UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zagrali o Błękitną Wstęgę Zatoki Elbląskiej (brydż)

 
Elbląg, Zagrali o Błękitną Wstęgę Zatoki Elbląskiej  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl

W Elblągu odbył się Mityng Brydżowy pod nazwą "O Błękitną Wstęgę Zatoki Elbląskiej". W imprezie udział wzięli brydżyści z Elbląga,Warmii i Żuław. W finale na starcie stanęło dwóch pasjonatów brydża.

Po pasjonującej rywalizacji od startu do mety sensacyjne zwycięstwo w imponującym stylu odniósł duet Marek Serdyński (Nowakowo) i Zbigniew Samborski (Elbląg) wyprzedając Jerzego Kwoczka (Gronowo Górne) - Jerzego Rebella (Milejewo). Trzecie miejsce na podium zajęli Marian Grabowski (Braniewo) i Jan Konrakiewicz (Elbląg). Oto klasyfikacja top dziesiątki; 1. Zbigniew Samborski (Elbląg) - Marek Serdyński (Nowakowo) - 60,26 pkt. 2.Jerzy Kwoczek (Gronowo Górne) - Jerzy Rebell (Milejewo) - 30,00 pkt. 3. Marian Grabowski (Braniewo) - Jan Kondrakieicz (Elbląg) - 18,00 pkt. 4. Bogusław Gierulski (Elbląg) - Ziemowit Nowak (Nowy Dwór Gdański) - 15,00 pkt. 5. Janusz Ciszak (Elbląg) - Waldemar Ślesicki (Nowakowo) - 7,50 pkt. 6. Jerzy Litwinko - Bogdan Jabłoński (Elbląg) 6,75 pkt. 7. Roman Błoński (Nowa Pasłęka) - Tadeusz Mielko. 8. Iwona Smilgin - Bernard Rynkowski (Elbląg) minus 13,00 pkt. 9. Rena Bieda - Regina Wołek (Elbląg) - minus 27,75 pkt. 10. Anna Dworakowska (Suchacz) - Marek Czapliński (Elbląg) - minus 81,00 pkt. - W minionych tygodniach pracowaliśmy bardzo ciężko, byliśmy bardzo dobrze przygotowani do tej imprezy - mówią zwycięzcy turnieju. - Jeszcze tydzień temu nikt nie przewidywał takiego scenariusza, a zatem marzenia spełniają się - wyznali Zbigniew Samborski i Marek Serdyńśki.Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza wszystkich chętnych miłośników brydża sportowego na patriotyczny Mityng Brydżowy z cyklu Jubileuszowego 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski, który odbędzie się w poniedziałek, 3 września w hotelu Pod Lwem. Start o godz. 17.
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama