Poniedziałek 28-05-2018, imieniny Justyny, Jaromira

512 918 555

Noc Muzeów Noc Muzeów

Udany turniej w Olsztynie (judo)

Trzy pierwsze miejsca, jedno drugie i pięć trzecich - to bilans młodych judoków MKS Truso podczas ogólnopolskiego turnieju rozgrywanego w Olsztynie. Zawody zorganizowane zostały z okazji dziesięciolecia UKS Rekord.

W Olsztynie rozegrany został I Ogólnopolski Turniej Dzieci w Judo z okazji dziesięciolecia Uczniowskiego Klubu Sportowego Rekord Olsztyn. W zawodach wystartowała liczna grupa elbląskich judoków z MKS Truso. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyła w wadze - 42 kg Agata Olejniczak, natomiast Monika Zachorska walcząca w wadze + 48 kg zajęła trzecie.
     Wśród chłopców z rocznika 1995 i młodsi pierwsze miejsce przypadło Kacprowi Tonga w wadze - 29 kg. Na drugim uplasował się w wadze - 32 kg Marcin Hojarski, natomiast trzecie przypadły: Pawłowi Dryce (- 29 kg), i Dominikowi Pawlakowi (- 46 kg). Na szóstej pozycji uplasował się w wadze - 32 kg Paweł Stępień.
     Natomiast wśród chłopców z rocznika 1993-95 najlepiej zaprezentował się Łukasz Białkowski, który okazał się bezkonkurencyjny w wadze - 38 kg. Dwa trzecie miejsca zajęli: Jakub Płocheć (- 35 kg) oraz Krzysztof Puzdrowski (- 42 kg), natomiast na piątej pozycji zawody ukończył Damian Drozd startujący w wadze - 35 kg.