Pras闚ka

Dawny Elbl庵

Kamienica przy Dolince Kamienica przy Dolince

Truso w br您ie

Juniorzy m這dsi Truso Elbl庵 wr鏂ili z Og鏊nopolskiej Olimpiady M這dzie篡 z br您owymi medalami. W p馧finale przegrali z MKS Ko雟kie, a w meczu o trzecie miejsce zwyci篹yli z Gwardi Koszalin.

Gospodarzem fina這wego turnieju OOM w pi販e r璚znej ch這pc闚 z udzia貫m o鄉iu dru篡n podzielonych na dwie grupy, by這 Ko雟kie. W grupie juniorzy Truso Elbl庵 nie przegrali 瘸dnego meczu. Zesp馧 Zygmunta Narbuntowicza pokona Gwardi Koszalin 30:19 (15:8) i Wis喚 P這ck 27:16 (11:8) oraz zremisowa z Elektronikiem 鏚 20:20 (13:8). Te wyniki zapewni造 elbl御kiej dru篡nie awans do p馧fina堯w z pierwszego miejsca. Z drugiego miejsca w tabeli awansowa豉 Gwardia Koszalin. W meczach grupowych bramki dla Truso zdobywali: Rosiak (2, 3, 6), Masiak (11, 9, 9), Brzezi雟ki (2, 0, 2), Ringwelski (4, 0, 2), Grynis (2, 1, 2), Sie鎥owski (3, 3, 1), Fonferek (6, 3, 3), Serwadczak (0, 0, 1), Wasilewski (0, 0, 1).
     W p馧fina這wym pojedynku nasi juniorzy m這dsi nie dali rady gospodarzom przegrywaj帷 15:22. To, 瞠 o z這to zagra MKS, by這 jasne ju do przerwy, kiedy to gospodarze prowadzili 11:3. Ich przewaga uros豉 jeszcze po przerwie, kiedy to w 46 minucie by這 20:8. W ostatnich minutach elbl御ka dru篡na zniwelowa豉 rozmiary pora磬i, ale nie by這 szans nawet na remis. Bramki w tym meczu dla Truso zdobyli: Masiak 7, Wasilewski 3, Sie鎥owski 2, Rosiak 1, Fonferek 1, Grynis 1.
     W meczu o br您owy medal przeciwnikiem naszej dru篡ny by豉 Gwardia Koszalin. Tym razem jednak tak 豉two nie posz這 jak podczas pojedynku w grupie, kiedy to Truso wygra這 z rywalem z Koszalina r騜nic a 11 bramek. Po pierwszej po這wie by remis 10:10, ale w ci庵u zaledwie 12 minut od wznowienia gry przewaga elbl捫an uros豉 do czterech bramek (17:13). Podopieczni trenera Zygmunta Narbuntowicza nie oddali ju do ko鎍owej syreny prowadzenia i zdobyli br您owe medale olimpiady. Bramki w tym pojedynku rzucali: Sie鎥owski 8, Fonferek 7, Latoszewski 6, Masiak 3, Ringwelski 1, Grynis 1.

Mistrzem Polski junior闚 m這dszych zosta這 MKS Ko雟kie wygrywaj帷 w finale z Warszawiank Warszawa 22:15 (8:7).
     Ostateczna kolejno嗆: 1. MKS Ko雟kie, 2. Warszawianka Warszawa, 3. Truso Elbl庵, 4. Gwardia Koszalin, 5. Olimp Grodk闚, 6. Wis豉 P這ck, 7. Elektronik 鏚, 8. Vive Kielce.

MB
Polub ten artyku
  • Jak zawsze gdyby nie s璠ziowie mo瞠 by鄉y mieli z這to . Brawo Zoareks 豉dny bilansik ,no i Grynio no pi瘯nie !! Brawo cieszmy si z br您u bo to i tak wielkie osi庵ni璚ie .
    Zg這 do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    Gibon(2003-05-06)
  • Gratulacje dla nas:)czyli dla TRUSOOOOOO pozdrowienia dla calej druzyny, trenera i oczywiscie dla kierownika Andrzeja Rosiaka za zycie na lawce:)) Ajeeeeeny!
    0 0
    M這dy:)(2003-05-06)
  • Kilka sprostowa: z Elektronikiem 鏚 do przerwy by這 8:13 a nie 13:8 poza tym dwukrotnie zostal wymieniony P. Grynis, a nasz najlepszy skrzyd這wy nazywa sie Sie鎥owski...:)