UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Worek medali dla Ataku

 
Elbląg, Worek medali dla Ataku
fot. nadesłana

W Gimnazjum nr 9 przy ul. Browarnej 1 odbył się III Regionalny Warmińsko-Mazurski Turniej Olimpiad Specjalnych w Judo. Zawodnicy po raz kolejny pokazali, że osoby z niepełnosprawnością intelektualną potrafią przy odpowiedniej zachęcie i wsparciu trenera cieszyć się i czerpać korzyści z uczestnictwa w sporcie.

W turnieju wzięło udział 24 zawodników z Klubu OS ''Oni w Ataku'', który działa przy Integracyjnym Klubie Sportowym ''Atak''. Trenerem sekcji jest Katarzyna Wanatowska.
     Turniej odbył się zgodnie z Ceremoniałem Olimpiad Specjalnych. Nad stroną techniczną i bezpieczeństwem zawodników podczas turnieju czuwała sędzina główn Paulina Dąbrowska.
     Zawodnicy zostali podzieleni na osiem grup startowych według wagi, poziomu umiejętności, stopnia zaawansowania i grupy sprawnościowej zgodnej z zasadami Międzynarodowej Organizacji Judo-IJF. Walki były bardzo zacięte i nie brakowało sportowych emocji.
     Po walkach zawodnikom wręczono 10 złotych, 8 srebrnych, 5 brązowych medali, a także jedną wstęgę za udział w turnieju. Zawodnicy otrzymali także pamiątkowe worki sportowe.
     Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, władzom klubu IKS ‘’Atak’’, członkom Klubu Olimpiad Specjalnych ’’Oni w Ataku’’, a także rodzicom i zawodnikom za pomoc w organizacji turnieju. Dziękujemy trenerom za przygotowanie judoków do startu, sędziom za obiektywizm podczas zawodów, a kibicom za doping i wsparcie.
     
IKS Atak
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama