512 918 555

Ostatnie ślady zimy? Ostatnie ślady zimy?

Toruński weekend młodych tenisistów (tenis)

Elbląg, Toruński weekend młodych tenisistów (tenis) fot. nadesłana

Niedziela, 8 lutego upłynęła młodym tenisistom pod hasłem Toruń. Młodzi zawodnicy z Elbląga pojechali tam w silnym składzie na turniej. W kategorii do lat 8 ( grupa czerwona) po rozegraniu 5 meczów Olek Wronkowski zajął 2. miejsce.

W grupie pomarańczowej (do lat 9) Lena Węsierska zajęła 4. miejsce, przegrywając jedynie ze zwycięzca całego turnieju. Debiutujący w tej kategorii Wiktor Bieliński uplasował się na 6. miejscu.
     Nasz klub w kategorii zielonej (do lat 10) reprezentowali Hani Jankowska i Jakub Sowa. Hania przegrała w I rundzie, lecz wygrała turniej pocieszenia. Kuba świetnie się zaprezentował i wygrał cały turniej.
     Wszystkim zawodnikom gratulujemy kolejnych sukcesów.
     Już 22 lutego zapraszamy na turniej Jet System Active Team Junior Cup, a za Hanię i Lenę trzymamy kciuki. Dziewczynki w najbliższy weekend jadą do Poznania na Mistrzostwa Polski do lat 10.