UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wakacyjny kurs na Młodszego Ratownika

 

Elbląskie WOPR zaprasza na nowy kurs na ratownika,który rozpocznie się 8 sierpnia o godz.9 w Kompleksie Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym „Zdrowe Braniewo” mieszczące się przy ul. Łąkowej 1 w Braniewie.

Kurs potrwa od 8 do 16 sierpnia. Zajęcia praktyczne i teoretyczne będą odbywały się w godzinach porannych od 9.00. Wymagania formalne uczestnika kursu:
     - ukończone 12 lat (zgoda rodziców/opiekunów na udział w kursie)
     - zaświadczenie lekarskie
     - karta pływacka.
     
     Zebranie organizacyjne w Elblągu odbędzie się 4 sierpnia o godz. 10.00 w Biurze EL WOPR przy ul. Robotniczej 68 (Kryta Pływalnia). Zebranie organizacyjne w Braniewie odbędzie się 8 sierpnia o godz. 9.00 w "Kawiarni" basenu w Braniewie.
     

 


     Zapisy i wszelkie informacje:
     Biuro EL WOPR
     ul. Robotnicza 68
     tel. 55 234 92 61
     e-mail:elwopr@tlen.pl
     www.elblaskiewopr.pl.
     


     
     
--------------- Reklama ----------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl