UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Terminarz V ligi

 
Elbląg, Terminarz V ligi
Reklama

Poniżej przedstawiamy terminarz V ligi warmińsko-mazurskiej w sezonie 2015/16. 

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia 
      
       Czarni Rudzienice - Radomniak Radomno
       GSZS Rybno - Polonia Iłowo
       Żuraw Godkowo - Tęcza Miłomłyn
       Wel Lidzbark - Fortuna Dorotowo Gągławki
       Concordia II Elbląg - Kormoran Zwierzewo
       GKS Stawiguda - Start Nidzica
       Syrena Młynary - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
       Warmia Olsztyn - Ewingi Zalewo
      
       Kolejka 2 - 12 sierpnia

      
       Radomniak Radomno - Ewingi Zalewo
       Start Nidzica - Syrena Młynary
       Kormoran Zwierzewo - GKS Stawiguda
       Fortuna Dorotowo Gągławki - Concordia II Elbląg
       Tęcza Miłomłyn - Wel Lidzbark
       Polonia Iłowo - Żuraw Godkowo
       Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
       Warmia Olsztyn - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
      
       Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

      
       GSZS Rybno - Radomniak Radomno
       Żuraw Godkowo - Czarni Rudzienice
       Wel Lidzbark - Polonia Iłowo
       Concordia II Elbląg - Tęcza Miłomłyn
       GKS Stawiguda - Fortuna Dorotowo Gągławki
       Syrena Młynary - Kormoran Zwierzewo
       Warmia Olsztyn - Start Nidzica
       Ewingi Zalewo - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
      
       Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

      
       Radomniak Radomno - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
       Start Nidzica - Ewingi Zalewo
       Kormoran Zwierzewo - Warmia Olsztyn
       Fortuna Dorotowo Gągławki - Syrena Młynary
       Tęcza Miłomłyn - GKS Stawiguda
       Polonia Iłowo - Concordia II Elbląg
       Czarni Rudzienice - Wel Lidzbark
       GSZS Rybno - Żuraw Godkowo
      
       Kolejka 5 - 26 sierpnia

      
       Żuraw Godkowo - Radomniak Radomno
       Wel Lidzbark - GSZS Rybno
       Concordia II Elbląg - Czarni Rudzienice
       GKS Stawiguda - Polonia Iłowo
       Syrena Młynary - Tęcza Miłomłyn
       Warmia Olsztyn - Fortuna Dorotowo Gągławki
       Ewingi Zalewo - Kormoran Zwierzewo
       GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Start Nidzica
      
       Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

      
       Radomniak Radomno - Start Nidzica
       Kormoran Zwierzewo - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
       Fortuna Dorotowo Gągławki - Ewingi Zalewo
       Tęcza Miłomłyn - Warmia Olsztyn
       Polonia Iłowo - Syrena Młynary
       Czarni Rudzienice - GKS Stawiguda
       GSZS Rybno - Concordia II Elbląg
       Żuraw Godkowo - Wel Lidzbark
      
       Kolejka 7 - 5-6 września

      
       Wel Lidzbark - Radomniak Radomno
       Concordia II Elbląg - Żuraw Godkowo
       GKS Stawiguda - GSZS Rybno
       Syrena Młynary - Czarni Rudzienice
       Warmia Olsztyn - Polonia Iłowo
       Ewingi Zalewo - Tęcza Miłomłyn
       GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Fortuna Dorotowo Gągławki
       Start Nidzica - Kormoran Zwierzewo
      
       Kolejka 8 - 12-13 września

      
       Radomniak Radomno - Kormoran Zwierzewo
       Fortuna Dorotowo Gągławki - Start Nidzica
       Tęcza Miłomłyn - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
       Polonia Iłowo - Ewingi Zalewo
       Czarni Rudzienice - Warmia Olsztyn
       GSZS Rybno - Syrena Młynary
       Żuraw Godkowo - GKS Stawiguda
       Wel Lidzbark - Concordia II Elbląg
      
       Kolejka 9 - 19-20 września

      
       Concordia II Elbląg - Radomniak Radomno
       GKS Stawiguda - Wel Lidzbark
       Syrena Młynary - Żuraw Godkowo
       Warmia Olsztyn - GSZS Rybno
       Ewingi Zalewo - Czarni Rudzienice
       GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Polonia Iłowo
       Start Nidzica - Tęcza Miłomłyn
       Kormoran Zwierzewo - Fortuna Dorotowo Gągławki
      
       Kolejka 10 - 26-27 września

      
       Radomniak Radomno - Fortuna Dorotowo Gągławki
       Tęcza Miłomłyn - Kormoran Zwierzewo
       Polonia Iłowo - Start Nidzica
       Czarni Rudzienice - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
       GSZS Rybno - Ewingi Zalewo
       Żuraw Godkowo - Warmia Olsztyn
       Wel Lidzbark - Syrena Młynary
       Concordia II Elbląg - GKS Stawiguda
      
       Kolejka 11 - 3-4 października

      
       GKS Stawiguda - Radomniak Radomno
       Syrena Młynary - Concordia II Elbląg
       Warmia Olsztyn - Wel Lidzbark
       Ewingi Zalewo - Żuraw Godkowo
       GKS Gietrzwałd/Unieszewo - GSZS Rybno
       Start Nidzica - Czarni Rudzienice
       Kormoran Zwierzewo - Polonia Iłowo
       Fortuna Dorotowo Gągławki - Tęcza Miłomłyn
      
       Kolejka 12 - 10-11 października

      
       Radomniak Radomno - Tęcza Miłomłyn
       Polonia Iłowo - Fortuna Dorotowo Gągławki
       Czarni Rudzienice - Kormoran Zwierzewo
       GSZS Rybno - Start Nidzica
       Żuraw Godkowo - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
       Wel Lidzbark - Ewingi Zalewo
       Concordia II Elbląg - Warmia Olsztyn
       GKS Stawiguda - Syrena Młynary
      
       Kolejka 13 - 17-18 października

      
       Syrena Młynary - Radomniak Radomno
       Warmia Olsztyn - GKS Stawiguda
       Ewingi Zalewo - Concordia II Elbląg
       GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Wel Lidzbark
       Start Nidzica - Żuraw Godkowo
       Kormoran Zwierzewo - GSZS Rybno
       Fortuna Dorotowo Gągławki - Czarni Rudzienice
       Tęcza Miłomłyn - Polonia Iłowo
      
       Kolejka 14 - 24-25 października

      
       Radomniak Radomno - Polonia Iłowo
       Czarni Rudzienice - Tęcza Miłomłyn
       GSZS Rybno - Fortuna Dorotowo Gągławki
       Żuraw Godkowo - Kormoran Zwierzewo
       Wel Lidzbark - Start Nidzica
       Concordia II Elbląg - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
       GKS Stawiguda - Ewingi Zalewo
       Syrena Młynary - Warmia Olsztyn
      
       Kolejka 15 - 31 października

      
       Warmia Olsztyn - Radomniak Radomno
       Ewingi Zalewo - Syrena Młynary
       GKS Gietrzwałd/Unieszewo - GKS Stawiguda
       Start Nidzica - Concordia II Elbląg
       Kormoran Zwierzewo - Wel Lidzbark
       Fortuna Dorotowo Gągławki - Żuraw Godkowo
       Tęcza Miłomłyn - GSZS Rybno
       Polonia Iłowo - Czarni Rudzienice
      
       Kolejka 16 - 7-8 listopada

      
       Radomniak Radomno - Czarni Rudzienice
       Polonia Iłowo - GSZS Rybno
       Tęcza Miłomłyn - Żuraw Godkowo
       Fortuna Dorotowo Gągławki - Wel Lidzbark
       Kormoran Zwierzewo - Concordia II Elbląg
       Start Nidzica - GKS Stawiguda
       GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Syrena Młynary
       Ewingi Zalewo - Warmia Olsztyn
      
       Kolejka 17 - 11 listopada

      
       GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Warmia Olsztyn
       Ewingi Zalewo - Radomniak Radomno
       Syrena Młynary - Start Nidzica
       GKS Stawiguda - Kormoran Zwierzewo
       Concordia II Elbląg - Fortuna Dorotowo Gągławki
       Wel Lidzbark - Tęcza Miłomłyn
       Żuraw Godkowo - Polonia Iłowo
       GSZS Rybno - Czarni Rudzienice
      
       Kolejka 18

      
       Radomniak Radomno - GSZS Rybno
       Czarni Rudzienice - Żuraw Godkowo
       Polonia Iłowo - Wel Lidzbark
       Tęcza Miłomłyn - Concordia II Elbląg
       Fortuna Dorotowo Gągławki - GKS Stawiguda
       Kormoran Zwierzewo - Syrena Młynary
       Start Nidzica - Warmia Olsztyn
       GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Ewingi Zalewo
      
       Kolejka 19

      
       GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Radomniak Radomno
       Ewingi Zalewo - Start Nidzica
       Warmia Olsztyn - Kormoran Zwierzewo
       Syrena Młynary - Fortuna Dorotowo Gągławki
       GKS Stawiguda - Tęcza Miłomłyn
       Concordia II Elbląg - Polonia Iłowo
       Wel Lidzbark - Czarni Rudzienice
       Żuraw Godkowo - GSZS Rybno
      
       Kolejka 20

      
       Radomniak Radomno - Żuraw Godkowo
       GSZS Rybno - Wel Lidzbark
       Czarni Rudzienice - Concordia II Elbląg
       Polonia Iłowo - GKS Stawiguda
       Tęcza Miłomłyn - Syrena Młynary
       Fortuna Dorotowo Gągławki - Warmia Olsztyn
       Kormoran Zwierzewo - Ewingi Zalewo
       Start Nidzica - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
      
       Kolejka 21

      
       Start Nidzica - Radomniak Radomno
       GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Kormoran Zwierzewo
       Ewingi Zalewo - Fortuna Dorotowo Gągławki
       Warmia Olsztyn - Tęcza Miłomłyn
       Syrena Młynary - Polonia Iłowo
       GKS Stawiguda - Czarni Rudzienice
       Concordia II Elbląg - GSZS Rybno
       Wel Lidzbark - Żuraw Godkowo
      
       Kolejka 22

      
       Radomniak Radomno - Wel Lidzbark
       Żuraw Godkowo - Concordia II Elbląg
       GSZS Rybno - GKS Stawiguda
       Czarni Rudzienice - Syrena Młynary
       Polonia Iłowo - Warmia Olsztyn
       Tęcza Miłomłyn - Ewingi Zalewo
       Fortuna Dorotowo Gągławki - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
       Kormoran Zwierzewo - Start Nidzica
      
       Kolejka 23

      
       Kormoran Zwierzewo - Radomniak Radomno
       Start Nidzica - Fortuna Dorotowo Gągławki
       GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Tęcza Miłomłyn
       Ewingi Zalewo - Polonia Iłowo
       Warmia Olsztyn - Czarni Rudzienice
       Syrena Młynary - GSZS Rybno
       GKS Stawiguda - Żuraw Godkowo
       Concordia II Elbląg - Wel Lidzbark
      
       Kolejka 24

      
       Radomniak Radomno - Concordia II Elbląg
       Wel Lidzbark - GKS Stawiguda
       Żuraw Godkowo - Syrena Młynary
       GSZS Rybno - Warmia Olsztyn
       Czarni Rudzienice - Ewingi Zalewo
       Polonia Iłowo - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
       Tęcza Miłomłyn - Start Nidzica
       Fortuna Dorotowo Gągławki - Kormoran Zwierzewo
      
       Kolejka 25

      
       Fortuna Dorotowo Gągławki - Radomniak Radomno
       Kormoran Zwierzewo - Tęcza Miłomłyn
       Start Nidzica - Polonia Iłowo
       GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Czarni Rudzienice
       Ewingi Zalewo - GSZS Rybno
       Warmia Olsztyn - Żuraw Godkowo
       Syrena Młynary - Wel Lidzbark
       GKS Stawiguda - Concordia II Elbląg
      
       Kolejka 26

      
       Radomniak Radomno - GKS Stawiguda
       Concordia II Elbląg - Syrena Młynary
       Wel Lidzbark - Warmia Olsztyn
       Żuraw Godkowo - Ewingi Zalewo
       GSZS Rybno - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
       Czarni Rudzienice - Start Nidzica
       Polonia Iłowo - Kormoran Zwierzewo
       Tęcza Miłomłyn - Fortuna Dorotowo Gągławki
      
       Kolejka 27

      
       Tęcza Miłomłyn - Radomniak Radomno
       Fortuna Dorotowo Gągławki - Polonia Iłowo
       Kormoran Zwierzewo - Czarni Rudzienice
       Start Nidzica - GSZS Rybno
       GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Żuraw Godkowo
       Ewingi Zalewo - Wel Lidzbark
       Warmia Olsztyn - Concordia II Elbląg
       Syrena Młynary - GKS Stawiguda
      
       Kolejka 28

      
       Radomniak Radomno - Syrena Młynary
       GKS Stawiguda - Warmia Olsztyn
       Concordia II Elbląg - Ewingi Zalewo
       Wel Lidzbark - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
       Żuraw Godkowo - Start Nidzica
       GSZS Rybno - Kormoran Zwierzewo
       Czarni Rudzienice - Fortuna Dorotowo Gągławki
       Polonia Iłowo - Tęcza Miłomłyn
      
       Kolejka 29

      
       Polonia Iłowo - Radomniak Radomno
       Tęcza Miłomłyn - Czarni Rudzienice
       Fortuna Dorotowo Gągławki - GSZS Rybno
       Kormoran Zwierzewo - Żuraw Godkowo
       Start Nidzica - Wel Lidzbark
       GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Concordia II Elbląg
       Ewingi Zalewo - GKS Stawiguda
       Warmia Olsztyn - Syrena Młynary
      
       Kolejka 30

      
       Radomniak Radomno - Warmia Olsztyn
       Syrena Młynary - Ewingi Zalewo
       GKS Stawiguda - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
       Concordia II Elbląg - Start Nidzica
       Wel Lidzbark - Kormoran Zwierzewo
       Żuraw Godkowo - Fortuna Dorotowo Gągławki
       GSZS Rybno - Tęcza Miłomłyn
       Czarni Rudzienice - Polonia Iłowo 
ppz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama