UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zagrali o podkowę Kasztanki Marszałka Józefa Piłsudskiego

 
Elbląg, Zagrali o podkowę Kasztanki Marszałka Józefa Piłsudskiego

W poniedziałek, 22 października w Głównym Klubie Brydżowym w Elblągu odbył się Pierwszy Otwarty Regionalny Turniej Brydżowy Par pod wspólną "O Podkowę Kasztanki Marszałka Józefa Piłsudskiego".

Pierwsza edycja patriotycznego turnieju zbiegła się z okrągłą rocznicą Jubileuszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski.W turnieju zagrała cała czołówka elbląska oraz brydżystki i brydżyści z Braniewa, Gronowa Elbląskiego, Kwietniewa, Milejewa, Nowakowa, Nowej Pasłęki i Suchacza. Ostra rywalizacja toczyła się od pierwszego do ostatniego rozdania. Po ciekawej i zaciętej walce turniej zakończył się zwycięstwem duetu Andrzej Fronczak (Elbląg) - Krzysztof Nagielski (Kwietniewo) - 66,30 % wyprzedzając Jerzego Ratkowskiego i Jerzego Sukowa (Elbląg) - 64,42 % oraz Zbigniewa Samborskiego (Elbląg) i Marka Serdyńskiego (Nowakowo) - 58,52%.W kategorii Walentynek najlepszą parą okazały się Rena Bieda i Leokadia Danielewicz (Elbląg) zaś w kategorii par mikstowych Anna Dworakowska (Suchacz) i Waldemar Ślesicki (Nowakowo).
     Ruszyła Elbląska Liga Brydżowa, najbardziej brydżowe show w Elblągu. Tytułu Drużynowego mistrza Elbląga broni Mytych Team w składzie: Ryszard Mytychy, .Bogusław Gierulski, Jerzy Sukow, Janusz Tchórzewski i Wiesław Wiśniewski. Po dwóch rundach rozgrywek klasyfikacja: 1. Reprezentacja Sztumu, Gniewu, Malborka  -  52,75 pkt. 2. Zamek Elbląska Starówka - 50,84 pkt. 3  Mytych Team - 49,46 pkt, 4. Protekt PIN Elbląg - 43,65 pkt . 5. Yacht Club Nowa Psłęka - 35,43 pkt. 6 . Regina Team Elbląg - 33,33 pkt. 7. Seniorzy Elbląg - 2,08 pkt. 8 Ogrodnicy Nowakowo - 24,49 pkt.
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama