UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ugrali szlema (brydż)

 
Elbląg, Ugrali  szlema  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl

W pięciogodzinnym maratonie brydżyści z województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego walczyli o miejsca na podium. Wygrał duet Jan Chodkiewicz - Robert Grad z Braniewa z wynikiem 68,45 proc.

Dalsze miejsca w top dziesiątce zajęli: 2. Andrzej Fronczak - Marek Lichocki (Elbląg) - 67,56 %  3. Bogusław Gierulski (Elbląg) - Ryszard Pichla (Braniewo) - 63,19 %. 4. Kazimierz Konefał (Nowy Staw) - Jerzy Sukow (Elbląg) 5. Mirosław Makurat - Piotr Mroziński (Gniew) 6. Witold Nowicki - Leszek Wasung (Nowy Staw) 7. Michał Gutowski - Daniel Wesołowski (Sztum) 8- 9 Bogusław Banaszkiewicz - Piotr Wojtacha (Nowy Staw) i Zbigniew Pękala - Andrzej Skoczylas (Warmia) 10. Bogdan Jabłoński - Mariusz Sarnowski (Elbląg). W imprezie udział wzięło 17 duetów. Było to dynamiczne widowisko sportowe. Gratulacje dla zwycięzców na podium.
     W głównym Klubie Brydżowym w Elblągu odbył się patriotyczny Otwarty Regionalny Turniej Par na zapis maksymalny z okazji święta Konstytucji 3 Maja. Imprezę zaszczyciło ponad 20 zawodniczek i zawodników. Rywalizacja była niezwykle emocjonująca. Zwyciężył duet Zbigniew Bando i Zbigniew Listwnik - 64,04 % wyprzedzając Andrzeja Fronczaka i Marka Lichockiego Elbląg - 60,67 % oraz parę Bogusława Gierulskiego Elbląg - Ziemowita Nowaka Nowy Dwór Gdański - 58,67 %. W kategorii kobiet zwyciężyły Janina Maksymowicz - Iwona Wierzbicka wyprzedzając Renę Biedę - Leokadię Danielewicz, zaś w kategorii par mikstowych zwyciężył duet Iwona Smilgin Elbląg - Jerzy Kwoczek Gronowo Górne wyprzedzając Annę Dworakowską Suchacz - Marka Czaplińskiego Elbląg. Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego zaprasza wszystkich chętnych na otwarty patriotyczny turniej brydża sportowego parami z okazji Jubileuszu 75. rocznicy zdobycia przez żołnierzy 2. Korpusu Armii Władysława Andersa Monte Cassino,który odbędzie się w poniedziałek, 13 maja w Hotelu Arbiter. Rejestracja do godz. 16:45 u organizatora turnieju. Start godz. 17.
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Konto poczty elektronicznej
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata