Niedziela 21-10-2018, imieniny Jakuba, Urszuli
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Bezpieczeństwo przede wszystkim Bezpieczeństwo przede wszystkim

Turnieje na Riwierze

Elbląg, Turnieje na Riwierze

6 lipca rozpocznie się cykl turniejów siatkówki plażowej w Kadynach o Puchar Srebrnego Dzwonu oraz Super Puchar Srebrnej Riwiery.

Turnieje siatkówki plażowej będą miały charakter otwarty i odbywać się będą na terenie Kompleksu Rekreacyjnego Srebrna Riwiera w Kadynach. W zawodach startują drużyny składające się z 2 uczestników, ubranych w jednakowe stroje sportowe. Zapisy uczestników przed każdym turniejem od godz. 10 do 10:30. Początek każdego turnieju o godz. 10:45. Wpisowe od każdej drużyny wynosi 20 zł. System rozgrywek uzależniony będzie każdorazowo od ilości startujących drużyn. Wszystkie turnieje rozgrywane będą wg aktualnie obowiązujących przepisów PZPS. Gramy 1 set do 21 pkt. Finał każdego turnieju do dwóch wygranych setów, do 21 pkt. Do punktacji końcowej brane będą pod uwagę wyniki 3 turniejów i punkty zdobyte w turnieju finałowym.
     Punktacja:
     I miejsce – 10 pkt,
     II miejsce – 8 pkt,
     III miejsce – 6 pkt,
     IV miejsce – 5 pkt itd.
     Po każdym turnieju dwie pierwsze drużyny będą rozstawione, a reszta drużyn będzie dolosowana. W przypadku nieobecności jednego z partnerów danej drużyny, drugi partner może startować z innym zawodnikiem pod inną nazwą, a zdobyte punkty będą zaliczone od początku dla tego nowego zespołu. W turnieju finałowym weźmie udział osiem najlepszych drużyn.
     Organizatorzy (Ognisko TKKF Witoszewo w Elblągu i Kompleks Rekreacyjny Srebrna Riwiera w Kadynach) przewidują bardzo atrakcyjne nagrody dla dwóch pierwszych zespołów w finale turnieju oraz nagrody rzeczowe i dyplomy, a także inne atrakcje.
     Ponadto w dniu 30 sierpnia o godz. 10:30 na terenie Kompleksu Rekreacyjnego Srebrna Riwiera w Kadynach rozegrany zostanie turniej w plażową piłkę siatkową o Super Puchar Srebrnej Riwiery pomiędzy dwoma pierwszymi zespołami turnieju o Puchar Srebrnego Dzwonu w Kadynach, a dwoma pierwszymi zespołami turnieju o Puchar Prezydenta Elbląga.
     Terminy:
     1) 06.07.2008 - niedziela - inauguracja rozgrywek
     2) 19.07.2008 - sobota
     3)16.08.2008 - sobota
     4) 24.08.2008 - niedziela - finał rozgrywek
     W przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu turnieju, a nowe zostaną podane w mediach lokalnych. Jednakże realizatorzy tego przedsięwzięcia nie dopuszczają do siebie tego czarnego scenariusza, ponieważ jak twierdzą zamówili sobie dobrą pogodę na wszystkie weekendy wakacji.

Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem