Udany występ elblążan (karate)

Dagmar Chmara z Elbląskiego Klubu Karate wywalczył w Gorzowie Wielkopolskim tytuł wicemistrza Polski w kat. wagowej - 65 kg Na wysokiej trzeciej pozycji uplasował się drugi z naszych reprezentantów - Arnold Goliszewski, startujący w wadze powyżej 80 kg.

W Gorzowie Wielkopolskim odbyły się XXIV Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF. W zawodach udział wzięło w kumite dwóch zawodników Elbląskiego Klubu Karate. Najwięcej powodów do radości miał Dagmar Chmara, który w wadze 65 kg wywalczył tytuł wicemistrza Polski. Bardzo dobrze zaprezentował się także aktualny wicemistrz świata Arnold Goliszewski startujący w wadze powyżej 80 kg, a także w kat. open. Zawodnik EKK w obu kategoriach znalazł się na trzeciej pozycji i był to jego już 24 udział w Mistrzostwach Polski w Karate WKF.
     Warto dodać, że wcześniej w Bydgoszczy w Ogólnopolskim Turnieju Karate WKF (młodzików, juniorów i kadetów) zawodnik EKK Adrian Durma wywalczył pierwsze miejsce w kumite kadetów w kat. wag. 70 kg.

• Tak gwoli scisłości to srebro wywalczył Dagmar Chmara a nie Dagmara :), no chyba ,że Dagmar przeszedł od niedzieli operacje zmiany płci :). Arnold zdobył dwa medale brązowe, jeden w kategorii +80 kg, a drugi w kategorii Open. Na przyszłość lepiej takie rzeczy sprawdzać :)
  • .....Brawo !!! Szybka reakcja, ale śmiechu mieliśmy trochę dużo...tylko ciekawe czy Dagmarowi było do smiechu ;) ?
  • No i może jeszcze jedna mała poprawka i news by był poprawny :) Dagmar startował w kat do 65 kg :)
  • Tekst poprawiliśmy. W imieniu autora zainteresowanego za pomyłkę przepraszamy.
    0
    0
    Redakcja(2004-04-20)
  • Świetnie się spisaliście koledzy, oby tak dalej. Przypomniały mi się stare dobre czasy, może kiedyś jeszcze wrócą. pozdrawiam EKK i senseia-Józka.
    0
    0
    Rafał K. (kosy)(2004-04-21)
  • Rafal czekamy na Ciebie ... my też powspominamy stare czasy ;)
    0
    0
    Tomek W.(2004-04-22)
  • Zapraszam na stronę Arka Goliszewskiego www.arni.elit.net.pl - znajduje się tam fotorelacja z tegorocznych Mistrzostw Polski w Gorzowe Wielkopolskim.