UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Z Piekarczykiem pobiegną dzieci i drużyny

 
Elbląg, MOSIR
MOSIR
Reklama

Wraz z tegorocznym XI Elbląskim Biegiem Piekarczyka, który odbędzie się 2 czerwca, odbędzie się także VI Enduro Kid, a wśród startujących w biegu głównym, zobaczymy rywalizujące drużyny.

2 czerwca za sprawą XI Biegu Piekarczyka w Elblągu pobiegną zawodnicy z Polski jak i z zagranicy. Elbląski bieg wpisał się już na stałe w plany startowe biegaczy. Do pokonania jest dystans 10 km, z którym zmierzyć się mogą zarówno zawodowcy, jak i amatorzy, dla których będzie to możliwość rywalizacji i sprawdzenia swoich sił w profesjonalnej imprezie biegowej.
       Wzorem lat ubiegłych w ramach biegu głównego wystartują także drużyny, złożone z osób reprezentujących głównie firmy, instytucje, fundacje oraz stowarzyszenia sportowe. Dla nich prowadzona będzie odrębna klasyfikacja. Wynik końcowy zespołu stanowić będzie suma czasów uzyskanych przez pięciu pierwszych zawodników, a zwycięską drużyną, będzie ta z najmniejszą sumą czasów. Trzy najlepsze teamy otrzymają puchary. Każda drużyna może składać się z minimum pięciu zawodników, którzy dokonali wcześniejszej pełnej rejestracji za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej www.biegpiekarczyka.pl. Dopiero na tej podstawie kierownik jednostki lub upoważniony przedstawiciel dokonuje zgłoszenia całego zespołu.
       Warunkiem dopuszczenia drużyny do biegu będzie poprawne wypełnienie listy (należy podać imię i nazwisko zawodnika) i przesłanie jej do dnia 24.05.2019 r do godz. 23:59 na adres e-mail organizatora: imprezy@mosir.elblag.eu. W tytule należy podać: „XI Bieg Piekarczyka – klasyfikacja drużynowa”. W przypadku uzyskania jednakowych wyników przez więcej niż jedną drużynę, o miejscu w klasyfikacji końcowej zdecyduje czas najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach. Natomiast jeśli bieg ukończy mniej niż pięciu zawodników, drużyna nie zostanie sklasyfikowana.
      
       Start w Biegu Piekarczyka stanowi duże wyzwanie i przeżycie dla dzieci, które startują tego samego dnia, w poprzedzającym bieg główny, Enduro Kid. W tym roku będzie to VI edycja biegu dziecięcego, w którym udział mogą wziąć zawodnicy w wieku od 0 do 15 lat. Szczególnie najmłodsza kategoria wiekowa, w której startują maluchy wspierane przez swoich rodziców, wzbudza zachwyt kibicujących widzów. Starsze dzieci swój udział traktują bardzo poważnie i dają z siebie wszystko, co również zyskuje uznanie wśród dopingującej publiczności.
       Bieg Enduro Kid rozgrywany jest, w zależności od kategorii wiekowej, na dystansie od 50 m do 600 m. Wszyscy młodzi zawodnicy mogą liczyć na pamiątkowy medal, który będzie im przypominał o udziale w imprezie. Zgłoszenia do VI Biegu Enduro Kid będą przyjmowane do 24.05.2019 za pośrednictwem strony www.biegpiekarczyka.pl. Koszt uczestnictwa w XI Elbląskim Biegu Piekarczyka wynosi 30 zł za pakiet startowy bez pamiątkowej koszulki lub 50 zł za pakiet z koszulką, natomiast udział w Mini Biegu Enduro Kid to koszt 10 zł.
       Organizatorami XI Elbląskiego Ulicznego Biegu Piekarczyka są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski w Elblągu, natomiast współorganizatorem Szkoła Podstawowa nr 16. Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski – Prezydent Elbląga.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama