Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wybierz obrońców 70-lecia Olimpii

Elbląg, Wybierz obrońców 70-lecia Olimpii

Sondaż portElu

Obrońcami 70-lecia Olimpii Elbląg powinni zostać
Andrzej Bianga 7.2%
Henryk Brajtenbach 1.0%
Janusz Buczkowski 14.0%
Józef Bujko 3.3%
Waldemar Bujko 1.6%
Mirosław Fabiszewski 1.1%
Jerzy Fiłonowicz 13.3%
Jerzy Górski 1.4%
Andrzej Hanis 0.6%
Janusz Kanabaj 3.6%
Sebastian Klimek 7.7%
Zdzisław Kowalski 0.9%
Zenon Małek 2.5%
Krzysztof Orzechowski 3.2%
Jacek Pietrzykowski 1.4%
Zbigniew Przybylski 0.6%
Adam Ridinger 1.2%
Mirosław Smolarek 2.7%
Jerzy Stelina 4.3%
Zbigniew Sula 3.0%
Dariusz Tyburski 10.9%
Henryk Weiss 3.3%
Robert Żuralski 11.3%
Liczba głosów: 1261. Sondaż został zakończony.

Zakończyliśmy głosowanie na bramkarza w Jedenastce 70-lecia Olimpii, teraz czas na wybór najpopularniejszych obrońców. Nasza sonda potrwa do 2 października, głos można oddawać aż na 23 zawodników! Do jedenastki zostanie nominowanych czterech zawodników, którzy będą cieszyli się największą popularnością.

Głosowanie na Jedenastkę 70-lecia Olimpii Elbląg trwa na portEl.pl (sonda internetowa, patrz obok) i na łamach Dziennika Elbląskiego (kupony wycięte z gazety). Wszystkie głosy będą zsumowane po zakończeniu jesiennej rundy, wtedy też poznamy laureatów.
     Ze względu na specyfikę internetu głosowanie na portEl.pl podzieliliśmy na etapy. Do 20 września można była wybrać najpopularniejszego bramkarza, teraz przyszedł czas na wybór najpopularniejszych obrońców. Kandydatów jest aż 23, a są to: Józef Bujko, Waldemar Bujko, Andrzej Bianga, Henryk Brajtenbach, Jerzy Fiłonowicz, Janusz Buczkowski, Mirosław Fabiszewski, Andrzej Hanis, Zdzisław Kowalski, Janusz Kanabaj, Zenon Małek, Krzysztof Orzechowski, Zbigniew Przybylski, Jacek Pietrzykowski, Adam Ridinger, Zbigniew Sula, Jerzy Stelina, Mirosław Smolarek, Henryk Weiss, Robert Żuralski, Jerzy Górski, Dariusz Tyburski, Sebastian Klimek. Głosowanie potrwa do 2 października. Do Jedenastki 70-lecia Olimpii zostanie nominowanych czterech zawodników, którzy otrzymają najwięcej głosów.
     W dniach 3-14 października odbędzie się na portEl.pl głosowanie na pomocników, od 26 października do 6 listopada na napastników (w terminie 15-25 października ze względu na kampanię wyborczą do parlamentu sportowej sondy nie będziemy prowadzić), a od 7 do 18 listopada – na trenera. Wyniki przekażemy do klubu, gdzie spłyną także głosy czytelników „Dziennika Elbląskiego”.
     W Jedenastce 70-lecia Olimpii znajdą się: bramkarz, czterech obrońców, czterech pomocników oraz dwóch napastników, którzy otrzymają największą liczbę głosów.
     
     UWAGA! Wyniki na portEl.pl to tylko część głosów w plebiscycie, doliczone zostaną do głosów czytelników "Dziennika Elbląskiego", którzy głosują na kuponach.
     
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie Skody HADM
Serwis i oryginalne części Audi
Serwis i Części VW - HADM Gramatowski
Citroen HADM Gramatowski już otwarty!