Sobota 15-12-2018, imieniny Waleriana, Celiny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

UKS Wikingowie skorzysta z promocji i wsparcia (hokej)

 
Elbląg, UKS Wikingowie skorzysta z promocji i wsparcia (hokej) fot. nadesłana
Rek

Niestety kluby i organizacje sportowe w Polsce borykają się ze słabą kondycją ze względu na brak środków finansowych na ich funkcjonowanie i rozwój. Lekarstwem na te problemy jest udział w prekursorskiej inicjatywie realizowanej za pośrednictwem platformy społecznościowo-informacyjnej WspieramyKlub.pl. Dzieki niej Klub UKS Wikingowie z Elbląga korzysta z bezpłatnej promocji i wsparcia finansowego dla klubów.

Ideą powstania platformy jest zmiana sposobu postrzegania i finansowania polskich klubów i organizacji sportowych, poprawa kondycji tych instytucji oraz zapoczątkowanie pozytywnych zmian w świecie sportu. Celem inicjatywy jest wsparcie finansowe i medialne podmiotów sportowych, które dołączą do grona zrzeszonych klubów w platformie WspieramyKlub.pl. Dotyczy to zarówno zorganizowanych form, jak również indywidualnych sportowców. Portal jest dedykowany klubom i organizacjom sportowym wszystkich dyscyplin i klas oraz sportowcom, którzy są na początku drogi sportowej, jak i zawodnikom, którzy już mogą poszczycić się doświadczeniem w tej materii, a zarazem udzielić cennych wskazówek młodszym stażem kolegom.
     Klub od otrzymania wsparcia dzielą trzy kroki: (1) zrzeszenie się w platformie na mocy podpisania umowy zrzeszeniowej, (2) aktywne prowadzenie profilu klubowego utworzonego w domenie www.wspieramyklub.pl zgodnie z wymogami regulaminu platformy oraz (3) rozpowszechnianie informacji o udziale w projekcie i zachęcanie osób z otoczenia klubu do odwiedzania jego strony klubowej. Realizacja tych warunków skutkuje udziałem klubu w zysku wygenerowanym przez platformę sportową. Model funkcjonowania WspieramyKlub.pl zakłada bowiem, że 60 procent zysku netto zostanie podzielone równomiernie i przekazane na rzecz zrzeszonych klubów i organizacji sportowych, które spełniły zobowiązania wynikające z regulaminu platformy.
     Ponadto zrzeszone podmioty mają szansę partycypować w kolejnych 10 procentach zysku, które z kolei zostanie podzielone według stopnia popularności profili klubów, co podnosi wagę aktywności i częstotliwości odwiedzin strony klubowej we WspieramyKlub.pl przez kibiców, rodziny, przyjaciół klubu - wszystkich, którym zależy na poprawie sytuacji finansowej ulubionej drużyny. Zaangażowanie społeczności sportowej skupionej wokół klubu powoduje, że wzrasta jego szansa na otrzymanie wyższego wsparcia.
     Oprócz wsparcia finansowego kluby i organizacje zrzeszone w platformie zyskują także możliwość ograniczenia kosztów funkcjonowania poprzez korzystanie z funkcjonalności "Zakupy Klubowe", co również jest elementem misji. Cel promocji klubu jest realizowany poprzez udostępnianie klubom indywidualnych i darmowych stron internetowych, które są miejscem prezentowania bieżącej działalności klubu.
     W akcji wspierania podmiotów ze świata sportu bierze udział już ponad 180 klubów i organizacji sportowych z całego kraju, które aktywnie prowadzą indywidualne strony internetowe utworzone w strukturach portalu i rozpowszechniają ideę WspieramyKlub.pl w swoim środowisku. Systematycznie napływają kolejne zgłoszenia podmiotów zainteresowanych współdziałaniem.
     Drugim, ale równie istotnym, celem realizowanym za pośrednictwem strony WspieramyKlub.pl, jest promocja indywidualnych sportowców, niezależnie od wieku i praktykowanej dyscypliny sportu. Grupa ponad 100 talentów sportowych, które zrzeszyły się w platformie, otrzymuje wsparcie medialnie i jest promowana w platformie oraz w mediach społecznościowych. Udział w projekcie to dla nich szansa na zaprezentowanie osiągnięć przed jednostkami i instytucjami ze świata sportu i pozyskanie sponsora. Każda z tych osób (podobnie jak klub) posiada dostęp do darmowej i indywidualnej strony internetowej w domenie www.wspieramyklub.pl, za pośrednictwem której informuje internautów i potencjalnych inwestorów o swoich sukcesach sportowych, o planach i potrzebach związanych z samorealizacją. Sportowcy mają możliwość wzięcia udziału w "Zakupach Klubowych", by nabywać akcesoria sportowe w okazyjnych cenach, oraz poszukiwać sponsorów za pośrednictwem specjalnie do tego przygotowanej funkcjonalności "Szukam wsparcia".
     Pierwszy w Polsce portal społecznościowo-informacyjny WspieramyKlub.pl wspierający finansowo i medialnie kluby i organizacje sportowe oraz sportowców wprowadziła na rynek mediów internetowych Spółka APOYO Sport z siedzibą w Kielcach.
UKS Wikingowie Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Żarówki LED