Poniedziałek 24-09-2018, imieniny Gerarda, Teodora
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Ostatni raz w tym roku na linii T Ostatni raz w tym roku na linii T

Terminarz V ligi piłki nożnej

Poniżej szczegółowy terminarz spotkań ligi okręgowej gr. II warmińsko-mazurskiej w sezonie 2007/08 (runda jesienna).

Kolejka 1: 11-12 sierpnia
     GLKS Jonkowo - MGKS Tolkmicko 4:2
     Osa Ząbrowo - Ewingi Zalewo 1:1
     GKS Wikielec - Huragan II Morąg 2:1
     Warmiak Łukta - Tęcza Miłomłyn 4:1
     Start Nidzica - Ossa Biskupiec Pomorski 6:0
     Olimpia Olsztynek - GKS Stawiguda 1:1
     Orzeł Janowiec Kościelny - Iskra Narzym 2:3
     ZKS Olimpia Elbląg - Błękitni Orneta 3:0
     
     Kolejka 2: 18-19 sierpnia
     MGKS Tolkmicko - Błękitni Orneta 18 sierpnia, 17:00
     Iskra Narzym - ZKS Olimpia Elbląg 19 sierpnia, 15:00
     GKS Stawiguda - Orzeł Janowiec Kościelny
     Ossa Biskupiec Pomorski - Olimpia Olsztynek
     Tęcza Miłomłyn - Start Nidzica
     Huragan II Morąg - Warmiak Łukta
     Ewingi Zalewo - GKS Wikielec
     GLKS Jonkowo - Osa Ząbrowo
     
     Kolejka 3: 25-26 sierpnia
     Osa Ząbrowo - MGKS Tolkmicko 26 sierpnia, 16:00
     GKS Wikielec - GLKS Jonkowo
     Warmiak Łukta - Ewingi Zalewo
     Start Nidzica - Huragan II Morąg
     Olimpia Olsztynek - Tęcza Miłomłyn
     Orzeł Janowiec Kościelny - Ossa Biskupiec Pomorski
     ZKS Olimpia Elbląg - GKS Stawiguda 26 sierpnia, 14:00 – mecz we Fromborku
     Błękitni Orneta - Iskra Narzym 25 sierpnia, 16:00
     
     Kolejka 4: 29 sierpnia
     MGKS Tolkmicko - Iskra Narzym 29 sierpnia, 17:00
     GKS Stawiguda - Błękitni Orneta 29 sierpnia, 17:00
     Ossa Biskupiec Pomorski - ZKS Olimpia Elbląg 29 sierpnia, 17:00
     Tęcza Miłomłyn - Orzeł Janowiec Kościelny
     Huragan II Morąg - Olimpia Olsztynek
     Ewingi Zalewo - Start Nidzica
     GLKS Jonkowo - Warmiak Łukta
     Osa Ząbrowo - GKS Wikielec
     
     Kolejka 5: 1-2 września
     GKS Wikielec - MGKS Tolkmicko 2 września, 14:00
     Warmiak Łukta - Osa Ząbrowo
     Start Nidzica - GLKS Jonkowo
     Olimpia Olsztynek - Ewingi Zalewo
     Orzeł Janowiec Kościelny - Huragan II Morąg
     ZKS Olimpia Elbląg - Tęcza Miłomłyn 2 września, 14:00 - Elbląg ul. Krakusa
     Błękitni Orneta - Ossa Biskupiec Pomorski 1 września, 16:00
     Iskra Narzym - GKS Stawiguda
     
     Kolejka 6: 8-9 września
     MGKS Tolkmicko - GKS Stawiguda 8 września, 17:00
     Ossa Biskupiec Pomorski - Iskra Narzym
     Tęcza Miłomłyn - Błękitni Orneta 8 września, 17:00
     Huragan II Morąg - ZKS Olimpia Elbląg 9 września, 14:00
     Ewingi Zalewo - Orzeł Janowiec Kościelny
     GLKS Jonkowo - Olimpia Olsztynek
     Osa Ząbrowo - Start Nidzica
     GKS Wikielec - Warmiak Łukta
     
     Kolejka 7: 12 września
     Warmiak Łukta - MGKS Tolkmicko 12 września, 17:00
     Start Nidzica - GKS Wikielec
     Olimpia Olsztynek - Osa Ząbrowo
     Orzeł Janowiec Kościelny - GLKS Jonkowo
     ZKS Olimpia Elbląg - Ewingi Zalewo 12 września, 17:00 - Elbląg ul. Krakusa
     Błękitni Orneta - Huragan II Morąg 12 września, 17:00
     Iskra Narzym - Tęcza Miłomłyn
     GKS Stawiguda - Ossa Biskupiec Pomorski
     
     Kolejka 8: 15-16 września
     MGKS Tolkmicko - Ossa Biskupiec Pomorski 15 września, 17:00
     Tęcza Miłomłyn - GKS Stawiguda
     Huragan II Morąg - Iskra Narzym
     Ewingi Zalewo - Błękitni Orneta 15 września, 17:00
     GLKS Jonkowo - ZKS Olimpia Elbląg 15 września, 16:00
     Osa Ząbrowo - Orzeł Janowiec Kościelny
     GKS Wikielec - Olimpia Olsztynek
     Warmiak Łukta - Start Nidzica
     
     Kolejka 9: 22-23 września
     Start Nidzica - MGKS Tolkmicko 23 września, 16:00
     Olimpia Olsztynek - Warmiak Łukta
     Orzeł Janowiec Kościelny - GKS Wikielec
     ZKS Olimpia Elbląg - Osa Ząbrowo 23 września, 14:00 - Elbląg ul. Krakusa
     Błękitni Orneta - GLKS Jonkowo 22 września, 16:00
     Iskra Narzym - Ewingi Zalewo
     GKS Stawiguda - Huragan II Morąg
     Ossa Biskupiec Pomorski - Tęcza Miłomłyn
     
     Kolejka 10: 29-30 września
     MGKS Tolkmicko - Tęcza Miłomłyn 29 września, 17:00
     Huragan II Morąg - 0ssa Biskupiec Pomorski
     Ewingi Zalewo - GKS Stawiguda
     GLKS Jonkowo - Iskra Narzym
     Osa Ząbrowo - Błękitni Orneta 30 września, 16:00
     GKS Wikielec - ZKS Olimpia Elbląg 30 września, 14:00
     Warmiak Łukta - Orzeł Janowiec Kościelny
     Start Nidzica - Olimpia Olsztynek
     
     Kolejka 11: 6-7 października
     Olimpia Olsztynek - MGKS Tolkmicko 6 października, 16:00
     Orzeł Janowiec Kościelny - Start Nidzica
     ZKS Olimpia Elbląg - Warmiak Łukta 7 października, 14:00 - Elbląg ul. Agrikola
     Błękitni Orneta - GKS Wikielec 6 października, 16:00
     Iskra Narzym - Osa Ząbrowo
     GKS Stawiguda - GLKS Jonkowo
     Ossa Biskupiec Pomorski - Ewingi Zalewo
     Tęcza Miłomłyn - Huragan II Morąg
     
     Kolejka 12: 13-14 października
     MGKS Tolkmicko - Huragan II Morąg 13 października, 16:00
     Ewingi Zalewo - Tęcza Miłomłyn
     GLKS Jonkowo - Ossa Biskupiec Pomorski
     Osa Ząbrowo - GKS Stawiguda
     GKS Wikielec - Iskra Narzym
     Warmiak Łukta - Błękitni Orneta 13 października, 15:00
     Start Nidzica - ZKS Olimpia Elbląg 14 października, 15:00
     Olimpia Olsztynek - Orzeł Janowiec Kościelny
     
     Kolejka 13: 20-21 października
     Orzeł Janowiec Kościelny - MGKS Tolkmicko 21 października, 15:00
     ZKS Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek 21 października, 14:00 - Elbląg ul. Agrikola
     Błękitni Orneta - Start Nidzica 20 października, 14:00
     Iskra Narzym - Warmiak Łukta
     GKS Stawiguda - GKS Wikielec
     Ossa Biskupiec Pomorski - Osa Ząbrowo
     Tęcza Miłomłyn - GLKS Jonkowo
     Huragan II Morąg - Ewingi Zalewo
     
     Kolejka 14: 27-28 października
     MGKS Tolkmicko - Ewingi Zalewo 28 października, 14:00
     GLKS Jonkowo - Huragan II Morąg
     Osa Ząbrowo - Tęcza Miłomłyn
     GKS Wikielec - Ossa Biskupiec Pomorski
     Warmiak Łukta - GKS Stawiguda
     Start Nidzica - Iskra Narzym
     Olimpia Olsztynek - Błękitni Orneta 27 października, 14:00
     Orzeł Janowiec Kościelny - ZKS Olimpia Elbląg 28 października, 14:00
     
     Kolejka 15: 3-4 listopada
     ZKS Olimpia Elbląg - MGKS Tolkmicko 4 listopada, 14:00 - Elbląg ul. Agrikola
     Błękitni Orneta - Orzeł Janowiec Kościelny 3 listopada, 14:00
     Iskra Narzym - Olimpia Olsztynek
     GKS Stawiguda - Start Nidzica
     Ossa Biskupiec Pomorski - Warmiak Łukta
     Tęcza Miłomłyn - GKS Wikielec
     Huragan II Morąg - Osa Ząbrowo
     Ewingi Zalewo - GLKS Jonkowo.

BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Hosting WWW START