UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

XIX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja

 
Elbląg, XIX    Międzynarodowy Festiwal Unihokeja
Nagrody wręczała Dorota Pawłow, Dyrektor Departamentu Sportu Urzędu Miejskiego w Elblągu (fot. nadesłane)

Zakończył się 19. Międzynarodowy Festiwal Unihokeja pod patronatem Pomorskiej Spółki Gazownictwa organizowany przez Elbląski Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Ministerstwa Sportu i Zarządu Głównego SZS.

Puchary Bałtyku po rozegraniu 206 meczów, równoznaczne z tytułami Mistrzów Polski Szkól zdobyli: w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej drużyny dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Trzebini i chłopców ze Szkoły Podstawowej z Babimostu; w Gimnazjadzie dziewczęta z Gimnazjum Nr 3 w Trzebini i chłopców z Gimnazjum Nr 3 w Sanoku, w Licealiadzie – dziewczęta z I LO z Sanoka i chłopcy z II LO także z Sanoka.
     Dodajmy, że najlepsze miejsca z zespołów Warmii i Mazur uhonorowane medalami zdobyły drużyny: srebrne w Licealiadzie dziewczęta z Morąga i brązowe z Gimnazjady dziewczęta z Żabiego Rogu oraz chłopcy z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Morąga.
     Za zajęcie czterech pierwszych miejsc w sześciu kategoriach wiekowych zespoły otrzymały puchary a za trzy pierwsze miejsca zawodnicy otrzymali medale ufundowane przez Departament Sportu Urzędu Miejskiego w Elblągu. Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy uczestnictwa a zawodnicy okolicznościowe koszulki. Najlepsi strzelcy, najlepsi zawodnicy, najlepsi bramkarze z sześciu kategorii otrzymali statuetki oraz nagrody rzeczowe.
     Nagrody wręczali:
     - Dorota Pawłow – Dyrektor Departamentu Sportu Urzędu Miejskiego w Elblągu,
     - Marek Wnuk – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu ,
     - Janusz Pająk – członek Prezydium Zarządu Głównego Szkolnego Związku Sportowego w Warszawie, Wiceprzewodniczący Elbląskiego Szkolnego Związku Sportowego
MOSiR Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama