Czwartek 21-03-2019, imieniny Benedykta, Filemona
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Turniej siatkarski w Gimnazjum nr 9

 
Elbląg, Turniej siatkarski w Gimnazjum nr 9

W sobotę, 6 czerwca, między godz. 9 a 14.30 w Hali Sportowej Gimnazjum nr 9 odbył się Siatkarski Turniej Singli i Mikstów „dwójek” Salwator Cup 2015. Organizatorem turnieju był Parafialny Uczniowski Klub Sportowy Salwator Elbląg oraz Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu.

W turnieju udział wzięły dzieci z trzech klubów: Akademii Siatkarskiej Kurian z Olsztyna, Wilkowa oraz gospodarzy PUKS Salwator Elbląg. Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach singli, w których udział wzięło 22 zawodników oraz 3 kategorii mikstów, w których wystartowało 14 zespołów. Dodatkowo przeprowadzono rozgrywki w kategorii „dwójek” dziewcząt, w których udział wzięło 6 drużyn. Mecze były rozgrywane na sześciu boiskach jednocześnie. W trakcie całego turnieju odbyło się 112 spotkań (w kategorii singli – 1 set do 15 punktów – z wymaganą różnicą 2 punktów; w kategorii mikstów – 3 sety do 15 punktów – z wymaganą różnicą 2 punktów, w kategorii dwójek dziewcząt – 3 sety do 11 punktów). Wiele meczy było bardzo zaciętych, gdzie o rozstrzygnięciu w secie decydowała najmniejsza z możliwych przewag.
     W kategorii singli rocznik 2006 zwyciężyła Natalia Kurian (Akademia Siatkówki Kurian Olsztyn) przed Anną Fiedorowicz (Akademia Siatkówki Kurian Olsztyn) i Nikolą Pędzich (Wilkowo).
     W kategorii singli rocznik 2004 wygrał Marcin Książek (Wilkowo), który w finale pokonał swojego klubowego kolegę Kacpra Harkot 15:10. Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Olszewska (Wilkowo), która pokonała Oliwię Kuberską (Wilkowo) 15:11.
     W kategorii mikstów rocznik 2005 zwyciężyła drużyna Salwator Elbląg 6 w składzie Krystyna Jankowska i Łukasz Tomaszewski, przed Salwator Elbląg 8 (Magdalena Oziemkiewicz i Grzegorz Szczepanik). Trzecie miejsce zajęła drużyna Salwator Elbląg 7 (Natalia Marciniak i Piotr Dubieleski).
     W kategorii mikstów rocznik 2003 najlepsza okazała się drużyna Kurianvolley Olsztyn 1 (Zuzanna Dąbrowska i Szymon Ławrynowicz), która wyprzedziła drużynę Wilkowo 1 (Patrycja Harkot i Marcin Książek) oraz Salwator 4 (Patrycja Bochenek i Piotr Oziemkiewicz).
     W kategorii mikstów rocznik 2001 bezkonkurencyjna okazała się drużyna Kurianvolley Olsztyn 2 (Agata Pawlikowska, Rafał Rydzewski i Wiktor Kaczmarek), II miejsce zajęła drużyna Kurianvolley Olsztyn 3 (Aleksandra Chudzik i Kamil Chudzik), na III miejscu uplasowała się drużyna Salwator Elbląg 2 w składzie Klaudia Płocka i Szymon Kijewski.
     W kategorii dwójek dziewcząt najlepsza okazała się drużyna Wilkowo 4 (Oliwia Kuberska i Katarzyna Olszewska), która pokonała drużynę Wilkowo 5 (Martyna Kubaczka i Julia Siemaszko) 2:1 (8:11, 11:6, 11:7). W meczu o III miejsce drużyna Wilkowo 3 Nikola Pędzich i Daria Koziorzemska) pokonała zespół Salwator Elbląg 10 (Natalia Marciniak i Matylda Dwulat) 3:0 (11:4, 11:4, 11:8).
     
     Najlepsi zawodnicy i najlepsze drużyny otrzymały puchary, a za pierwsze trzy miejsca w każdej z kategorii pamiątkowe medale. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów oraz organizatora. Gorące podziękowania dla wszystkich uczestników za przybycie i grę fair play, dla kibiców za doping, dla sponsorów za ufundowanie nagród oraz dla wszystkich sędziów. Do zobaczenia na kolejnym turnieju.
Marek Oziemkiewicz, PUKS Salwator Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Clinex M9 Strong
Clinex Grill
Płyn do mycia i dezynfekcji
Pieczątki Firmowe