronowo Elbląskie - Znicz Biała Piska 

-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama