Wtorek 13-11-2018, imieniny Benedykta, Stanisława, Arkadego
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

To był popis na medal

Elbląg, To był popis na medal fot. nadesłana

4 i 5 listopada młodzi elbląscy pływacy z Uczniowskiego Klubu Pływackiego Jedynka startowali w cyklicznych międzynarodowych zawodach pływackich z okazji Święta Niepodległości w Giżycku. Wywalczyli tam dwa puchary w indywidualnej klasyfikacji końcowej zawodów, 20 medali i ustanowili 81 nowych rekordów życiowych.

Puchary zdobyli nasi najmłodsi reprezentanci:
     - 1. miejsce w kategorii 8 lat i młodsi zdobył Kajetan Misiewicz (rocznik 2009) - podopieczny trenera Sebastiana Towarka
     - 3. miejsce w kategorii 8 lat i młodsi Piotr Kurczewski (rocznik 2009) - podopieczny trenera Krzysztofa Kluge
     
     1. miejsce i złoty medal wypływali:
     Kajetan Misiewicz za 100 m st. dowolnym i 50 m st. klasycznym
     Piotr Kurczewski za 100 m st. klasycznym
     Martyna Waśniewska za 50 m st. grzbietowym
     Olek Cyckowski za 200 m st. grzbietowym
     Robert Wojtalewicz za 200 m st. klasycznym
     
     2. miejsce i medal srebrny wypływali:
     Kajetan Misiewicz za 50 m st. dowolnym i grzbietowym
     Piotr Kurczewski za 50 m st. klasycznym
     Ania Doroszkiewicz za 50 m st. klasycznym
     Martyna Waśniewska za 100 m st. grzbietowym
     Darek Ostałowski za 200 m st. grzbietowym
     Olek Cyckowski za 50 m st. grzbietowym
     Krzysiek Maksymowicz za 400 m st. zmiennym
     
     3. miejsce i medal brązowy wypływali:
     Kasia Kwiatkowska za 100 m st. dowolnym
     Helena Kubera za 50 m st. grzbietowym
     Ania Doroszkiewicz za 400 m st. dowolnym
     Marysia Gutowska za 200 m st. dowolnym
     Martyna Waśniewska za 100 m st. dowolnym
     Olek Cyckowski za 100 m st. grzbietowym
     
     Były to już drugie zawody w tym sezonie naszych zawodników, którzy w dniach 30 września - 1 października w Berlinie startowali w międzynarodowych zawodach ISC.
     Na podium berlińskiej pływalni stawali:
     w finałach open:
     Wiktoria Domżalska (2000 rocznik) na dystansach - 50m st. motylkowy - 2 miejsce i 50 m st. dowolnym - 3. miejsce
     W swoich kategoriach wiekowych:
     Wiktoria Domżalska (2000 rocznik) 3x 1. miejsce na dystansach 50m st. motylkowym oraz 50 i 100m st. dowolnym
     Sebastian Towarek (1993 rocznik) 1. miejsce na dystansie 50m st. dowolnym i 3. miejsce na dystansie 100m st. dowolnym
     Robert Wojtalewicz (2001 rocznik) 1. miejsce na dystansie 200 m st. klasycznym
     Martyna Waśniewska (2004 rocznik) 3. miejsce na dystansie 200m st. grzbietowym
     Dodatkowo najstarsi zawodnicy Wiktoria Domżalska i Sebastian Towarek po starcie w finałach open na dystansach 50m zawodów doświadczyli pierwszej w swoich dotychczasowych startach długiej procedury kontroli antydopingowej.
UKS Jedynka
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

OKOWOKO s.c.
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME
Okulary korekcyjne Oscar Ventura
Soczewki progresywne 390zł