Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Sobota 03-12-2016, imieniny Franciszka, Ksawerego
 
Rek

UWAGA!

Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Gospodarka

Społeczeństwo

Kultura

Sport

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

30 listopada godz. 9.14 Uff - nareszcie jesień! 30 listopada godz. 9.14 Uff - nareszcie jesień!

Terminarz V ligi piłki nożnej - ligi okręgowej gr. II

Poniżej terminarz V ligi - ligi okręgowej gr. II w sezonie 2010/2011. Zobacz tabelę V ligi.

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

     

     Polonia Iłowo 2-1 Unia Susz

     Syrena Młynary 3-0 Wel Lidzbark

     Orzeł Janowiec Kościelny 1-0 Kormoran Zwierzewo

     Ossa Biskupiec Pomorski 0-2 Warmiak Łukta

     Ewingi Zalewo 1-1 GKS Stawiguda

     Grunwald Gierzwałd 2-3 Concordia II Elbląg

     MGKS Tolkmicko 3-0 Osa Ząbrowo

     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-1 Tęcza Miłomłyn

     

     Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

     

     Unia Susz 4-1 Tęcza Miłomłyn  

     Osa Ząbrowo 0-4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 

     Concordia II Elbląg 0-4 MGKS Tolkmicko  

     GKS Stawiguda 1-1 Grunwald Gierzwałd  

     Warmiak Łukta 2-1 Ewingi Zalewo  

     Kormoran Zwierzewo 3-4 Ossa Biskupiec Pomorski  

     Wel Lidzbark 1-2 Orzeł Janowiec Kościelny  

     Polonia Iłowo 2-1 Syrena Młynary  

     

     Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

     

     Syrena Młynary 2-0 Unia Susz  

     Orzeł Janowiec Kościelny 5-1 Polonia Iłowo  

     Ossa Biskupiec Pomorski 0-2 Wel Lidzbark  

     Ewingi Zalewo 2-0 Kormoran Zwierzewo  

     Grunwald Gierzwałd 3-1 Warmiak Łukta  

     MGKS Tolkmicko 4-0 GKS Stawiguda  

     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7-0 Concordia II Elbląg  

     Tęcza Miłomłyn 1-0 Osa Ząbrowo  

     

     Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

     

     Unia Susz 0-1 Osa Ząbrowo  

     Concordia II Elbląg 3-2 Tęcza Miłomłyn  

     GKS Stawiguda 1-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

     Warmiak Łukta 1-2 MGKS Tolkmicko  

     Kormoran Zwierzewo 0-0 Grunwald Gierzwałd  

     Wel Lidzbark 1-2 Ewingi Zalewo  

     Polonia Iłowo 2-0 Ossa Biskupiec Pomorski  

     Syrena Młynary 4-2 Orzeł Janowiec Kościelny  

     

     Kolejka 5 - 4-5 września

     

     Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 Unia Susz  

     Ossa Biskupiec Pomorski 0-0 Syrena Młynary  

     Ewingi Zalewo 2-0 Polonia Iłowo  

     Grunwald Gierzwałd 3-3 Wel Lidzbark  

     MGKS Tolkmicko 1-1 Kormoran Zwierzewo  

     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Warmiak Łukta  

     Tęcza Miłomłyn 3-2 GKS Stawiguda  

     Osa Ząbrowo 1-1 Concordia II Elbląg  

     

     Kolejka 6 - 8 września

     

     Unia Susz 0-4 Concordia II Elbląg  

     GKS Stawiguda 1-1 Osa Ząbrowo  

     Warmiak Łukta 0-3 Tęcza Miłomłyn  

     Kormoran Zwierzewo 1-4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

     Wel Lidzbark 0-3 MGKS Tolkmicko  

     Polonia Iłowo 3-3 Grunwald Gierzwałd  

     Syrena Młynary 0-2 Ewingi Zalewo  

     Orzeł Janowiec Kościelny 2-1 Ossa Biskupiec Pomorski  

     

     Kolejka 7 - 11-12 września

     

     Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Unia Susz  

     Ewingi Zalewo 1-1 Orzeł Janowiec Kościelny  

     Grunwald Gierzwałd 0-4 Syrena Młynary  

     MGKS Tolkmicko 1-0 Polonia Iłowo  

     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-0 Wel Lidzbark  

     Tęcza Miłomłyn 2-0 Kormoran Zwierzewo  

     Osa Ząbrowo 3-1 Warmiak Łukta  

     Concordia II Elbląg 2-4 GKS Stawiguda  

     

     Kolejka 8 - 18-19 września

     

     Unia Susz 1-2 GKS Stawiguda  

     Warmiak Łukta 4-1 Concordia II Elbląg  

     Kormoran Zwierzewo 1-0 Osa Ząbrowo  

     Wel Lidzbark 2-0 Tęcza Miłomłyn  

     Polonia Iłowo 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

     Syrena Młynary 1-1 MGKS Tolkmicko  

     Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 Grunwald Gierzwałd  

     Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Ewingi Zalewo  

     

     Kolejka 9 - 25-26 września

     

     Ewingi Zalewo 2-1 Unia Susz  

     Grunwald Gierzwałd 2-1 Ossa Biskupiec Pomorski  

     MGKS Tolkmicko 6-2 Orzeł Janowiec Kościelny  

     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Syrena Młynary  

     Tęcza Miłomłyn 0-1 Polonia Iłowo  

     Osa Ząbrowo 0-0 Wel Lidzbark  

     Concordia II Elbląg 3-0 Kormoran Zwierzewo  

     GKS Stawiguda 0-1 Warmiak Łukta  

     

     Kolejka 10 - 2-3 października

     

     Unia Susz 0-1 Warmiak Łukta  

     Kormoran Zwierzewo 2-1 GKS Stawiguda  

     Wel Lidzbark 4-2 Concordia II Elbląg  

     Polonia Iłowo 1-2 Osa Ząbrowo  

     Syrena Młynary 2-0 Tęcza Miłomłyn  

     Orzeł Janowiec Kościelny 1-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

     Ossa Biskupiec Pomorski 0-3 MGKS Tolkmicko  

     Ewingi Zalewo 2-1 Grunwald Gierzwałd  

     

     Kolejka 11 - 9-10 października

     

     Grunwald Gierzwałd 1-1 Unia Susz  

     MGKS Tolkmicko 2-0 Ewingi Zalewo  

     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Ossa Biskupiec Pomorski  

     Tęcza Miłomłyn 1-0 Orzeł Janowiec Kościelny  

     Osa Ząbrowo 1-1 Syrena Młynary  

     Concordia II Elbląg 4-1 Polonia Iłowo  

     GKS Stawiguda 4-1 Wel Lidzbark  

     Warmiak Łukta 3-0 Kormoran Zwierzewo  

     

     Kolejka 12 - 16-17 października

     

     Unia Susz 3-1 Kormoran Zwierzewo  

     Wel Lidzbark 1-7 Warmiak Łukta  

     Polonia Iłowo 3-0 GKS Stawiguda  

     Syrena Młynary 2-0 Concordia II Elbląg  

     Orzeł Janowiec Kościelny 3-0 Osa Ząbrowo  

     Ossa Biskupiec Pomorski 1-1 Tęcza Miłomłyn  

     Ewingi Zalewo 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

     Grunwald Gierzwałd 1-1 MGKS Tolkmicko  

     

     Kolejka 13 - 23-24 października

     

     MGKS Tolkmicko 2-0 Unia Susz  

     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-0 Grunwald Gierzwałd  

     Tęcza Miłomłyn 1-0 Ewingi Zalewo  

     Osa Ząbrowo 0-0 Ossa Biskupiec Pomorski  

     Concordia II Elbląg 1-3 Orzeł Janowiec Kościelny  

     GKS Stawiguda 2-0 Syrena Młynary  

     Warmiak Łukta 1-0 Polonia Iłowo  

     Kormoran Zwierzewo 1-1 Wel Lidzbark  

     

     Kolejka 14 - 30-31 października

     

     Unia Susz 3-0 Wel Lidzbark  

     Polonia Iłowo 2-1 Kormoran Zwierzewo  

     Syrena Młynary 0-4 Warmiak Łukta  

     Orzeł Janowiec Kościelny 0-0 GKS Stawiguda  

     Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Concordia II Elbląg  

     Ewingi Zalewo 0-2 Osa Ząbrowo  

     Grunwald Gierzwałd 2-2 Tęcza Miłomłyn  

     MGKS Tolkmicko 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

     

     Kolejka 15 - 6-7 listopada

     

     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-1 Unia Susz  

     Tęcza Miłomłyn 1-7 MGKS Tolkmicko  

     Osa Ząbrowo 2-1 Grunwald Gierzwałd  

     Concordia II Elbląg 0-3 Ewingi Zalewo  

     GKS Stawiguda 2-0 Ossa Biskupiec Pomorski  

     Warmiak Łukta 4-2 Orzeł Janowiec Kościelny  

     Kormoran Zwierzewo 1-0 Syrena Młynary  

     Wel Lidzbark 2-1 Polonia Iłowo  

     

     Kolejka 16

     

     Unia Susz 0-1 Polonia Iłowo  

     Wel Lidzbark 0-1 Syrena Młynary  

     Kormoran Zwierzewo 1-3 Orzeł Janowiec Kościelny  

     Warmiak Łukta 1-1 Ossa Biskupiec Pomorski  

     GKS Stawiguda 1-0 Ewingi Zalewo  

     Concordia II Elbląg 3-0 Grunwald Gierzwałd  

     Osa Ząbrowo 0-1 MGKS Tolkmicko  

     Tęcza Miłomłyn 1-5 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

     

     Kolejka 17

     

     Tęcza Miłomłyn 5-4 Unia Susz  

     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Osa Ząbrowo  

     MGKS Tolkmicko 3-1 Concordia II Elbląg  

     Grunwald Gierzwałd 0-1 GKS Stawiguda  

     Ewingi Zalewo 1-2 Warmiak Łukta  

     Ossa Biskupiec Pomorski 1-2 Kormoran Zwierzewo  

     Orzeł Janowiec Kościelny 1-0 Wel Lidzbark  

     Syrena Młynary 3-0 Polonia Iłowo  

     

     Kolejka 18

     

     Unia Susz 0-0 Syrena Młynary  

     Polonia Iłowo 1-4 Orzeł Janowiec Kościelny  

     Wel Lidzbark 1-0 Ossa Biskupiec Pomorski  

     Kormoran Zwierzewo 1-2 Ewingi Zalewo  

     Warmiak Łukta 2-0 Grunwald Gierzwałd  

     GKS Stawiguda 0-3 MGKS Tolkmicko  

     Concordia II Elbląg 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

     Osa Ząbrowo 1-0 Tęcza Miłomłyn  

     

     Kolejka 19

     

     Osa Ząbrowo 1-0 Unia Susz  

     Tęcza Miłomłyn 1-1 Concordia II Elbląg  

     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-1 GKS Stawiguda  

     MGKS Tolkmicko 2-0 Warmiak Łukta  

     Grunwald Gierzwałd 0-4 Kormoran Zwierzewo  

     Ewingi Zalewo 0-0 Wel Lidzbark  

     Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Polonia Iłowo  

     Orzeł Janowiec Kościelny 3-0 Syrena Młynary  

     

     Kolejka 20

     

     Unia Susz 4-1 Orzeł Janowiec Kościelny  

     Syrena Młynary 1-2 Ossa Biskupiec Pomorski  

     Polonia Iłowo 2-0 Ewingi Zalewo  

     Wel Lidzbark 1-0 Grunwald Gierzwałd  

     Kormoran Zwierzewo 1-3 MGKS Tolkmicko  

     Warmiak Łukta 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

     GKS Stawiguda 2-0 Tęcza Miłomłyn  

     Concordia II Elbląg 2-3 Osa Ząbrowo  

     

     Kolejka 21

     

     Concordia II Elbląg 0-0 Unia Susz  

     Osa Ząbrowo 0-0 GKS Stawiguda  

     Tęcza Miłomłyn 1-3 Warmiak Łukta  

     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-3 Kormoran Zwierzewo  

     MGKS Tolkmicko 2-0 Wel Lidzbark  

     Grunwald Gierzwałd 4-1 Polonia Iłowo  

     Ewingi Zalewo 1-1 Syrena Młynary  

     Ossa Biskupiec Pomorski 1-4 Orzeł Janowiec Kościelny  

     

     Kolejka 22

     

     Unia Susz 0-0 Ossa Biskupiec Pomorski  

     Orzeł Janowiec Kościelny 0-1 Ewingi Zalewo  

     Syrena Młynary 0-1 Grunwald Gierzwałd  

     Polonia Iłowo 1-1 MGKS Tolkmicko  

     Wel Lidzbark 0-4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

     Kormoran Zwierzewo 2-1 Tęcza Miłomłyn  

     Warmiak Łukta 2-1 Osa Ząbrowo  

     GKS Stawiguda 1-2 Concordia II Elbląg  

     

     Kolejka 23

     

     GKS Stawiguda 1-1 Unia Susz  

     Concordia II Elbląg 0-3 Warmiak Łukta  

     Osa Ząbrowo - Kormoran Zwierzewo

     Tęcza Miłomłyn 4-0 Wel Lidzbark  

     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Polonia Iłowo  

     MGKS Tolkmicko 3-1 Syrena Młynary  

     Grunwald Gierzwałd - Orzeł Janowiec Kościelny

     Ewingi Zalewo 0-1 Ossa Biskupiec Pomorski  

     

     Kolejka 24

     

     Unia Susz 1-1 Ewingi Zalewo  

     Ossa Biskupiec Pomorski 2-2 Grunwald Gierzwałd  

     Orzeł Janowiec Kościelny 2-2 MGKS Tolkmicko  

     Syrena Młynary 1-5 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

     Polonia Iłowo 2-0 Tęcza Miłomłyn  

     Wel Lidzbark 1-2 Osa Ząbrowo  

     Kormoran Zwierzewo 2-1 Concordia II Elbląg  

     Warmiak Łukta 1-0 GKS Stawiguda  

     

     Kolejka 25

     

     Warmiak Łukta 2-2 Unia Susz  

     GKS Stawiguda 0-0 Kormoran Zwierzewo  

     Concordia II Elbląg 5-0 Wel Lidzbark  

     Osa Ząbrowo 0-1 Polonia Iłowo  

     Tęcza Miłomłyn 3-0 Syrena Młynary  

     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Orzeł Janowiec Kościelny  

     MGKS Tolkmicko 5-0 Ossa Biskupiec Pomorski  

     Grunwald Gierzwałd 4-0 Ewingi Zalewo  

     

     Kolejka 26

     

     Unia Susz 2-2 Grunwald Gierzwałd  

     Ewingi Zalewo 1-0 MGKS Tolkmicko  

     Ossa Biskupiec Pomorski 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

     Orzeł Janowiec Kościelny 0-0 Tęcza Miłomłyn  

     Syrena Młynary 0-2 Osa Ząbrowo  

     Polonia Iłowo 1-3 Concordia II Elbląg  

     Wel Lidzbark 0-1 GKS Stawiguda  

     Kormoran Zwierzewo 0-2 Warmiak Łukta  

     

     Kolejka 27

     

     Kormoran Zwierzewo 0-1 Unia Susz 

     Warmiak Łukta 4-1 Wel Lidzbark  

     GKS Stawiguda 0-4 Polonia Iłowo  

     Concordia II Elbląg 5-4 Syrena Młynary  

     Osa Ząbrowo 1-0 Orzeł Janowiec Kościelny  

     Tęcza Miłomłyn 0-1 Ossa Biskupiec Pomorski  

     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-0 Ewingi Zalewo  

     MGKS Tolkmicko 3-0 Grunwald Gierzwałd  

     

     Kolejka 28

     

     Unia Susz 0-2 MGKS Tolkmicko  

     Grunwald Gierzwałd 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

     Ewingi Zalewo 1-1 Tęcza Miłomłyn  

     Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Osa Ząbrowo  

     Orzeł Janowiec Kościelny 4-2 Concordia II Elbląg  

     Syrena Młynary 1-0 GKS Stawiguda  

     Polonia Iłowo 3-0 Warmiak Łukta  

     Wel Lidzbark 1-1 Kormoran Zwierzewo  

     

     Kolejka 29

     

     Wel Lidzbark 0-2 Unia Susz  

     Kormoran Zwierzewo 8-1 Polonia Iłowo  

     Warmiak Łukta 9-3 Syrena Młynary  

     GKS Stawiguda 2-1 Orzeł Janowiec Kościelny  

     Concordia II Elbląg 1-1 Ossa Biskupiec Pomorski  

     Osa Ząbrowo 0-0 Ewingi Zalewo  

     Tęcza Miłomłyn 1-3 Grunwald Gierzwałd  

     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-2 MGKS Tolkmicko  

     

     Kolejka 30

     

     Unia Susz 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  

     MGKS Tolkmicko 4-0 Tęcza Miłomłyn  

     Grunwald Gierzwałd 0-1 Osa Ząbrowo  

     Ewingi Zalewo 0-1 Concordia II Elbląg  

     Ossa Biskupiec Pomorski 4-1 GKS Stawiguda  

     Orzeł Janowiec Kościelny 8-2 Warmiak Łukta  

     Syrena Młynary 3-1 Kormoran Zwierzewo  

     Polonia Iłowo 5-2 Wel Lidzbark

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama