Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

XI Integracyjny Rajd Rowerowy

Elbląg, XI Integracyjny Rajd Rowerowy fot. arch. portEl.pl

Środowiskowy Dom Samopomocy Filia nr 3 przy Domu Pomocy Społecznej w Elblągu oraz Elbląskie Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Osobom Chorym Psychicznie ich Rodzinom i Opiekunom „Pro-Familia” serdecznie zaprasza na XI Integracyjny Rajd Rowerowy, który odbędzie się 9 czerwca o godz. 11.

Impreza odbędzie się w ramach XVIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem : „Rodzina - tu wszystko się zaczyna”. O godz. 11 zbiórka w parku Bażantarnia przy wiacie Irenka, godz. 11:15 rozpoczęcie rajdu - start spod wiaty Irenka, godz. 12 zakończenie rajdu w parku „Bażantarnia” przy wiacie Irenka, wspólna zabawa przy grillu i dobrej muzyce. Rajd poprowadzi profesjonalnie Pan Marek Kamm. Szczegółowych informacji udziela Karolina Hołody pod nr telefonu 55 235 11 23.
     
     Regulamin Rajdu Rowerowego
     I. Postanowienia ogólne
     1. Intencją organizatorów jest szersze włączenie społeczności lokalnej w aktywne formy rekreacyjno- sportowe poprzez udział w organizowanym 9.06.2016r Rajdzie Szlakiem Parku „Bażantarnia” połączonym z piknikiem oraz ciekawymi atrakcjami. W rajdzie mogą brać udział osoby dorosłe.
     II. Nazwa imprezy
     1. Rajd Rowerowy szlakiem Elbląskiego Parku Krajobrazowego Bażantarnia
     III. Cel imprezy
     1. Promocja walorów przyrodniczych i kulturowych miasta Elbląga i okolic.
     2. Propagowanie aktywnej formy wypoczynku i zdrowego trybu życia.
     3. Integracja społeczności lokalnej
     IV. Organizatorzy
     Elbląskie Stowarzyszenie „ PRO – Famila”
     Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Winnej 9
     V. Termin, miejsce i trasa
     1. Rajd odbędzie się 9.06.2016r.
     2. Zbiórka uczestników o godz. 11.00 w Parku Bażantarnia przy wiacie Irenka. Start o godzinie 11.15, a zakończenie przejazdu około godziny 12.00 w Elbląskim Parku Krajobrazowym Bażantarnia .
     3. Trasa przebiegać będzie: z polany przy wiacie Irenka.
     4. Na niektórych krótkich odcinkach Rajd będzie odbywać się przy nie ograniczonym ruchu drogowym pod opieką terapeutów. Uczestnicy powinni zachować szczególną ostrożność i przestrzegać zasad ruchu drogowego, mając na uwadze możliwość wyjechania pojazdów z dróg leśnych, ulic czy pojedynczych zabudowań.
     VI. Warunki Uczestnictwa
     1. Rajd ma charakter otwarty, ale w szczególności adresowany jest do doświadczonych rowerzystów, dorosłych oraz młodzieży.
     2. Przed Rajdem należy zadbać o stan techniczny swojego roweru oraz o odpowiedni ubiór ochronny( ochraniacze, kask ochronny)
     3. Uczestnicy powinni zaopatrzyć się w wodę mineralną.
     4. Udział w Rajdzie wymaga wcześniejszego zgłoszenia uczestnictwa. Zgłoszenia należy składać u terapeutów odpowiedzialnych za przebieg trasy rajdu. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika, adres zamieszkania oraz PESEL , dane osobowe opiekuna.
     VII. Sposób przeprowadzania rajdu rowerowego
     1. Uczestnik zobowiązany jest wpisać się na listę startową z podaniem: imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, pesel, nr dowodu lub legitymacji.
     2. Rajd prowadzą osoby wyznaczone przez organizatorów. Uczestnicy Rajdu zobowiązani są przestrzegać Regulaminu Rajdu i poleceń prowadzących Rajd.
     3. Na zakończenie Rajdu odbędzie się piknik wraz z ciekawymi atrakcjami.
     VIII. Informacje dodatkowe
     1. Uczestnicy są objęci ubezpieczeniem NW.
     IX. Postanowienia końcowe
     1. Dane osobowe uczestników podlegają ochronie przez ustawę o ochronie danych osobowych. Organizator gromadzi dane osobowe zawodników tylko dla celów Rajdu i nie udostępnia ich osobom trzecim. Zawodnik zgłaszając się zgadza się na wykorzystanie jego danych osobowych do celów rajdu.
     2. Organizator zastrzega sobie prawo do uzasadnionych zmian dotyczących przebiegu planowanej trasy oraz do interpretacji i zmian niniejszego Regulaminu.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Hosting WWW START