Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Niedziela 22-04-2018, imieniny Łukasza, Leona
 
Rek

UWAGA!

Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Na osiedlu

Gospodarka

Społeczeństwo

Kultura

Sport

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Samozapłon czy brak wyobraźni? Samozapłon czy brak wyobraźni?

Wyniki rozgrywek Elbląskiej Ligi Halowej

Elbląg, Wyniki rozgrywek Elbląskiej Ligi Halowej

Dwie kolejki w SuperLidze i jedna w I lidze - tak wyglądał weekend w ELH. W SuperLidze trzy drużyny zachowały statut niepokonanej i są to: Fuks, Hydroton Dream i EKO. W I lidze natomiast popisy strzeleckie zafundowała kibicom Lira Lighting, która wygrała z ZUO aż 11:3. Bez porażki, w I lidze, pozostają cztery zespoły.

SuperLiga
     Komplet wyników 2. kolejki:
     C.R.P. Wopal - EKO 2:3 (1:2)
     0:1 - Bianga (5.), 0:2 - P. Sambor (6.), 1:2 - Wojtkiewicz (14.), 1:3 - Jodziałło (22.), 2:3 - Przybyła (30).
     
     Wiarus - Amatorzy 0:4 (0:1)
     0:1 - Zdunek (4.), 0:2 - Grabowski (16.), 0:3 - Grabowski (26.), 0:4 - Kosiński (27.).
     
     Decoro - NORTHSERVIS-PSP 4:5 (0:3)
     0:1 - Filipowicz (12.), 0:2 - Rakoczy (13.), 0:3 - Laskowski (14.), 1:3 - Tytek (18.), 2:3 - Gortatowski (19), 3:3 - Dinh (20.), 3:4 - Ramsz (23.), 3:5 - Ramsz (25.), 4:5 - Gortatowski (28.).
     
     Metrotest - Stokrotki 3:4 (3:0)
     1:0 - Rogowski (5.), 2:0 - Płachecki (10.), 3:0 - Gładek (12.), 3:1 - Mróz (17.), 3:2 - Mróz (17.), 3:3 - Wiernicki (24.), 3:4 - Bałdyga (29.).
     
     Hydroton Dream - REM 4:2 (1:1)
     0:1 - Wiśniewski (3.), 1:1 - T. Nowicki (8.), 1:2 - M. Trochowski (17.), 2:2 - Bieńko (18.), 3:2 - Bieńko (21.), 4:2 - T. Nowicki (23.).
     
     DRE - Asenhajm er 2:2 (2:0)
     1:0 - WOłyniec (8.), 2:0 - Piotrowski (11.), 2:1 - MAłkiński (20.), 2:2 - Gołębiewski (21.).
     
     Dowodzenie - Fuks 1:7 (0:2)
     0:1 - Chodziński (10.), 0:2 - Siedlecki (15.), 0:3 - Czajka (18.), 1:3 - Szymanowski (18.), 1:4 - Bukowski (23.), 1:5 - Konieczki (25.), 1:6 - Szałkowski (26.), 1:7 - Czajka (26.).
     
     Komplet wyników 3. kolejki:
     NORTHSERVIS-PSP - Hydroton Dream 1:4 (1:2)
     0:1 - T. Nowicki (1.), 0:2 - P. Nowicki (6.), 1:2 - Filipowicz (14.), 1:3 - Piasta (19.), 1:4 - T. Nowicki (27.).
     
     Fuks - C.R.P. Wopal 4:3 (2:1)
     1:0 - Konieczki (7.), 2:0 - Fedeczko (8.), 2:1 - 2:2 - Żukowski (19.), 2:3 - Sieńczak (25.), 3:3 - Czajka (25.), 4:3 - Czajka (26.).
     
     EKO - DRE 2:1 (2:0)
     1:0 - T. Sambor (8.), 2:0 - P. Sambor (11.), 2:1 - Piotrowski (26.).
     
     Asenhajmer Oldboys OE - Metrotest 1:0 (0:0)
     1:0 - Buchalski (30.).
     
     Stokrotki - Decoro 4:2 (1:0)
     1:0 - Wiernicki (4.), 1:1 - Narloch (20.), 2:1 - Kołecki (21.), 2:2 - Narloch (23.), 3:2 - Mróz (26.), 4:2 - Bałdyga (29.).
     
     Amatorzy - Dowodzenie 2:2 (1:0)
     1:0 - Pleszkun (12.), 2:0 - Stalmirski (16.), 2:1 - Gołębiewski (19.), 2:2 - Kęska (23.)
     
     REM - Wiarus 0:6 (0:3)
     0:1 - Uhryn (1.), 0:2 - Uhryn (8.), 0:3 - Bandurski (13.0, 0:4 - Durnaś (18.), 0:5 - Bandurski (20.), 0:6 - Uhryn (25.).
     
     Tabela
     1.Fuks 3 9 14:4
     2.Hydroton Dream 3 9 11:5
     3.EKO 3 9 6:3
     4.Stokrotki 3 6 10:8
     5.Asenhajmer 3 5 4:3
     6.Amatorzy 3 4 6:5
     7.DRE 3 4 6:6
     8.Wiarus 3 3 8:7
     9.Metrotest 3 3 5:6
     10.NORTHSERVIS-PSP 3 3 7:10
     11.REM 3 3 8:13
     12.C.R.P. Wopal 3 1 6:8
     13.Dowodzenie 3 1 3:10
     14.Decoro 3 0 9:15
     
     I liga
     Komplet wyników 2. kolejki:
     Victoria - Exclusive Sport/PC Koni 5:8 (3:5)
     1:0 - Tomczyk (1.), 1:1 - Rozpędowski (2.), 2:1 - Tomczyk (6.), 2:2 - Ziemczonek (7.), 3:2 - Lipiński (8.), 3:3 - Bożek (12.), 3:4 - Wulczyński (14.), 3:5 - Ziemczonek (15.), 3:6 - Rozpędowski (25.), 3:7 - Rozpędowski (27.), 3:8 - Rozpędowski (28.), 4:8 - Tomczyk (29.), 5:8 - Tomczyk (29.).
     
     Alstom Power Zakład Turbin - PBG Jankowiak 2:4 (1:2)
     0:1 - Jakubiak (4.), 0:2 - Światkowski (8.), 1:2 - Bildziuk (10.), 1:3 - Światkowski (19.), 2:3 - Bildziuk (23.), 2:4 - Światkowski (24.).
     
     EDBA - ECM El-Hurt 2:3 (1:0)
     1:0 - Kopycki (7.), 1:1 - Jurewicz (24.0, 1:2 - Krzeszewski (24.), 1:3 - Krzeszewski (30.), 2:3 - Stypułkowski (30.).
     
     All Sammahalla - Lambada 2:1 (0:1)
     0:1 - Liszewski (8.), 1:1 - Malinowski (19.), 2:1 - Włodarczyk (27.).
     
     ZUO Elbląg - Lira Lighting 3:11 (2:6)
     0:1 - Kliński (1.), 0:2 - Żmijewski (2.), 0:3 - Chęsy (7.), 0:4 - Rogala (9.), 1:4 - P. Brynda (9.), 2:4 - P. Brynda (10.), 2:5 - Żmijewski (12.), 2:6 - Chęsy (14.), 2:7 - Damnic (17.), 2:8 - Rogala (19.), 3:8 - Apanowicz (20.), 3:9 - Rogala (22.), 3:10 - Chęsy (23.), 3:11 - Chęsy (26.).
     
     Paradoks - Legioniści 1:4 (1:0)
     1:0 - Borecki (4.), 1:1 - Wieczorek (17.), 1:2 - Wieczorek (20.), 1:3 - Cywiński (25.), 1:4 - Grzelak (27.).
     
     Tabela
     1.Lira Lighting 2 6 17:4
     2.Ex.Sport/PC Koni 2 6 14:5
     3.ECM El-Hurt 2 6 11:3
     4.Legioniści 2 6 8:3
     5.PBG Jankowiak 2 4 7:5
     6.Victoria 2 3 10:11
     7.All Sammahalla 2 3 5:6
     8.EDBA 2 1 5:6
     9.Lambada 2 0 3:6
     10.Alstom Power ZT 2 0 2:10
     11.Paradoks 2 0 2:11
     12.ZUO 2 0 4:18
     
     

Organizator ELH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Płyn do mycia i dezynfekcji
Pieczątki Firmowe
Clinex Stronger
Długopis i Pióra z Grawerem