uprzejmie informujemy, 瞠 w zwi您ku z wej軼iem w 篡cie Rozporz康zenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyli鄉y zgodn z nim polityk prywatno軼i. Regulacje RODO zmuszaj nas do wyst徙ienia z pro軸 do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowie, chocia z praktycznego punktu widzenia nic si nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyn rzecz, kt鏎a mo瞠 budzi Twoje obawy jest profilowanie. Wyja郾iamy, 瞠 w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wy陰cznie tym, 瞠 je郵i uprzednio by貫/a na stronie jakiego biura podr騜y, to z du篡m prawdopodobie雟twem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwowa b璠 banery z widokami z這cistych pla.

Prosimy zapozna si z polityk prywatno軼i stosowan na naszej stronie i zaakceptowa jej postanowienia.

Mo瞠 p騧niej

Truso pokona這 faworyta (pi趾a r璚zna)

Elbl庵, Truso pokona這 faworyta (pi趾a r璚zna) fot. Anna Dembi雟ka

Juniorki m這dsze Truso Elbl庵 zako鎍zy造 zmagania w 1/16 mistrzostw Polski mi造m akcentem. Podopieczne Matry Czapli niespodziewanie pokona造 faworyzowany MKS Karczew 35:19, jednak nie zdo豉造 awansowa do kolejnego etapu. Zobacz zdj璚ia z meczu.

Zako鎍zy si turniej 1/16 mistrzostw Polski, kt鏎ego organizatorem by MKS Truso Elbl庵. Gospodynie rywalizowa造 z silnymi ekipami i mia造 niewielkie szanse na awans. Pierwszego dnia elbl捫anki przegra造 z Panterami Dopiewo 30:39. W kolejnym starciu szans naszej dru篡nie nie da造 szczypiornistki z GTPR Gdynia, wygrywaj帷 31:18. Ostatnim przeciwnikiem Truso by MKS Karczew, kt鏎y ju wcze郾iej zapewni sobie drugie miejsce i tym samym awans do 1/8 fina逝. Gospodynie pokaza造 si w tym meczu z dobrej strony i odnios造 imponuj帷e zwyci瘰two.
     Podopieczne Matry Czapli dobrze wesz造 w mecz i w 4. minucie, przy stanie 3:1, o przerw poprosi trener Grzegorz Ankiewicz. Po przechwycie i kontrze Karoliny Karpi雟kiej, MKS prowadzi這 4:2. Zmuszone gra w os豉bieniu gospodynie nie utrzyma造 przewagi i w 10 minucie by remis po 5. Dobra obrona Niny Oracz, kolejne przej璚ie pi趾i i Truso zn闚 odskoczy這 na dwa trafienia. Przez kilka kolejnych akcji oba zespo造 pope軟ia造 takie same b喚dy. Elbl捫anki podwy窺zy造 obron i przynios這 to efekty. Kontry wyka鎍za豉 Martyna Szulc, nie myli豉 si tak瞠 w ataku pozycyjnym, dzi瘯i czemu zdoby豉 trzy bramki z rz璠u i wyprowadzi豉 swoj dru篡n na prowadzenie 11:7. W 26. minucie gospodynie gra造 w przewadze i wykorzysta造 ten czas znakomicie. Najpierw do siatki trafi豉 Dominika Wojda, p騧niej na blok nadzia造 si rywalki, a kontr wyko鎍zy豉 Klaudia Linda. Do ko鎍a pierwszej ods這ny zawod闚 oba zespo造 dorzuci造 do po jednej bramce i na przerw zesz造 przy wyniku 15:10.
     Po zmianie stron zar闚no gospodynie jak i przyjezdne nie mog造 znale潭 drogi do siatki, by w ko鎍u w 33. minucie trafi豉 Marianna Zowczak. Przez 44. sekundy elbl捫anki gra造 w podw鎩nym os豉bieniu, jednak przetrwa造 ten czas bez straty gola. Gra by豉 do嗆 wyr闚nana, Truso utrzymywa這 cztero-pi璚iobramkowe prowadzenie. Od 42. minuty gospodynie ca趾owicie przej窸y inicjatyw i punktowa造 seryjnie. Elbl捫anki gra造 twardo i czujnie w obronie, przechwytywa造 pi趾, a pi趾arki z Karczewa pope軟ia造 b喚dy. Skuteczna w ataku by豉 Wiktoria Tarczyluk, rzucaj帷 trzy kolejne bramki dla swojej dru篡ny i wyprowadzaj帷 j ju na dziesi璚iobramkowe prowadzenie. Przyjezdne odpowiada造 pojedynczymi golami, a nasze zawodniczki dogrywa造 do niepilnowanej ko這wej. Trenerka Marta Czapla rotowa豉 sk豉dem i na parkiecie pojawi造 si wszystkie zawodniczki wpisane do protoko逝. Wynik meczu na 35:19 ustanowi豉 Paulina Turulska, wykorzystuj帷 rzut karny.

MKS Truso Elbl庵 - MKS Karczew 35:19 (15:10)