Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Weekend na medal

 
Elbląg, Weekend na medal fot. nadesłana
Rek

W miniony weekend tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar udział wzięli w zawodach rozegranych w Kolbudach i Olsztynie. Wynikiem jest 12 złotych, 12 srebrnych i 14 brązowych medali oraz uzyskanie przez parę awansu do klasy C.

W sobotę w Kolbudach odbył się XII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Latino Cafe Cup – Grand Prix Polski EKS. W turnieju udział wzięli młodsi i starsi elbląscy zawodnicy, którzy spisali się na medal.
     
     Poniżej najlepsze wyniki:
     8-9F:
     1. miejsce - Konrad Śliwa i Hanna Buczek
     3. miejsce - Krzysztof Szostak i Amelia Szewczyk
     
     10-11F:
     2. miejsce - Filip Smolarek i Otylia Walińska
     3. miejsce - Łukasz Sarnowski i Justyna Reich
     
     10-11E kombinacja 6T
     2. miejsce - Bartosz Woliński i Maja Konarzewska
     3. miejsce - Mariusz Zamiara i Amelia Saryk
     
     12-13D Standard
     2. miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa
     3. miejsce - Olaf Krawczyk i Klaudia Ulkowska
     
     12-13D LATIN
     2. miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa
     
     12-13C LA
     3. miejsce - Jakub Zieliński i Olga Nycnerska
     
     14-15D Standard
     3. miejsce - Michal Dreger i Kinga Sokalska
     
     GPP Dorośli Open ST
     7. miejsce – Grzegorz Ślusarski i Paulina Karpińsk
     
     W niedzielę, 18 listopada w Olsztynie odbyły się turniej - Roztańczona Warmia i Mazury, w ramach którego rozegrany został ogólnopolski turniej punktowy oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
     
     Wyniki z turnieju punktowego:
     10-11F
     1. miejsce - Tomasz Sokół i Kornelia Wasiłyszyn
     3. miejsce - Łukasz Sarnowski i Justyna Reich
     
     12-13 G
     1. miejsce – Jurand Kuźniarski i Zuzanna Daraszkiewicz
     
     12-13E
     1. miejsce - Oskar Penke i Dominika Rybska
     
     12-13D ST
     2. miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa -> Awans do klasy C w standardzie
     
     12-13D LA
     2 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa
     
     14-15D ST
     1. miejsce - Wiktor Walczak i Julia Skwira
     2. miejsce - Michał Dreger i Kinga Sokalska
     
     14-15D LA
     2. miejsce - Wiktor Walczak i Jullia Skwira
     
     14-15C ST
     3. miejsce - Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska
     
     Wyniki z Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego
     MW Dzieci Starsze ST
     2. miejsce - Gabriel Pietras i Julia Kawa
     3. miejsce - Marceli Józefowicz i Patrycja Jankowska
     
     MW Dzieci Starsze LA
     2. miejsce - Gabriel Pietras i Julia Kawa
     3. miejsce - Marceli Józefowicz i Patrycja Jankowska
     
     MW Juniorzy Młodsi ST
     1 miejsce - Jakub Zieliński i Olga Nycnerska
     3 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa
     
     MW Juniorzy Młodsi LA
     1 miejsce - Jakub Zieliński i Olga Nycnerska
     
     MW Juniorzy Starsi ST
     1. miejsce - Paweł Skwira i Natalia Łysko
     3. miejsce - Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska
     
     MW Juniorzy Starsi LA
     1. miejsce - Paweł Skwira i Natalia Łysko
     3. miejsce - Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska
     
     MW Młodzież ST
     2. miejsce - Mateusz Bernad i Marianna Karman
     3. miejsce - Marcin Pilarski i Wiktoria Jezierska
     
     MW Dorośli ST
     1. miejsce - Marcel Tworkowski i Agnieszka Jankowska
     
     MW Dorośli LA
     1. miejsce - Marcel Tworkowski i Agnieszka Jankowska
     Wyniki pozostałych elbląskich tancerzy dostępne są na stronie.
Zyta Wrzos, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Czytnik kart kryptograficznych
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)