Wtorek 19-02-2019, imieniny Konrada, Arnolda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Z podwórka na stadion (piłka nożna)

24 kwietnia mija termin zgłaszania drużyn do IX edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. To największe w Polsce rozgrywki dla dziesięciolatków i młodszych dzieci, w których corocznie bierze udział kilkadziesiąt tysięcy zawodników z całego kraju. W tym roku nagrodą główną dla zwycięzcy jest wyjazd na stadion Realu Madryt - Santiago Bernabeu.

Z roku na rok więcej uczestników
     O rosnącej popularności turnieju świadczy fakt, że w 2007 roku w zabawie wzięło udział 16 tysięcy dzieci, a rok później ich liczba wzrosła już do 23 tysięcy. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większej liczby uczestników. Tak jak w poprzednich edycjach, turniej swym mecenatem otoczyło szacowne grono ludzi futbolu na czele z trenerem reprezentacji Polski Leo Beenhakkerem, Europejską Unią Futbolu UEFA (Program Grassroots) a także Ministrem Sportu i Turystyki oraz Ministrem Edukacji Narodowej.
     
     Poziom gwarantowany
     Wysoki poziom zawodów gwarantuje specjalnie powołany na potrzeby imprezy Sztab Szkoleniowy, w skład którego wchodzą - Radosław Mroczkowski i Andrzej Zamilski (asystenci Leo Beenhakkera), Stefan Majewski, Michał Globisz i Dariusz Wójtowicz (trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski). Na wymierne efekty pracy tegoż sztabu bardzo liczy Tomasz Zabielski, koordynator Turnieju z ramienia PZPN: - Jesteśmy przekonani, że w IX edycji Turnieju, podobnie jak w poprzednich, zobaczymy pasję, emocje i rywalizację w duchu fair play oraz że uda nam się odkryć wielkie piłkarskie indywidualności, tak jak to bywało w poprzednich latach.
     
     Jak zgłaszać zespoły?
     Dwunastoosobowe drużyny dziewcząt lub chłopców do 24 kwietnia mogą zgłaszać trenerzy i nauczyciele w-f. Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem stron internetowych www.zpodworkanastadion.pl lub www.uks.info.pl Aplikacje można nadsyłać również pocztą tradycyjną na adres: UKS przy Polskim Związku Piłki Nożnej, 00-080 Warszawa, ul. Miodowa 1 lub faksem na numer (022) 625 38 86.
     
     System rozgrywek
     Rozgrywki w IX edycji „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” rozpoczną się wkrótce po zakończeniu zapisów. Najpierw młodzi piłkarze rywalizować będą na szczeblu gmin i powiatów, a drużyny, które wyjdą zwycięsko z tych eliminacji, zagrają w 16 finałach wojewódzkich. Najlepsze ekipy w województwach wyjadą na cztery dwunastodniowe obozy szkoleniowe, na których trenować będą pod czujnym okiem wspomnianego Sztabu Szkoleniowego oraz walczyć o udział w ogólnopolskim finale imprezy, który zostanie rozegrany w dniach 4-6 września. W ścisłym finale zagra 16 najlepszych drużyn (po osiem chłopców i dziewczynek). Zwycięzcy mają zagwarantowany wyjazd na stadion Realu Madryt - Estadio Santiago Bernabeu (w dwóch poprzednich edycjach Pucharu Tymbarku laureaci odwiedzili stadion FC Barcelona Camp Nou i legendarny londyński Wembley). W trakcie wyjazdu do Madrytu rozegrają mecze towarzyskie ze swoimi hiszpańskimi rówieśnikami.
     
     PZPN we współpracy z Tymbarkiem
     Głównym organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a głównym sponsorem producent soków Tymbark. Współpraca ma na celu wyszukiwanie talentów piłkarskich, a następnie ułatwienie młodym zawodnikom należytego rozwoju piłkarskiego.
BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia klasyczna
Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia nowoczesna III