Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wystartuj w półmaratonie

Elbląg, Wystartuj w półmaratonie
Trasa pierwszego elbląskiego półmaratonu "Bażant" (fot. nadesłane)

Międzyszkolny Klub Sportowy Truso w Elblągu przypomina, ze do pierwszego elbląskiego półmaratonu "Bażant" pozostało jeszcze 18 dni. "Bażant" wystartuje w niedzielę 26 września o godz. 11. Miejscem startu jest oczywiście Park Leśny „Bażantarnia”.

Organizatorzy biegu wyznaczyli dwa główne cele imprezy. Dzięki niej chcą promować Elbląg oraz popularyzować bieganie i inną rekreację ruchową. Na miejsce startu (i mety) "Bażanta" wyznaczono polanę przy wiacie „Margitka”. Zawodnicy będą mieli do przebiegnięcia 21096 metrów w biegu głównym. Podczas imprezy nie zabraknie jednak biegów towarzyszących. Dodatkowo w dzień poprzedzający bieg główny, organizatorzy planują pierwsze integracyjne spotkanie Elbląskich Biegaczy, na które niech czują się zaproszeni wszyscy miłośnicy biegania. Spotkanie odbędzie się 25 września (sobota), o godz. 19, w hali MOS-u (Klub Olimpijczyka). Wówczas zostaną omówione trasy i przepisy biegu a także nastąpi prezentacja zawodników.
     Do biegu w "Bażancie" uprawnione są osoby indywidualne oraz zawodnicy klubów i uczniowie szkół, którzy ukończyli 18 rok życia. Wszyscy zawodnicy w biegu głównym zobowiązani są do posiadania przy sobie (do wglądu przez organizatora) dowodu osobistego oraz aktualnych badań lekarskich lub pisemnego oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w biegu. Zgłoszenia do biegu głównego przyjmowane będą wyłącznie na formularzu zgłoszeniowym, dostępnym na stronie: www.mostruso.pl, w zakładce Elbląski Półmaraton – Bażant 2010. Zgłoszenia do pozostałych biegów mogą być dokonywane w dniu imprezy, w biurze zawodów (które będzie mieścić się na polanie w wiacie "Margitka") w godz. 8:45 – 10:30.
     Opłata startowa wynosi 20 zł, w ramach których organizator zapewnia: okolicznościową koszulkę z oddychającego materiału, medal (odlewany), dyplom, napoje na trasie i mecie, posiłek po zawodach przy ognisku oraz serię zdjęć do pobrania ze strony organizatora. Za ważne zgłoszenie do Elbląskiego Półmaratonu Bażant 2010 uważa się terminowe dostarczenie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego i oświadczenia oraz potwierdzenie dokonania opłaty startowej. Opłata raz wniesiona nie podlega zwrotowi. Ostateczny termin dokonania opłaty startowej do półmaratonu to 14 września.
     Szczegóły imprezy, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie organizatora: MOS Truso Elbląg
Robert Bieńkowski, MKS Truso
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne GIANFRANCO FERRE
okulary korekcyjne Agatha Ruiz de la Prada
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli
OKOWOKO s.c.