Wyniki12. kolejki A klasy (piłka nożna)

Lider z Małdyt nie pojawił się na meczu we Fromborku, przegrał więc walkowerem, a mimo to utrzymał prowadzenie w tabeli. Faktu tego nie wykorzystali piłkarze LZS Lubomino/Wilczkowo, którzy zaledwie zremisowali na własnym boisku z Pomowcem Gronowo Elbląskie 0:0 i tracą do Czarnych dwa punkty.

Ostatni w tabeli Agat Jegłownik trzymał się dzielnie przez ponad godzinę meczu z Sambią, ale po upływie tego czasu w ciągu trzech minut stracił trzy bramki i ostatecznie uległ 0:4. Mimo wyniku remisowego do przerwy, wysokiej porażki 1:4 w Zwierzewie doznały rezerwy elbląskiej Concordii (występujące jako Mlexer Elbląg).

Kormoran Zwierzewo - Mlexer Elbląg 4:1 (1:1)
     1:0 - Majewski (15.), 1:1 - Sienkiewicz (17.), 2:1 - Wołodźko (65.), 3:1 - Kalwiński (70.), 4:1 - Szczypiński (82. k.)

Sambia Świątki - Agat Jegłownik 4:0 (0:0)
     1:0 - Ociesa (62.), 2:0 - Piotrowski (62. sam.), 3:0 Stryjek (65.), 4:0 – Sasin (73.)

Wałsza Pieniężno - Piast Wilczęta 2:2 (0:0)
     1:0 - Hałuszko (49. sam.), 1:1 - Hałuszko (63.), 1:2 - Byk (88.), 2:2 - Wieliczko (90.)

GLKS Miłakowo - Victoria Rychliki 1:3 (1:3)
     1:0 - Matera (5.), 1:1 - I. Brzezicki (6.), 1:2 - Komycz (21.), 1:3 - Pankiewicz (32.)

Lubomino/Wilczkowo - Pomowiec Gronowo Elbląskie 0:0

Syrena Młynary - Granica Zagaje 4:1 (1:1)
     0:1 - Bukacki (17.), 1:1 - Dobkiewicz (31.), 2:1 - Perlejewski (60.), 3:1, 4:1 - P. Leonowicz (71. k., 82.)

No 1/Zalew Frombork - Czarni Małdyty 3:0 (vo).