uprzejmie informujemy, 瞠 w zwi您ku z wej軼iem w 篡cie Rozporz康zenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyli鄉y zgodn z nim polityk prywatno軼i. Regulacje RODO zmuszaj nas do wyst徙ienia z pro軸 do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowie, chocia z praktycznego punktu widzenia nic si nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyn rzecz, kt鏎a mo瞠 budzi Twoje obawy jest profilowanie. Wyja郾iamy, 瞠 w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wy陰cznie tym, 瞠 je郵i uprzednio by貫/a na stronie jakiego biura podr騜y, to z du篡m prawdopodobie雟twem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwowa b璠 banery z widokami z這cistych pla.

Prosimy zapozna si z polityk prywatno軼i stosowan na naszej stronie i zaakceptowa jej postanowienia.

Mo瞠 p騧niej

Truso zako鎍zy這 sezon (siatk闚ka)

Elbl庵, Truso zako鎍zy這 sezon (siatk闚ka) fot. Anna Dembi雟ka

Siatkarki II-ligowego Truso przegra造 drugi mecz play-off. W這c豉wianki okaza造 si za mocnym przeciwnikiem i u siebie, podobnie jak w Elbl庵u, wygra造 3:0. Podopieczne Andrzeja Jewniewicza i Wojciecha Samulewskiego zako鎍zy造 sezon na si鏚mym miejscu.

Elbl御kie siatkarki rywalizowa造 w fazie play-off z WTS W這c豉wek, kt鏎y po sezonie zasadniczym zaj掖 drugie miejsce w grupie. W pierwszym pojedynku Truso przegra這 u siebie 0:3 i by這 ma這 prawdopodobne, 瞠 na terenie rywala uda si wygra. WTS by zdecydowanym faworytem, do tego aspiruj帷ym do walki o I lig i chcia zako鎍zy rywalizacj na dw鏂h meczach. Elbl捫anki zagra造 we W這c豉wku dobry jeden i by造 blisko zako鎍zenia go na swoj korzy嗆, a w pozosta造ch dw鏂h gospodynie pokaza造 swoj si喚.
     Zawodniczki Truso 幢e wesz造 w mecz, mia造 problemy z odbiorem zagrywki i przy jednym ustawieniu straci造 a sze嗆 punkt闚. Gdy w ko鎍u w polu serwisowym pomyli豉 si Monika Miko豉jczyk uda這 si zdoby pierwsze oczko. Niestety kolejne trzy punty pad造 逝pem miejscowych i tablica wynik闚 wskazywa豉 9:1. Elbl捫ankom nie sz這 w ataku i w tym elemencie zdoby造 jedynie kilka punkt闚, za to przeciwniczki robi造 co chcia造. Przy stanie 15:6, o przerw poprosi trener Andrzej Jewniewicz. Po wznowieniu kolejne dwa punkty zdoby造 w這c豉wianki, posy豉j帷 pi趾i, kt鏎ych rywalki nie potrafi造 odebra. Szkoleniowiec Truso pr鏏owa ratowa wynik wprowadzaj帷 na boisko Urszul Zelman, Dari Grochowsk i Adriann Dzi帳owsk, jednak na nic si to nie zda這. Elbl捫anki przegra造 pierwszego seta 9:25.
     Po zmianie stron w這c豉wianki mog造 by nieco zaskoczone postaw przeciwniczek, bo te w ko鎍u zacz窸y punktowa. Nie幢e atakowa豉 Nikola Malczewska, postawi造 te dobry blok i po raz pierwszy w meczu prowadzi造 4:3. Gospodynie zaraz jednak wyr闚na造, by chwil p騧niej odskoczy na trzy oczka (10:7). Nasze siatkarki poprawi造 przyj璚ie, a w這c豉wianki zacz窸y pope軟ia b喚dy i wynik by na styku. Elbl捫anki r闚nie nie ustrzeg造 si pomy貫k, serwuj帷 w ta鄉, czy dotykaj帷 jej, jednak ich gra wygl康a豉 o wiele lepiej ni w pierwszej partii. Gdy przechodz帷 pi趾 wykorzysta豉 Martyna Bartnicka, MKS mia這 tylko punkt straty (20:21). Zaraz dwukrotnie pomyli造 si gospodynie i Truso mia這 pi趾 setow. Zar闚no pierwszej jak i drugiej nie uda這 si wykorzysta i by這 po 25. Dobry blok oraz atak WTS przes康zi o wygraniu seta przez gospodynie.
     W trzeciej partii pocz徠ek by w miar wyr闚nany, jednak elbl捫anki zn闚 musia造 goni wynik. Po ataku Aleksandry Fr帷kiewicz by這 5:3, a kolejne punkty Truso zdobywa這 po b喚dach przeciwniczek. Te z kolei 鈍ietnie atakowa造, posy豉造 te asy serwisowe i przy stanie 15:5 o przerw poprosi Andrzej Jewniewicz. Po wznowieniu nasze siatkarki zdoby造 kilka punkt闚, jednak zn闚 wi瘯szo嗆 po b喚dach gospody. Dobrze zaatakowa豉 Marta Matejko i Adrianna Dzi帳owska, uda這 si te postawi blok. Elbl捫anki nie mia造 zbyt wielu argument闚 by postawi si w這c豉wiankom i przegra造 seta 13:25 i ca貫 spotkanie 0:3.

WTS W這c豉wek - MKS Truso Elbl庵 3:0 (25:9, 27:25, 25:13)