Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W drodze do mistrzostwa (taniec)

 
Elbląg, W drodze do mistrzostwa (taniec)
fot. nadesłana

Grupa instruktorów i trenerów tanecznych z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” wyjechała dziś (11 lipca) do Włoch na tygodniowe szkolenie we włoskim klubie tańca.

W drodze do mistrzostwa
     Projekt „Vademecum nauczyciela tańca - w drodze do mistrzostwa” został przygotowany przez dwóch partnerów – Stowarzyszenie „Jantar” z Polski i Szkołę Tańca Belfiore Black and White z Włoch. Jest skierowany do nauczycieli tańca – instruktorów i trenerów Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”, którzy wezmą udział w wymianie partnerskiej i będą doskonalić swoje umiejętności oraz zdobywać nowe kwalifikacje we włoskim klubie tańca.
     Uczestnicy projektu jeszcze przed wyjazdem mieli lekcje angielskiego i włoskiego. Instruktorzy ćwiczyli przede wszystkim słownictwo taneczne, dzięki któremu będą mogli nie tylko komunikować się z włoskimi szkoleniowcami, ale sami prowadzić szkolenia taneczne z użyciem języka obcego.
     - Ten projekt to kolejna okazja do tego, aby nasi instruktorzy tańca mogli się szkolić – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, koordynator projektu. – Instruktorzy poznają model pracy w klubie tanecznym, włoskie zasady metodyki nauczania tańca, a zdobytą wiedzę wykorzystają w nauczaniu tańca w polskich klubach.
     Dzięki realizacji projektu uczestnicy wyjazdu zdobędą nowe umiejętności i kwalifikacje, które zaowocują podniesieniem poziomu edukacji prowadzonej w Elbląskim Klubie Tańca i lepszym wyszkoleniem zawodników. Szkolenie za granicą ma przyczynić się do zwiększenia kompetencji językowych, a włoski model kształcenia tancerzy będzie mógł zostać dostosowany do polskich warunków i przeniesiony na tutejszy grunt.
     Elbląscy instruktorzy i trenerzy wyjechali do Włoch na tydzień. Szkolić będą się w Klubie Tańca Belfiore Black and White w Rzymie.
     
     
Projekt dofinansowany przez Komisję Europejską w ramach Programu „Uczenie się przez całe życie”.
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Rabaty do 11 000 zł na auta z rocznika 2019 w
Modny Citroen C3 - HADM Gramatowski
Ostatnie sztuki Skody Rapid w salonie HADM
ZWYCIĘSKI SUV C5 AIRCROSS - HADM Gramatowski