Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Wtorek 21-11-2017, imieniny Janusza, Konrada
 
Rek

UWAGA!

Zamknij Zamknij
Rek
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Na osiedlu

Gospodarka

Społeczeństwo

Kultura

Sport

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Ewenement natury Ewenement natury

Wyniki Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego

Elbląg, Wyniki Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego fot. W. Wawro (nadesłane)
Rek

11 listopada (czwartek) w Tolkmicku odbyły się II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostwa Okręgu Warmińsko-Mazurskiego.

Wyniki tancerzy Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”:
     
     Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
     3. Karol Pietruszka, Blanka Szczepura
     
     Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
     1. Dawid Piotrowski, Judyta Nowaczyk
     8. Jakub Frąszczak, Agata Pietrowska
     9. Michał Wojniusz, Karolina Piątkowska
     11. Mateusz Zajdel, Aleksandra Gronkowska
     
     Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
     1. Kordian Zagaja, Adrianna Sosik
     3. Maciej Warda, Karolina Sobocińska
     
     Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
     4. Jarosław Maczyszyn, Alicja Pawłowska
     
     Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
     10. Jarosław Maczyszyn, Alicja Pawłowska
     
     Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
     2. Tomasz Łobocki, Magdalena Czuba
     
     Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
     3. Tomasz Łobocki, Magdalena Czuba
     
     Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
     2. Marcin Kobierowski, Natalia Bartosińska
     6. Michał Gibas, Paulina Jankowska
     
     Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
     4. Piotr Cieszkowski, Iga Cieszkowska
     9-10. Damian Drozd, Monika Sokołowska
     
     Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 6T
     2. Karol Ledwosiński, Klaudia Kędzierska
     4. Kamil Liber, Aleksandra Ławrynowicz
     
     Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
     2. Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska
     3. Paweł Beńko, Dorota Lis
     
     Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
     1. Paweł Beńko, Dorota Lis
     2. Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska
     
     Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
     1. Bartłomiej Szkutnik, Alicja Minkiewicz
     2. Mateusz Czyżyk, Marta Pilipczuk
     3. Sebastian Rutkowski, Arletta Wyżlic
     6. Łukasz Pierwienis, Martyna Nowaczyńska
     
     Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
     3. Łukasz Pierwienis, Martyna Nowaczyńska
     
     Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
     1. Bartłomiej Szkutnik, Alicja Minkiewicz
     2. Mateusz Czyżyk, Marta Pilipczuk
     4. Sebastian Rutkowski, Arletta Sebastian
     5. Paweł Jacewicz, Izabella Gierulska
     
     Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
     4. Paweł Jacewicz, Izabella Gierulska
     
     Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
     4. Tomasz Łobocki, Magdalena Czuba
     
     Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
     4. Tomasz Łobocki, Magdalena Czuba

Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama