Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

UKS „Orlik” podsumował kadencję

Elbląg, UKS „Orlik” podsumował kadencję Prezes Ryszard Krzysztofowicz wręcza trofea.

Byłem jednym z twórców UKS „Orlik” i zawsze powierzano mi obowiązki prezesa tego klubu - wspomina Ryszard Krzysztofowicz. - Zawsze dziękowałem za dowody uznania, obiecując, że to po raz ostatni przyjmuję tę nominację, ale niestety, czas na pożegnanie z fotelem prezesa jeszcze nie nadszedł.

- Kolejne Walne Zgromadzenie Delegatów Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orlik”, jakie ostatnio obradowało, po udzieleniu absolutorium ustępującemu zarządowi, ponownie poprosiło, żebym jeszcze raz przyjął obowiązki prezesa - mówi Ryszard Krzysztofowicz. - Argumentowano to na różne sposoby, ale najważniejsze dla delegatów były wyniki sportowe naszych zawodniczek i zawodników osiągane w ostatnim czasie. Oprócz prezesury zajmuję się trenerką dziewcząt i chłopców, i to przeważyło. Nie chcę, by przylgnęło do mnie miano „żelaznego prezesa”, ale z woli ludu tak się stało. Teraz moim celem będzie utrzymanie rosnącego poziomu sportowego zawodniczek i zawodników. W ubiegłym sezonie na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Ostrołęce bardzo dobre wyniki zanotowały Paulina Lubowiecka, Adrianna Dobrołowicz i Martyna Jankowiak. Wszystkie zostały powołane do kadry województwa warmińsko-mazurskiego. Jednak najważniejsze były sukcesy Karola Dobrołowicza. Elbląski pięcioboista na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Grudziądzu zdobył złoty medal. Pojechał z reprezentacją Polski do Dublina w Irlandii na Zawody Nadziei Olimpijskich „Olympic Hops Yotuh B” i wywalczył złoty medal z reprezentacyjną sztafetą, indywidualnie w trójboju nowoczesnym zdobył srebrny medal i został uhonorowany srebrnym medalem za drugie miejsce w zawodach reprezentacji Polski. W nadchodzącym sezonie Dobrołowicz wystartuje po raz pierwszy w zawodach pięcioboju nowoczesnego i do tego zadania będzie specjalnie przygotowywany. Obok wymienionych zawodniczek i zawodników systematycznym szkoleniem objętych mamy 30 osób, a dodatkowo dochodzą tzw. grupy naborowe w różnych kategoriach wiekowych, poznające dyscyplinę. Zatem pracy nam nie brakuje. Liczę, że w prowadzeniu klubu pomogą mi wybrani do zarządu: Tomasz Jankowiak - wiceprezes, Anna Paczkowska - księgowa, Irena Dobrołowicz - sekretarz, Katarzyna Czyż i Waldemar Kaska - członkowie. Komisją Rewizyjną dowodzi Małgorzata Mytych. Pierwszym sprawdzianem mobilności zarządu będzie organizacja zgrupowania w czasie ferii w Pasymiu. Weźmie w nim udział, w dniach od 31 stycznia do 8 lutego, 24-osobowa kadra zawodniczek i zawodników. Po powrocie do Elbląga, od 9 do 15 lutego, 35 osób będzie trenowało na obozie dochodzeniowym szermierkę, pływanie na krytej pływalni i umiejętności strzeleckie na obiektach w mieście. Mam nadzieję, że ten cykl przygotowań, jaki planujemy, zaowocuje dobrymi wynikami w sezonie startowym - podsumowuje Ryszard Krzysztofowicz.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Seat
Ubezpieczenia OC i AC
Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej