UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz V ligi (piłka nożna)

Poniżej terminarz warmińsko-mazurskiej ligi okręgowej w sezonie 2011/2012. Zobacz tabelę ligi okręgowej.

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia
     
     Orzeł Janowiec Kościelny 3-6 Olimpia II Elbląg 
     Iskra Narzym 2-2 Tęcza Miłomłyn  
     Olimpia Olsztynek 2-2 Grunwald Gierzwałd  
     Concordia II Elbląg 0-1 Syrena Młynary  
     
Warmiak Łukta 2-2 GKS Stawiguda  
     Osa Ząbrowo 0-0 Ewingi Zalewo  
     Kormoran Zwierzewo 3-4 Zamek Kurzętnik  
     Polonia Iłowo 0-0 Ossa Biskupiec Pomorski  
     
     
     Kolejka 2 - 20-21 sierpnia
     
     Olimpia II Elbląg 4-0 Ossa Biskupiec Pomorski 
     Zamek Kurzętnik 0-3 Polonia Iłowo  
     Ewingi Zalewo 1-0 Kormoran Zwierzewo  
     Syrena Młynary 1-3 Warmiak Łukta 
     Grunwald Gierzwałd 1-3 Concordia II Elbląg
     
Tęcza Miłomłyn 0-1 Olimpia Olsztynek
     Orzeł Janowiec Kościelny 1-0 Iskra Narzym 
     Osa Ząbrowo - GKS Stawiguda  
     
     Kolejka 3 - 27-28 sierpnia
     
     Iskra Narzym 1-11 Olimpia II Elbląg  
     
Olimpia Olsztynek 4-0 Orzeł Janowiec Kościelny  
     Concordia II Elbląg 2-1 Tęcza Miłomłyn  
     
Warmiak Łukta 3-1 Grunwald Gierzwałd  
     Osa Ząbrowo 2-0 Syrena Młynary  
     Kormoran Zwierzewo 1-4 GKS Stawiguda  
     Polonia Iłowo 0-2 Ewingi Zalewo  
     Ossa Biskupiec Pomorski 1-1 Zamek Kurzętnik  
     
     Kolejka 4 - 31 sierpnia
     
     Olimpia II Elbląg 1-1 Zamek Kurzętnik  
     
Ewingi Zalewo 1-0 Ossa Biskupiec Pomorski  
     GKS Stawiguda 2-1 Polonia Iłowo  
     Syrena Młynary 2-0 Kormoran Zwierzewo  
     Grunwald Gierzwałd 1-1 Osa Ząbrowo  
     Tęcza Miłomłyn 0-1 Warmiak Łukta  
     Orzeł Janowiec Kościelny 8-1 Concordia II Elbląg
     Iskra Narzym 1-1 Olimpia Olsztynek  
     
     Kolejka 5 - 3-4 września
     
     Olimpia Olsztynek 2-0 Olimpia II Elbląg  
     
Concordia II Elbląg 6-1 Iskra Narzym
     Warmiak Łukta 0-0 Orzeł Janowiec Kościelny  
     Osa Ząbrowo 1-4 Tęcza Miłomłyn  
     Kormoran Zwierzewo 3-1 Grunwald Gierzwałd  
     Polonia Iłowo 5-1 Syrena Młynary  
     Ossa Biskupiec Pomorski 2-2 GKS Stawiguda  
     Zamek Kurzętnik 0-1 Ewingi Zalewo  
     
     Kolejka 6 - 10-11 września
     
     Olimpia II Elbląg 2-1 Ewingi Zalewo
     GKS Stawiguda 4-0 Zamek Kurzętnik  
     Syrena Młynary 3-3 Ossa Biskupiec Pomorski  
     Grunwald Gierzwałd 0-1 Polonia Iłowo  
     Tęcza Miłomłyn 3-4 Kormoran Zwierzewo  
     Orzeł Janowiec Kościelny 4-2 Osa Ząbrowo  
     Iskra Narzym 1-3 Warmiak Łukta  
     Olimpia Olsztynek 4-0 Concordia II Elbląg  
     

     Kolejka 7 - 14 września
     
     Concordia II Elbląg 0-6 Olimpia II Elbląg  
     
Warmiak Łukta 6-1 Olimpia Olsztynek  
     Osa Ząbrowo 1-1 Iskra Narzym  
     Kormoran Zwierzewo 0-7 Orzeł Janowiec Kościelny  
     Polonia Iłowo 2-2 Tęcza Miłomłyn  
     Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Grunwald Gierzwałd  
     Zamek Kurzętnik 0-0 Syrena Młynary  
     Ewingi Zalewo 0-2 GKS Stawiguda  
     
     Kolejka 8 - 17-18 września
     
     Olimpia II Elbląg 1-2 GKS Stawiguda
     Syrena Młynary 1-0 Ewingi Zalewo  
     Grunwald Gierzwałd 3-0 Zamek Kurzętnik  
     Tęcza Miłomłyn 2-2 Ossa Biskupiec Pomorski  
     Orzeł Janowiec Kościelny 2-2 Polonia Iłowo  
     Iskra Narzym 2-0 Kormoran Zwierzewo  
     Olimpia Olsztynek 2-1 Osa Ząbrowo  
     Concordia II Elbląg 2-2 Warmiak Łukta
     
     Kolejka 9 - 24-25 września
     
     Warmiak Łukta 1-6 Olimpia II Elbląg  
     
Osa Ząbrowo 0-1 Concordia II Elbląg  
     
Kormoran Zwierzewo 0-4 Olimpia Olsztynek  
     Polonia Iłowo 1-1 Iskra Narzym  
     Ossa Biskupiec Pomorski 0-2 Orzeł Janowiec Kościelny  
     Zamek Kurzętnik 1-2 Tęcza Miłomłyn  
     Ewingi Zalewo 1-0 Grunwald Gierzwałd  
     GKS Stawiguda 2-2 Syrena Młynary  
     
     Kolejka 10 - 1-2 października
     
     Olimpia II Elbląg 10-0 Syrena Młynary  
     
Grunwald Gierzwałd 3-1 GKS Stawiguda  
     Tęcza Miłomłyn 1-1 Ewingi Zalewo  
     Orzeł Janowiec Kościelny 4-2 Zamek Kurzętnik  
     Iskra Narzym 1-2 Ossa Biskupiec Pomorski  
     Olimpia Olsztynek 0-3 Polonia Iłowo  
     Concordia II Elbląg 2-5 Kormoran Zwierzewo  
     
Warmiak Łukta 1-0 Osa Ząbrowo  
     
     Kolejka 11 - 8-9 października
     
     Osa Ząbrowo 2-4 Olimpia II Elbląg
     Kormoran Zwierzewo 5-0 Warmiak Łukta  
     Polonia Iłowo 1-1 Concordia II Elbląg  
     
Ossa Biskupiec Pomorski 2-4 Olimpia Olsztynek  
     Zamek Kurzętnik 0-1 Iskra Narzym  
     Ewingi Zalewo 0-1 Orzeł Janowiec Kościelny  
     GKS Stawiguda 0-1 Tęcza Miłomłyn  
     Syrena Młynary 0-3 Grunwald Gierzwałd  
     
     Kolejka 12 - 15-16 października
     
     Olimpia II Elbląg 7-0 Grunwald Gierzwałd
     Tęcza Miłomłyn 2-0 Syrena Młynary  
     Orzeł Janowiec Kościelny 3-1 GKS Stawiguda  
     Iskra Narzym 1-1 Ewingi Zalewo  
     Olimpia Olsztynek 1-1 Zamek Kurzętnik  
     Concordia II Elbląg - Ossa Biskupiec Pomorski
     
Warmiak Łukta 1-4 Polonia Iłowo  
     Osa Ząbrowo 5-3 Kormoran Zwierzewo  
     
     Kolejka 13 - 22-23 października
     
     Kormoran Zwierzewo 2-1 Olimpia II Elbląg
     Polonia Iłowo 3-1 Osa Ząbrowo  
     Ossa Biskupiec Pomorski 1-3 Warmiak Łukta  
     Zamek Kurzętnik 0-3 Concordia II Elbląg  
     
Ewingi Zalewo 1-1 Olimpia Olsztynek  
     GKS Stawiguda 0-2 Iskra Narzym  
     Syrena Młynary 1-0 Orzeł Janowiec Kościelny  
     Grunwald Gierzwałd 1-0 Tęcza Miłomłyn  
     
     Kolejka 14 - 29-30 października
     
     Olimpia II Elbląg 14-1 Tęcza Miłomłyn  
     
Orzeł Janowiec Kościelny 1-0 Grunwald Gierzwałd  
     Iskra Narzym 2-1 Syrena Młynary  
     Olimpia Olsztynek 0-0 GKS Stawiguda  
     Concordia II Elbląg 0-4 Ewingi Zalewo
     Warmiak Łukta 2-2 Zamek Kurzętnik  
     Osa Ząbrowo 2-3 Ossa Biskupiec Pomorski  
     Kormoran Zwierzewo 0-2 Polonia Iłowo  
     
     Kolejka 15 - 5-6 listopada
     
     Polonia Iłowo 1-4 Olimpia II Elbląg  
     
Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Kormoran Zwierzewo  
     Zamek Kurzętnik 2-0 Osa Ząbrowo  
     Ewingi Zalewo 1-2 Warmiak Łukta  
     GKS Stawiguda 2-1 Concordia II Elbląg  
     
Syrena Młynary 2-1 Olimpia Olsztynek  
     Grunwald Gierzwałd 1-0 Iskra Narzym  
     Tęcza Miłomłyn 2-1 Orzeł Janowiec Kościelny  
     
     Kolejka 16
     
     Olimpia II Elbląg 1-1 Orzeł Janowiec Kościelny  
     
Tęcza Miłomłyn 2-0 Iskra Narzym  
     Grunwald Gierzwałd 2-1 Olimpia Olsztynek  
     Syrena Młynary 2-1 Concordia II Elbląg  
     
GKS Stawiguda 5-1 Warmiak Łukta  
     Ewingi Zalewo - Osa Ząbrowo
     Zamek Kurzętnik 2-2 Kormoran Zwierzewo  
     Ossa Biskupiec Pomorski 0-1 Polonia Iłowo  
     
     Kolejka 17
     
     GKS Stawiguda 4-1 Osa Ząbrowo  
     Ossa Biskupiec Pomorski 2-4 Olimpia II Elbląg
     Polonia Iłowo 1-0 Zamek Kurzętnik  
     Kormoran Zwierzewo 0-2 Ewingi Zalewo  
     Warmiak Łukta 3-2 Syrena Młynary  
     Concordia II Elbląg 1-1 Grunwald Gierzwałd  
     
Olimpia Olsztynek 2-2 Tęcza Miłomłyn  
     Iskra Narzym 2-3 Orzeł Janowiec Kościelny  
     
     Kolejka 18
     
     Olimpia II Elbląg 4-2 Iskra Narzym  
     
Orzeł Janowiec Kościelny 2-0 Olimpia Olsztynek  
     Tęcza Miłomłyn 1-3 Concordia II Elbląg  
     
Grunwald Gierzwałd 1-1 Warmiak Łukta  
     Syrena Młynary 1-1 Osa Ząbrowo  
     GKS Stawiguda 4-1 Kormoran Zwierzewo  
     Ewingi Zalewo 0-0 Polonia Iłowo  
     Zamek Kurzętnik 1-1 Ossa Biskupiec Pomorski  
     
     Kolejka 19
     
     Zamek Kurzętnik 3-1 Olimpia II Elbląg  
     
Ossa Biskupiec Pomorski 3-1 Ewingi Zalewo  
     Polonia Iłowo 3-1 GKS Stawiguda  
     Kormoran Zwierzewo 2-3 Syrena Młynary  
     Osa Ząbrowo 2-1 Grunwald Gierzwałd  
     Warmiak Łukta 3-2 Tęcza Miłomłyn  
     Concordia II Elbląg 0-1 Orzeł Janowiec Kościelny  
     
Olimpia Olsztynek 0-2 Iskra Narzym  
     
     Kolejka 20
     
     Olimpia II Elbląg 1-4 Olimpia Olsztynek  
     
Iskra Narzym 2-1 Concordia II Elbląg  
     
Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 Warmiak Łukta  
     Tęcza Miłomłyn 6-2 Osa Ząbrowo  
     Grunwald Gierzwałd 0-1 Kormoran Zwierzewo  
     Syrena Młynary 1-5 Polonia Iłowo  
     GKS Stawiguda 0-0 Ossa Biskupiec Pomorski  
     Ewingi Zalewo 2-0 Zamek Kurzętnik  
     
     Kolejka 21
     
     Ewingi Zalewo 0-2 Olimpia II Elbląg  
     
Zamek Kurzętnik 1-0 GKS Stawiguda  
     Ossa Biskupiec Pomorski 0-0 Syrena Młynary  
     Polonia Iłowo 1-0 Grunwald Gierzwałd  
     Kormoran Zwierzewo 1-0 Tęcza Miłomłyn  
     Osa Ząbrowo 0-0 Orzeł Janowiec Kościelny  
     Warmiak Łukta 3-2 Iskra Narzym  
     Concordia II Elbląg 3-3 Olimpia Olsztynek  
     

     Kolejka 22
     
     Olimpia II Elbląg 2-2 Concordia II Elbląg  
     
Olimpia Olsztynek 3-1 Warmiak Łukta  
     Iskra Narzym 1-0 Osa Ząbrowo  
     Orzeł Janowiec Kościelny 2-2 Kormoran Zwierzewo  
     Tęcza Miłomłyn 2-2 Polonia Iłowo  
     Grunwald Gierzwałd 4-1 Ossa Biskupiec Pomorski  
     Syrena Młynary 3-0 Zamek Kurzętnik  
     GKS Stawiguda 1-0 Ewingi Zalewo  
     
     Kolejka 23
     
     GKS Stawiguda 0-1 Olimpia II Elbląg
     Ewingi Zalewo 4-0 Syrena Młynary  
     Zamek Kurzętnik 0-1 Grunwald Gierzwałd  
     Ossa Biskupiec Pomorski 3-1 Tęcza Miłomłyn  
     Polonia Iłowo 0-0 Orzeł Janowiec Kościelny  
     Kormoran Zwierzewo 3-1 Iskra Narzym  
     Osa Ząbrowo 0-2 Olimpia Olsztynek  
     Warmiak Łukta 3-0 Concordia II Elbląg  
     

     Kolejka 24
     
     Olimpia II Elbląg 5-0 Warmiak Łukta  
     
Concordia II Elbląg 5-2 Osa Ząbrowo  
     
Olimpia Olsztynek 0-1 Kormoran Zwierzewo  
     Iskra Narzym 0-4 Polonia Iłowo  
     Orzeł Janowiec Kościelny 3-0 Ossa Biskupiec Pomorski  
     Tęcza Miłomłyn 0-2 Zamek Kurzętnik  
     Grunwald Gierzwałd 2-1 Ewingi Zalewo  
     Syrena Młynary 0-1 GKS Stawiguda  
     
     Kolejka 25
     
     Syrena Młynary 0-2 Olimpia II Elbląg
     GKS Stawiguda 4-1 Grunwald Gierzwałd  
     Ewingi Zalewo 6-0 Tęcza Miłomłyn  
     Zamek Kurzętnik 1-0 Orzeł Janowiec Kościelny  
     Ossa Biskupiec Pomorski 5-2 Iskra Narzym  
     Polonia Iłowo 5-0 Olimpia Olsztynek  
     Kormoran Zwierzewo 2-1 Concordia II Elbląg  
     
Osa Ząbrowo 0-2 Warmiak Łukta  
     
     Kolejka 26
     
     Olimpia II Elbląg 1-0 Osa Ząbrowo  
     
Warmiak Łukta 1-0 Kormoran Zwierzewo  
     Concordia II Elbląg 1-4 Polonia Iłowo  
     
Olimpia Olsztynek 4-1 Ossa Biskupiec Pomorski  
     Iskra Narzym 1-1 Zamek Kurzętnik
     Orzeł Janowiec Kościelny 0-3 Ewingi Zalewo
     Tęcza Miłomłyn 5-4 GKS Stawiguda  
     Grunwald Gierzwałd 1-2 Syrena Młynary 
     
     Kolejka 27
     
     Grunwald Gierzwałd 3-3 Olimpia II Elbląg 
     
Syrena Młynary 6-1 Tęcza Miłomłyn 
     GKS Stawiguda 2-2 Orzeł Janowiec Kościelny 
     Ewingi Zalewo 2-0 Iskra Narzym 
     Zamek Kurzętnik 3-1 Olimpia Olsztynek 
     Ossa Biskupiec Pomorski 2-3 Concordia II Elbląg 
     
Polonia Iłowo 5-3 Warmiak Łukta 
     Kormoran Zwierzewo 5-0 Osa Ząbrowo 
     
     Kolejka 28
     
     Olimpia II Elbląg 5-1 Kormoran Zwierzewo
     Osa Ząbrowo 0-1 Polonia Iłowo 
     Warmiak Łukta 4-1 Ossa Biskupiec Pomorski 
     Concordia II Elbląg 0-2 Zamek Kurzętnik
     
Olimpia Olsztynek 0-1 Ewingi Zalewo 
     Iskra Narzym 0-0 GKS Stawiguda 
     Orzeł Janowiec Kościelny 0-0 Syrena Młynary 
     Tęcza Miłomłyn 2-2 Grunwald Gierzwałd 
     
     Kolejka 29
     
     Tęcza Miłomłyn 6-4 Olimpia II Elbląg 
     
Grunwald Gierzwałd 1-3 Orzeł Janowiec Kościelny 
     Syrena Młynary 1-1 Iskra Narzym 
     GKS Stawiguda 2-1 Olimpia Olsztynek 
     Ewingi Zalewo 4-0 Concordia II Elbląg 
     
Zamek Kurzętnik 1-0 Warmiak Łukta 
     Ossa Biskupiec Pomorski 6-4 Osa Ząbrowo 
     Polonia Iłowo 3-1 Kormoran Zwierzewo 
     
     Kolejka 30
     
     Olimpia II Elbląg 4-3 Polonia Iłowo 
     
Kormoran Zwierzewo 2-0 Ossa Biskupiec Pomorski 
     Osa Ząbrowo 0-1 Zamek Kurzętnik 
     Warmiak Łukta 1-4 Ewingi Zalewo 
     Concordia II Elbląg 1-0 GKS Stawiguda 
     
Olimpia Olsztynek - Syrena Młynary
     Iskra Narzym 1-2 Grunwald Gierzwałd 
     Orzeł Janowiec Kościelny 6-1 Tęcza Miłomłyn
 
 
 
 
    
 
     
   
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama