Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wysokie noty elbląskiego SZS

Elbląg, Wysokie noty elbląskiego SZS W czerwcu Elbląg gościł uczestników Ogólnopolskiej Gimnazjady w Grach Zespołowych.

Sprawa utworzenia Centralnego Ośrodka Sportowego Szkolnego Związku Sportowego w Sztutowie, o której niedawno informowaliśmy, ruszyła z miejsca. Wprawdzie nie ma jeszcze decyzji, ale po nowym roku odwiedzi nas i dokona wizji lokalnej w Sztutowie przewodniczący Zarządu Głównego SZS Wojciech Ziemniak.

W Warszawie obradował krajowy zjazd delegatów Szkolnego Związku Sportowego. Dokonał oceny pracy Zarządu Głównego SZS w minionej kadencji, wybrał nowe władze z działaczami z Warmii i Mazur w składzie. W przedstawianych sprawozdaniach podkreślano wzorową organizację przez Elbląski Szkolny Związek Sportowy imprez sportowych o krajowej randze.
     - Mieliśmy dużo satysfakcji podczas obrad zjazdu, kiedy w ocenach działań organizacji w minionej kadencji kilkakrotnie wymieniano Elbląski Szkolny Związek Sportowy, podkreślając wzorową organizację imprez o krajowej randze powierzanych nam przez ZG SZS, w tym tegorocznej Ogólnopolskiej Gimnazjady w Grach Zespołowych - opowiada o wrażeniach ze zjazdu Janusz Pająk, wiceprzewodniczący ESZS. - Delegaci udzielili absolutorium ustępującym władzom, przyjęli program działań do roku 2013. W tym kluczowym dokumencie dla pracy wszystkich szkolnych organizacji w terenie podkreślono potrzebę kontynuacji współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach igrzysk młodzieży szkolnej, gimnazjady i licealiady na poziomie gmin, powiatów, miast, województw i krajowym. Do programu współzawodnictwa będą stopniowo włączane nowe dyscypliny sportowe, takie jak pływanie czy gimnastyka artystyczna i sportowa. Dalszemu doskonaleniu poddane zostaną sprawdzone z dobrymi efektami programy „Animatora Sportu Dzieci i Młodzieży” i „Animatora Sportu Osób Niepełnosprawnych”. Zamierza się wznowić zaniechany ostatnio „Konkurs 5 milionów”, także nasilić szkolenie animatorów sportu i sędziów dyscyplin sportowych. Nowością będzie wdrażany program „Animator Orlik 2012”, którego celem będzie organizacja zajęć sportowych na zbudowanych ostatnio boiskach. W wyniku wyborów nowym przewodniczącym Zarządu Głównego SZS został Wojciech Ziemniak, pochodzący z Wielkopolski poseł Platformy Obywatelskiej, znany w środowisku z bardzo dobrej pracy organizacyjnej w sporcie szkolnym w miejscowości Racot. Mnie wybrano do prezydium i zarządu SZS. W składzie zarządu jest też Wojciech Wasiela, przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie. Natomiast do składu Komisji Rewizyjnej wybrano Zbigniewa Bryka z Braniewa. Chciałbym dodać, że sprawa utworzenia Centralnego Ośrodka Sportowego Szkolnego Związku Sportowego w Sztutowie, o której niedawno informował portEl, ruszyła z miejsca. Wprawdzie nie ma jeszcze decyzji, ale po nowym roku odwiedzi nas także w tej sprawie i dokona wizji lokalnej w Sztutowie przewodniczący ZG SZS Wojciech Ziemniak. Jesteśmy dobrych myśli - podkreśla Janusz Pająk, wiceprzewodniczący Elbląskiego Szkolnego Związku Sportowego.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Kuchnia 7
Promocja RATY 0%
AMK Kuchnia 2
Promocja RATY 0%