Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Turniej Młodych Talentów

Elbląg, Turniej Młodych Talentów

W sobotę, 2 grudnia w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędzie się Turniej Młodych Talentów. Turniej Młodych Talentów to zawody skierowane do tancerzy, znajdujących się na początku drogi tanecznej, czyli dzieci i młodzieży posiadających najniższe klasy taneczne: H, G, F i E.

- W Elbląskim Klubie Tańca Jantar jest duża ilość zawodników z tymi niższymi klasami tanecznymi – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, prezes Stowarzyszenia Jantar. - Turniej organizowany jest właśnie z myślą o nich aby jak najwcześniej wdrożyć dzieci w cykl sportowy, który zawiera nie tylko treningi ale też rywalizację. Tworzenie warunków współzawodnictwa już na samym początku jest bardzo korzystne ze względu na rozwój umiejętności tanecznych, bowiem na zawodach dzieci mogą zmierzyć się z parami z innych klubów oraz podpatrzeć inne techniki taneczne. To także nauka zdrowej rywalizacji sportowej na zasadach fair-play i szkoła radzenia sobie ze stresem. Warto dodać, że podejmowanie rywalizacji od najmłodszych lat niesie wiele korzyści na przyszłość. To sport i współzawodnictwo uczy dzieci radzić sobie z napotkanymi problemami a także rozwija takie cechy jak cierpliwość, wytrwałość, zaradność oraz konsekwencja. Umiejętność radzenia sobie z porażką z kolei rozwija inteligencję emocjonalną dziecka. Częste konfrontacje z przeciwnikami sprawiają, że dziecko staje się bardziej odporne na stres i bardziej otwarte.
     
     Sobotni turniej odbędzie się w dwóch blokach, z czego pierwszy rozpoczyna się o godz. 14 a drugi o 16. Rywalizacja taneczna odbędzie się w czterech najniższych klasach tanecznych ułożonych według kategorii wiekowych. Dzieci będą prezentowały kombinację dwóch stylów: tańców standardowych i tańców latynoamerykańskich. Tancerzy oceni 5 – osobowa komisja sędziowską, w skład której wchodzić będą sędziowie z Torunia, Sopotu, Gdańska, Kwidzyna i Elbląga.
     Turniej Młodych Talentów odbędzie się w sobotę, 2 grudnia na sali sportowo-widowiskowej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Jest on dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Jantar, a współorganizatorem Centrum Spotkań Europejskich „Światowid w Elblągu.
Zyta Wrzos, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Firmowe
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem