Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zagrali o puchar burmistrza (brydż)

 
Elbląg, Zagrali o puchar burmistrza  (brydż) fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl
Rek

W środę, 21 marca w Dniu Kalendarzowej Wiosny w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się Jubileuszowe X Mistrzostwa Fromborka Brydża Sportowego o Puchary: Burmistrza Fromborka Małgorzaty Wrońskiej i Starosty Powiatu Braniewskiego Leszka Dziąga.

Na Jubileuszowe X Mistrzostwa przyjechała plejada znakomitych brydżystek i brydżystów z Elbląga, Warmii, Powiśla i Żuław. W kierunku podium po cenne trofea sportowe wystartowało ok. 40 pasjonatów tej królewskiej gry. W dotychczasowej historii mistrzostw był to jeden z najbardziej obsadzonych turniejów i wyjątkowych, bo odbył się w roku obchodów 545. rocznicy urodzin kanonika Mikołaja Kopernika i setnej rocznicy odzyskania niepodległości Polski. Po niezwykle ciekawej i emocjonującej rywalizacji zwyciężył duet: Andrzej Fronczak (Elbląg) - Kazimierz Konefał (Nowy Staw) 66,57 %, wyprzedzając Bogusława Gierulskiego (Elbląg) - Ryszarda Pichlę (Braniewo) - 61,75 % oraz Mirosława Makurata (Malbork) - Zdzisława Kozę (Sztum) - 60,65 %. Dalsze miejsca zajęli: 4. Witold Nowicki - Bernard Rynkiewicz, 5. Marek Serdyński - Waldemar Ślesicki 6. Marek Lichocki - Daniel Wesołowski 7. Anna Dworakowska - Marek Czapliński 8. Stanisław Krajewski - Zbigniew Pękala 9. Edward Kończak - Zbigniew Krzepkowski 10. Jan Chodkiewicz - Robert Grad.
     W imprezie startowało 19 duetów. W Ceremonii Zamknięcia Mistrzostw Puchary Burmistrza Fromborka w kategorii Kobiet otrzymały: Anna Dworakowska (Suchacz), Iwona Smilgin, Janina Maksymowicz, Iwona Wierzbicka i Regina Wołek z Elbląga. W kategorii open puchary Starosty Powiatu Braniewo otrzymali: Andrzej Fronczak Elbląg, Kazimierz Konefał Nowy Staw, Bogusław Gierulski (Elbląg), Ryszard Pichla (Braniewo), Mirek Makurat (Malbork) i Zdzisław Koza (Sztum). Prezes Zarządu Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego arcymistrz międzynarodowy Bogusław Gierulski podkreślił, że Mistrzostwa Fromborka zostały profesjonalnie i perfekcyjnie przeprowadzone przez Komitet Organizacyjny, którym kierował znakomity brydżysta, kreator popularyzacji i rozwoju brydża we Fromborku i Starostwie Braniewskim Leonard Kotowski. Prezes ESBS Bogusław Gierulski zaprosił miłośników brydża na Interregionalny Turniej pod nazwą "Elbląska Wiosna Brydżowa",który odbędzie się w poniedziałek, 26 marca w Centrum Konferencyjo-Wypoczynkowym hotelu Pod Lwem na Starym Mieście w Elblągu, ul Kowalska 10. Rejestracja uczestników do godz. 16:50 u koordynatora turnieju Reginy Wołek. Start godz. 17.
Henryk Łęcki, wiceprezes zarządu Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Szkło ozdobne 5
Szkło ozdobne 6
Promocja RATY 0%
Szkło ozdobne 7