Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Czwartek 08-12-2016, imieniny Marii, Wirgiliusza
 
Rek

UWAGA!

Terminarz VI ligi piłki nożnej (A-klasy)

Poniżej terminarz A- klasy, grupa II warmińsko-mazurska w sezonie 2010/2011. Zobacz tabelę.

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

     

     Żuraw Godkowo 1-1 Pogezania Milejewo  

     GLKS Miłakowo 1-0 Granica Zagaje  

     Victoria Rychliki 4-0 Wałsza Pieniężno  

     Pomowiec Gronowo Elbląskie 2-1 Zalew Frombork  

     Olimpia II Elbląg 10-2 Czarni Małdyty  

     Huragan II Morąg 4-0 Cresovia Górowo Iławeckie  

     

     Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

     

     Pogezania Milejewo 4-5 Cresovia Górowo Iławeckie  

     Czarni Małdyty 0-1 Huragan II Morąg  

     Zalew Frombork 2-3 Olimpia II Elbląg  

     Wałsza Pieniężno 0-0 Pomowiec Gronowo Elbląskie  

     Granica Zagaje 1-5 Victoria Rychliki  

     Żuraw Godkowo 1-1 GLKS Miłakowo  

     

     Kolejka 3 - 4-5 września

     

     GLKS Miłakowo 4-1 Pogezania Milejewo  

     Victoria Rychliki 4-2 Żuraw Godkowo  

     Pomowiec Gronowo Elbląskie 1-1 Granica Zagaje  

     Olimpia II Elbląg 5-0 Wałsza Pieniężno  

     Huragan II Morąg 4-1 Zalew Frombork  

     Cresovia Górowo Iławeckie 5-1 Czarni Małdyty  

     

     Kolejka 4 - 11-12 września

     

     Pogezania Milejewo 0-2 Czarni Małdyty  

     Zalew Frombork 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie  

     Wałsza Pieniężno 2-2 Huragan II Morąg  

     Granica Zagaje 0-6 Olimpia II Elbląg  

     Żuraw Godkowo 3-0 Pomowiec Gronowo Elbląskie  

     GLKS Miłakowo 0-3 Victoria Rychliki  

     

     Kolejka 5 - 18-19 września

     

     Victoria Rychliki 5-0 Pogezania Milejewo  

     Pomowiec Gronowo Elbląskie 1-2 GLKS Miłakowo  

     Olimpia II Elbląg 8-0 Żuraw Godkowo  

     Huragan II Morąg 1-0 Granica Zagaje  

     Cresovia Górowo Iławeckie 6-2 Wałsza Pieniężno  

     Czarni Małdyty 6-1 Zalew Frombork  

     

     Kolejka 6 - 25-26 września

     

     Pogezania Milejewo 2-3 Zalew Frombork  

     Wałsza Pieniężno 1-4 Czarni Małdyty  

     Granica Zagaje 2-2 Cresovia Górowo Iławeckie  

     Żuraw Godkowo 2-0 Huragan II Morąg  

     GLKS Miłakowo 1-5 Olimpia II Elbląg  

     Victoria Rychliki 2-6 Pomowiec Gronowo Elbląskie  

     

     Kolejka 7 - 2-3 października

     

     Pomowiec Gronowo Elbląskie 0-2 Pogezania Milejewo  

     Olimpia II Elbląg 6-0 Victoria Rychliki  

     Huragan II Morąg 0-0 GLKS Miłakowo  

     Cresovia Górowo Iławeckie 1-5 Żuraw Godkowo  

     Czarni Małdyty 1-0 Granica Zagaje  

     Zalew Frombork 0-2 Wałsza Pieniężno  

     

     Kolejka 8 - 9-10 października

     

     Pogezania Milejewo 1-2 Wałsza Pieniężno  

     Granica Zagaje 1-3 Zalew Frombork  

     Żuraw Godkowo 5-1 Czarni Małdyty  

     GLKS Miłakowo 3-0 Cresovia Górowo Iławeckie  

     Victoria Rychliki 4-1 Huragan II Morąg  

     Pomowiec Gronowo Elbląskie 1-1 Olimpia II Elbląg  

     

     Kolejka 9 - 16-17 października

     

     Olimpia II Elbląg 4-1 Pogezania Milejewo  

     Huragan II Morąg 2-0 Pomowiec Gronowo Elbląskie  

     Cresovia Górowo Iławeckie 0-1 Victoria Rychliki  

     Czarni Małdyty 0-0 GLKS Miłakowo  

     Zalew Frombork 3-2 Żuraw Godkowo  

     Wałsza Pieniężno 6-1 Granica Zagaje  

     

     Kolejka 10 - 23-24 października

     

     Pogezania Milejewo 4-1 Granica Zagaje  

     Żuraw Godkowo 1-3 Wałsza Pieniężno  

     GLKS Miłakowo 2-3 Zalew Frombork  

     Victoria Rychliki 1-3 Czarni Małdyty  

     Pomowiec Gronowo Elbląskie 6-2 Cresovia Górowo Iławeckie  

     Olimpia II Elbląg 2-1 Huragan II Morąg  

     

     Kolejka 11 - 30-31 października

     

     Huragan II Morąg 5-1 Pogezania Milejewo  

     Cresovia Górowo Iławeckie 1-3 Olimpia II Elbląg  

     Czarni Małdyty 0-2 Pomowiec Gronowo Elbląskie  

     Zalew Frombork 4-1 Victoria Rychliki  

     Wałsza Pieniężno 3-3 GLKS Miłakowo  

     Granica Zagaje 1-1 Żuraw Godkowo  

     

     Kolejka 12

     

     Pogezania Milejewo 3-5 Żuraw Godkowo  

     Granica Zagaje 0-2 GLKS Miłakowo  

     Wałsza Pieniężno 0-1 Victoria Rychliki  

     Zalew Frombork 1-1 Pomowiec Gronowo Elbląskie  

     Czarni Małdyty 0-3 Olimpia II Elbląg  

     Cresovia Górowo Iławeckie 0-1 Huragan II Morąg  

     

     Kolejka 13

     

     Cresovia Górowo Iławeckie 2-5 Pogezania Milejewo  

     Huragan II Morąg 5-0 Czarni Małdyty  

     Olimpia II Elbląg 11-1 Zalew Frombork  

     Pomowiec Gronowo Elbląskie 3-2 Wałsza Pieniężno  

     Victoria Rychliki 3-2 Granica Zagaje  

     GLKS Miłakowo 0-0 Żuraw Godkowo  

     

     Kolejka 14

     

     Pogezania Milejewo 0-1 GLKS Miłakowo  

     Żuraw Godkowo 4-1 Victoria Rychliki  

     Granica Zagaje 2-1 Pomowiec Gronowo Elbląskie  

     Wałsza Pieniężno 1-4 Olimpia II Elbląg  

     Zalew Frombork 4-2 Huragan II Morąg  

     Czarni Małdyty 0-3 Cresovia Górowo Iławeckie  

     

     Kolejka 15

     

     Czarni Małdyty 3-3 Pogezania Milejewo  

     Cresovia Górowo Iławeckie 0-2 Zalew Frombork  

     Huragan II Morąg 0-0 Wałsza Pieniężno  

     Olimpia II Elbląg 13-0 Granica Zagaje  

     Pomowiec Gronowo Elbląskie 0-0 Żuraw Godkowo  

     Victoria Rychliki 0-5 GLKS Miłakowo  

     

     Kolejka 16

     

     Pogezania Milejewo 2-4 Victoria Rychliki  

     GLKS Miłakowo 2-1 Pomowiec Gronowo Elbląskie  

     Żuraw Godkowo 3-6 Olimpia II Elbląg  

     Granica Zagaje 2-5 Huragan II Morąg  

     Wałsza Pieniężno 4-2 Cresovia Górowo Iławeckie  

     Zalew Frombork 1-1 Czarni Małdyty  

     

     Kolejka 17

     

     Zalew Frombork 9-3 Pogezania Milejewo  

     Czarni Małdyty 0-1 Wałsza Pieniężno  

     Cresovia Górowo Iławeckie 1-0 Granica Zagaje  

     Huragan II Morąg 0-0 Żuraw Godkowo  

     Olimpia II Elbląg 7-1 GLKS Miłakowo  

     Pomowiec Gronowo Elbląskie 4-1 Victoria Rychliki  

     

     Kolejka 18

     

     Pogezania Milejewo 0-1 Pomowiec Gronowo Elbląskie  

     Victoria Rychliki 2-14 Olimpia II Elbląg  

     GLKS Miłakowo 2-1 Huragan II Morąg  

     Żuraw Godkowo 3-2 Cresovia Górowo Iławeckie  

     Granica Zagaje - Czarni Małdyty

     Wałsza Pieniężno 3-0 Zalew Frombork  

     

     Kolejka 19

     

     Wałsza Pieniężno 3-3 Pogezania Milejewo  

     Zalew Frombork 0-1 Granica Zagaje  

     Czarni Małdyty 1-2 Żuraw Godkowo  

     Cresovia Górowo Iławeckie 1-0 GLKS Miłakowo  

     Huragan II Morąg 1-1 Victoria Rychliki  

     Olimpia II Elbląg 11-2 Pomowiec Gronowo Elbląskie  

     

     Kolejka 20

     

     Pogezania Milejewo 1-4 Olimpia II Elbląg  

     Pomowiec Gronowo Elbląskie 10-0 Huragan II Morąg  

     Victoria Rychliki 2-4 Cresovia Górowo Iławeckie  

     GLKS Miłakowo 1-0 Czarni Małdyty  

     Żuraw Godkowo 5-0 Zalew Frombork  

     Granica Zagaje 2-1 Wałsza Pieniężno  

     

     Kolejka 21

     

     Granica Zagaje 3-1 Pogezania Milejewo  

     Wałsza Pieniężno 1-2 Żuraw Godkowo  

     Zalew Frombork 6-4 GLKS Miłakowo  

     Czarni Małdyty 4-1 Victoria Rychliki  

     Cresovia Górowo Iławeckie 0-1 Pomowiec Gronowo Elbląskie  

     Huragan II Morąg 3-6 Olimpia II Elbląg  

     

     Kolejka 22

     

     Pogezania Milejewo 3-0 Huragan II Morąg  

     Olimpia II Elbląg 14-0 Cresovia Górowo Iławeckie  

     Pomowiec Gronowo Elbląskie 4-0 Czarni Małdyty  

     Victoria Rychliki 4-3 Zalew Frombork  

     GLKS Miłakowo 1-1 Wałsza Pieniężno  

     Żuraw Godkowo 3-0 Granica Zagaje

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama